Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlar;
1)havuç suyu yağın mutlaka
2)inofolic kullanın
3) günde 1 tane incir yemeye çalışınnnn...
4) belinize yakı yapıştırınnn

canım doktorum önce benden rahim filmi istedi ama ben korkuyorum dedi..
hormonlarımda da biraz sorun olduğu için sorunun belli zaten o zaman klomene başlayalım dedi...klomen fayda etmezse o zaman rahim filmi çekelim çünkü film gerçekten zor dedi..
iinş gerek kalmadııı inşşş:KK16::KK16:

İnşallah canım benim gerek kalmamıştır ya bendende önce istedi aynen bende korktuğum için erteledim dedim olmasa iyi olur seninle uğraşalım o zaman klomenle başlayalım dedi bu ay eğer hastalık olursa rahim filmi çekilecek mecburi inşallah gerek kalmaz canım yaaa ikimiz için de

aynen canım bende utanıyorum vallahi yaaa :KK17::KK17: bi hamiş olsammm aile hekimime dicem zaten hocam benim hcg lerden kurtuldunuz sizinde gözününz aydın diyee :KK1::KK1::KK1:

kızz aynennn vallahi hemşire artık alıştı sormuyor hemen b-hcg yazıyor kağıda ben de çok utanıyorum gitmek istemiyorum dr la içli dışlı olduk valla yüzüm tutmuyor:KK52::KK52::KK52::KK52:

evet arada 35 güne kadar uzayabiliyor ama ne bileyim yine de umudum gitmiyor içimden kan vermek istemiyorum artık sürekli gitmekten gına geldi utanıyorum artık:KK17:bence canım sen idrar testi yapma adetini bekle

ne biliyim bende anlamDIM birde inofolik verdi kullanan varmı acaba

folik asit mi diyosunn aynısı mı acaba :KK1: çatlatma iğnesi vermemesi güzel bişey canım hiç kafana takmaaaa demekki yumurtların güzel büyüuor ve catlıcak duruma geliyor vbenim doktorum çatlaması cok güzel artık iğneyi kafamızdan atıvaz ddi

kızlar;
1)havuç suyu yağın mutlaka
2)inofolic kullanın
3) günde 1 tane incir yemeye çalışınnnn...
4) belinize yakı yapıştırınnn

havuç suyunu nasıl yapıyorsunuz siz yani 1 taneyi bölüp bir bardak kaynayan suyun içine atıp 5 dak. bekletiyormsunuz ılıyınca içiliyor bu şekildemi yapılıyor

duphaston ne oluyo ve inofolik nasıl kullandın doktor nasıl önerdi
canım

canım inofolici ben 2 aydır kullanıyorum..
1 ay sadece inofolic kullandım yumurtlamam oldu ama az oldu..
2. ay klomenle kullandım..
sabah akşam birer paket içtimm canım
duphastonda adetin 15. günü başladım..
bu progestan ilacı bebek varsa koruyormuş canım..

havuç suyunu nasıl yapıyorsunuz siz yani 1 taneyi bölüp bir bardak kaynayan suyun içine atıp 5 dak. bekletiyormsunuz ılıyınca içiliyor bu şekildemi yapılıyor

canım ben cezveye 2 tane havucu doğradım..önce suyu kaynattım sonra havuçları attım içine 15 dk kaynattım ve ılıyınca içtimmm

canım benden de istedi klomen kullanmadan ben pek oralı olmadım hatta istemedim o yüzden klomen verdi ama bu ay geçsin eğer bebiş olmazsa mecburi diğer ay kaçışım yok yaptırıcam ya bide zor diyorlar gözüm korktu ama ne yapalım bebiş için katlanıcaz

Canım bende cok korktum ve bunun için anestezi ile yaptırdım ve çok şükür sonuç iyi çıktı canım:KK16:

kızlar dün bende doktora gittim yumurtalarım büyümüş diğer hastalığıma kadar bekliycekmişim inşallah olmam eğer olursa da rahim filmi istediler bide bende havuç suyu içeyim bakarsınız çatlar inşallah sizin de gönlünüzce olur
inş. çatlar canım bende bugün gidecegim bakalım bana ne diyecek :=) okuduğum kadarıyla havuç suyu etkiliymiş

folik asit mi diyosunn aynısı mı acaba :KK1: çatlatma iğnesi vermemesi güzel bişey canım hiç kafana takmaaaa demekki yumurtların güzel büyüuor ve catlıcak duruma geliyor vbenim doktorum çatlaması cok güzel artık iğneyi kafamızdan atıvaz ddi

hayır canım inofolik kaliteli yumurta elde etmek için eşim bana diyoki senin yumurtada deve kuşu yumurtası gibi diyoEki Görüntüle 1007584

canım ben cezveye 2 tane havucu doğradım..önce suyu kaynattım sonra havuçları attım içine 15 dk kaynattım ve ılıyınca içtimmm

tamam canım ama bana inofolik 2 şer paket verdi hemde sabah 2 akşam 2

bende birazdan yapıp içicem inşallah faydası olur canım

Canım bende cok korktum ve bunun için anestezi ile yaptırdım ve çok şükür sonuç iyi çıktı canım:KK16:

maşallah canım darısı benim başıma ama inşallah yumurtalarım çatlarda hamiş olurum da gerek kalmaz zaten tüplerin açıksa acı olmuyormuş ama kapalıysa sancılı oluyormuş kalktığında maşallah ama sende bişi çıkmamış

maşallah canım darısı benim başıma ama inşallah yumurtalarım çatlarda hamiş olurum da gerek kalmaz zaten tüplerin açıksa acı olmuyormuş ama kapalıysa sancılı oluyormuş kalktığında maşallah ama sende bişi çıkmamış

canım sen ankaradamısın eger ankaradaysan özel hastanede yaptır anestizi ile uyuyosun ve kalktıgında hiç acısız

X