Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

günaydın kızlar birazdn kan testi vereceğimm inş değerim yükselmiştir :18::18::18:
çok heyecanlıyımmm...
eğer değer yükselmiş ise hemen hamile takvimimi yapacağımm artıkkk :KK52::KK52::KK52:

dualarım seninle kuzuuuuuummmm şimdi başladım duayaa burda yağmıyur yağıyor Rabbim c.c. kabul etsinnnn hepimiz hamiş olalım inş :KK16: bu arada benim ateşim düşmedi yükseldi bugünn 36.8 oldu kac gündür 36.7 di....inş düşmez son 3 gün dua edinnnnnnnnn :KK16::KK16::KK16:

dualarım seninle kuzuuuuuummmm şimdi başladım duayaa burda yağmıyur yağıyor Rabbim c.c. kabul etsinnnn hepimiz hamiş olalım inş :KK16: bu arada benim ateşim düşmedi yükseldi bugünn 36.8 oldu kac gündür 36.7 di....inş düşmez son 3 gün dua edinnnnnnnnn :KK16::KK16::KK16:

canım düşmeyecek o ateş inş düşmeyecekk ve Kasım annesi olacağızzz:KK52::KK52:

verdimmm kannnnnn :18::18::18:

hadi hayırlısı kuzummmmmm :KK16::KK16:

aminn canım hayırlısı...
günaydın kızlarEki Görüntüle 1007551 nasılsınız bu arada isyancıgım inşllh hayırlı heberEki Görüntüle 1007552 ver bize halayda bende varımEki Görüntüle 1007553

inşş canım inşşşş

Hadi hayırlısı olsun canım allahım yardımcın olsun didemali hamile olduğunu yazmış kanda mı çıkmış yoksa idrardamı çıkmış canım
valla kuzum akşam yazmış ama kanmı idraröı bişey yazmamış bilmioz bizde

günaydın kızlarr isyancım inşallah hayırlısıyla iyi haberler verirsin Rabbim herkesin gönlünce versin

X