Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

evet canım idrarda çıktı ama kanda düşük çıktı..bakalım kısmet bebeğimm inş güzel sonuçlar alırsınız...

kız eczaneden alıver gg dan gelinceye kadarrrr...

canım öle deme seni çok iyi anlıyorum bende diyordum olmayacak diye umudum bitmişti ama bak mucize olduuu

kız hep bebetıme var yaaa oda iyi değil ki yanlış cıkarıyomuş gerçi ben kimyasalda ondan öğrenmiştim amaaa..sen hangisinden yaptın.gg den gelene kadar benim kırmızlar çoktan gelmiş olur kafamı o na takarım ha geldi ha gelecek unuturum accık ta olsa dediydim kızzz :KK9::KK9::KK9:

mrbEki Görüntüle 1005971 bayanlar nasılsınız beni soracak oursanız çok kötüyümEki Görüntüle 1005970 umudum hiç kalmadı ama kendimden allahtan asla umudumu kesmiyorum ama çokkkk üzgünümEki Görüntüle 1005968 Eki Görüntüle 1005968 Eki Görüntüle 1005970
benimde aynennn ümidim kendimden kestimmm :KK14: adetimi bekliyorum zten gelsinlerde önüme bakayımmm :KK14:
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş kuzummmmmm verdin mi testi sen..bende ynen böyleyim hissiz bişey oldummm her ay aynı şeyleri yaşamaktan yitiriyoruz duygularımızı :KK14::KK14:[/

çok sabırlı olmalıyız, umudumuzu hiç bizaman yetirmemeliyiz. ben inannıyorumki Allah ne zman kararladıysa , ne zman nasip ettiyse tabiki bizimde çabalarımızla bebişlerimiz tutunup gelecek hayatımıza.
aslında bu süreçte eşlerimize ve ailelerimize de çok iş düşüyor. bize destek olmalılar.. mesela bizimkiler her adet olduğumu öğrendikleri zaman bi yüzleri düşüyor üzülüyorlar, buda beni daha çok üzüyor.sonra bana rahat ol, stres yapma vs diyorlar..ama ne mümkün..
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

öyle canım haklısın...şahsen benim eşim ne kadar belli etmek istemesede ben anlıyorum yinede burkuluyor bana moral vermek için iyi görünüyor ama oda üzülüyor:KK14: zor bi süreç :KK14::KK14:

kuzuummmmmm ayın 7 si adetimm.ama ben erken öğrendim negatifff :KK14:

canım bazen adet olacak mıışm gibi ağrı yokluyor beni göğüslerin nasıl benim acımaya başladı cok yürürken bilee :KK50:

Bende ağrı yok gögüsümde canım ya sadece tek taraflı kasıgıma ağrı giriyorrr:2::KK43:

kız hep bebetıme var yaaa oda iyi değil ki yanlış cıkarıyomuş gerçi ben kimyasalda ondan öğrenmiştim amaaa..sen hangisinden yaptın.gg den gelene kadar benim kırmızlar çoktan gelmiş olur kafamı o na takarım ha geldi ha gelecek unuturum accık ta olsa dediydim kızzz :KK9::KK9::KK9:

kız bende bebe time dan öğrendimmm....
perşembe günü 2 tane almıştım...
birini o akşam yaptım tek çizgiydi birinide dün yaptım ikinci çizgi çıktı.....
ondan yap bence kalbini bozma

bayanlar sizinde kasıklarınızda ağrı varmı benım 31 günüm olmasına ragmen sol kasığımda batmalar ağrım oluyor klomen nekadar ağır bir ilaçmış

dun cok fena batma oldu bır anda ıkı buklum ettı benı bgnde ara ara cok nadır ama sık ıdrara cıkma bıde gogusler acıyo yuzun asagı yatamıyorum 3 gun gectı bnmde:18:

kızz yap hemenn emrediyorummm sanaaaa...
bu kadar gecikmeye nasıl duruosunn yaaaa...
hemen yappp hemennnn.ç...:KK55::KK55:

Ya kuzum ama geçen ay bugün oldum adet geçikme yok gibi geçen ay 26 günde oldum bu ay 31 gün oldu korkuyorum en azından her olmadıgım gün umut gelıyor canım:KK55::KK55::KK16::KK76::KK76:

dun cok fena batma oldu bır anda ıkı buklum ettı benı bgnde ara ara cok nadır ama sık ıdrara cıkma bıde gogusler acıyo yuzun asagı yatamıyorum 3 gun gectı bnmde:18:

benimde klomenden dolayı 3 gündürlü kasıklarımda ağrım van ilk ağrıdığında uyuyamadım bile o derece ağrı verdi evet çok ağır bi ilaç bende halsizlik filanda yaptı

Test yaptın mı peki bende de sık idrar ve kasıkta batma ve Akıntı var bende burnun akarya aynı ogun gıbı

ama elimde degil dün adet oldumEki Görüntüle 1005985 7 gün geçince kendimde inanmıştım umutlanmıştım o yüzden hayal kırıklıgına ugradım Eki Görüntüle 1005986 neyse sizler naptınız bir haber varmı hamile haberi
canımmmmmm üzme kendini inş bu ay olur bak bende hamiş değilmi testim negatif ama genede ümitleniyor insann adetimi bekliyorum günüm hemen gelse keşkee :KK14:
Bende ağrı yok gögüsümde canım ya sadece tek taraflı kasıgıma ağrı giriyorrr:2::KK43:
benim göğüs ağrımm ucundan etrafa dağıldı cok fenayımmm bugün özelliklee kuzumm
kız bende bebe time dan öğrendimmm....
perşembe günü 2 tane almıştım...
birini o akşam yaptım tek çizgiydi birinide dün yaptım ikinci çizgi çıktı.....
ondan yap bence kalbini bozma

kız bende alıyım o zmaan ondan da ne zaman yapsam ki:18: ya yine tek çizgi çıkacak biliyorum yaa :KK14: ama bu stresim olmaz bari diyorum otururum paşa paşa kırmızıları beklerimmm :KK14: kuzum benim göğüs ağrım başladı bugün cok fenaa yürürken dahi acıyor :KK50:

Ya kuzum ama geçen ay bugün oldum adet geçikme yok gibi geçen ay 26 günde oldum bu ay 31 gün oldu korkuyorum en azından her olmadıgım gün umut gelıyor canım:KK55::KK55::KK16::KK76::KK76:

hayırr böle yapmak yok kızlarrrr....
bakım benimde 8 aydır olmuyorduu güzellerimmm...
nolur böler yapmayınnn dualarla gelcek bebişlerrr

bu kız beni öldürecekkk tutalımm öztürkü isyan zorlaaaa idrar testi yapalımmmmmm :KK9::KK9::KK9::KK64:

evet canım idrarda çıktı ama kanda düşük çıktı..bakalım kısmet bebeğimm inş güzel sonuçlar alırsınız...

kız eczaneden alıver gg dan gelinceye kadarrrr...

canım öle deme seni çok iyi anlıyorum bende diyordum olmayacak diye umudum bitmişti ama bak mucize olduuu
bilmiyorum canım bu ay gitmedim doktora 1ay kaybım olucak sonradan pişman oldum gitmedim diye
Canım benim bugün 31 günüm bekliyorum geçen ay 26 günde oldum 03.02.2014 de yani bugun tam bir ay oldu bekliyorummm
çok geçmiş canım kan testi yap bence bekleme boşuna
kuzuummmmmm ayın 7 si adetimm.ama ben erken öğrendim negatifff :KK14:

canım bazen adet olacak mıışm gibi ağrı yokluyor beni göğüslerin nasıl benim acımaya başladı cok yürürken bilee :KK50:

çok erkendi canım varsa bile çıkmaz adet gününü bekle

X