Gebeliğe Hazırlık Klomen kullananlar bakabilir mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben çıldırmak uzereyim . Sürekli ufak da olsa lekelenmem var . Bu lekelenmelerden bıktım . Oruclarim birbirine karisti . Bu sefer klomen mi yaptı anlamadım ama dün akşam da öyle kolay kolay kusmayan ben yemekten hemen sonra kustum çok midem bulandı . Ve sürekli ishal halim var bunu da şeker ilacı mi yaptı anlayamıyorum . Sürekli sinirim tepemde ağlayıp da duruyorum ne oluyor ya

Seker ilaci hangisini kullaniyosun yeni mi basladin ben ilk 2 hafta mafoldum bulanti halsizlik seker ilaci yuzunden. Reglin gectimi senin

Çok mutsuzum hiç bir yumurtam buyumemis
hiç yumurtan büyümemesi yumurtalıklarının dirençli olduğunu gösterir. bundan sonra klomenin dozunu artırabilir.

ben ilk klomen kullandığım ay hamile kalmıştım ama düşük oldu.
sonrasında tekrar klomen sonrasında onun daha etkili olanı femara ilacını kullandım aylarca. Bunlar tam 14 ayımı aldı. Klomenle 1 kez aşılama femarayla 1 kez aşılama oldum ama tutmadı. 1 yılım çöp. Doktor değiştiricem şimdi 3. aşılama için kesinlikle klomen görmek istemiyorum.
ki benim klomenle 2 adet 20 ve 22 mm yumurtam olmuştu en son kullanımda düşün ona rağmen tutmadı aşılama.
Şimdi iğneyle denemek istiyorum

Bir daha adet olduğumda çağırdı klomeni iki katına çıkarıcam ya da femara vercem dedi yine olmazsa başka testler falan yapmicam dedi . Benim doktorum aylarca klomen femara kullanmayi önermiyor bugün öyle söyledi .
Valla çok moralim bozuk halinden anlarım canım Rabbim bütün isteyenlere versin sürekli dilimde bu dua

Canım ben kullandım çok iyi geldi bana ama doktorum gel demişti o da ilişki önerecek diye ilişki olmadı gittiğimizde yoktu sonra da zamanı geçirdik maalesef

benim doktoruma anlatamadım bi türlü iğneyle istiyorum aşılamayı dedikçe iğneye gerek yok yumurtalıkların ilaca cevap veriyo dedi 2 aşılama hakkımı yedi.

benim doktoruma anlatamadım bi türlü iğneyle istiyorum aşılamayı dedikçe iğneye gerek yok yumurtalıkların ilaca cevap veriyo dedi 2 aşılama hakkımı yedi.
Canım olmadıktan sonra olmuyor üzülme bende 2 aşılama oldum biri femera biri iğne kullandım yine de tutmadı 2sin de de çatlatma iğnesi kullandım ama nasip işi diyelim

İğneyle de femerayla da 2 tane canım ikisinde de farklı doktorlara yaptırdık ama iki doktorda aşılama yapmadan hemen önce bakmadı çatladı mi diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…