Gebeliğe Hazırlık Klomen kullananlar bakabilir mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktorum 1 sene korunmasız ilişkiden sonra rahim filmi ve sperm testi yapcaz dedi biraz daha zaman var ona .
İlişki için ne zaman olmalı onu da merak ediyorum sonuçta PCOluyum ve yumurtlama günüm belli değil
Canim rahim filmk neyse sonra yapilirda bence sperm testini geciktirmeyin bizede gerek yok dediler ama aklimiza takildi yaptirdik hareketlilik az cikti hemen onlemimizi aldik yaptirmasak vakit kaybiydi yanu

Kızlar başka cevap yazacak yok mu çok stresliyim
Bende pkoyum kullandığım ilk ay hamile kalmıştım. İğne yapmadı bana kendi çatladı. İlişki günlerinde 3 gün sonra falan aşırı göğüs hassasiyetim ve karın ağrım olmuştu zaman zaman bıçak saplanır gibi.. gevelik belirtilerim bu şekilde olmuştu

Ayy ne güzel insAllah bize de hemen ilk ay olur yumurtanin büyüklüğü ne kadardı acaba bı de ikiz falan değil dimi?

Peki olacak gibi hissetmişmiydin ya da kafana takiyormuydun dusunuyomudun acaba olcakmi nolcak diye

Merhabalar 2018 kasımda kullanmıştım klomeni aralıkta hamile oldugumu öğrendim hiçbir sıkıntı yoktu 17 ay bekledim yolunu kuzumun simdi ise doğdu tam 9 aylık oldu büyüyor bile Rabbım tummm isteyen herkese nasip etsin inşallah dualarimdasiniz..

Ayy ne güzel insAllah bize de hemen ilk ay olur yumurtanin büyüklüğü ne kadardı acaba bı de ikiz falan değil dimi?
3 yumurtam gelişmişti son kontrolde 13-16-18 cm idi. İlişki günleri yazdı 3-4 gün sonraya çatlar dedi. Öyle de oldu sanırım. Tek gebelikti. İnşallah sizin de ilk denemeyle olur sağlıkla alırsınız kucagınıza

Peki olacak gibi hissetmişmiydin ya da kafana takiyormuydun dusunuyomudun acaba olcakmi nolcak diye
Her ay gebelik testi yapıp negatifle karşılaşınca artık olmayacak gibi geliyordu ne yaprsam boşa gibi.. o ay hiç kafama takmadım olmazsa olmaz artık napalım dedim ve tatil planları falan yaptık pek aklıma gelmedi o ay gebelik falan düşünmedim sadece doktorun verdiği ilişki günlerinde birliktelik oldu o zamanlar bile hiç aklıma gelmedi hatta zaten olmuyor diye akışına bırakmıştım

Ahh ne güzel hayırlı evlat olsun inşallah böyle mesajlar o kadar çok umut oluyor ki bana ve tüm isteyenlere dualarınız için de çokça amin Allah razı olsun

Bende bu ay cok taktim bu hafta yumurtlama donemim bi bikkinlik geldi bana da artik ilac kullan kontrole git vs vs yine de sukur her halimize Allah isteyen herkede nasip etsin inşallah

Canim bende gittim doktora 2 yumurtam varms 17 ve 16 persembe igne verdii insallah banada nasip olur ilk aydan

Hemen agriyacak veya kesin agriyacak diye bişey yok bence , oluşmuş da olabilir . Bı doktora git bakalım ne olucak inşallah büyümüştür ben de 22 sinde gidicem buraya mutlaka yaz canım ♥
Caniim benim 2 yumurtam olusmus insallah sende gittiginde gyzel haberler alirsinn dua ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…