Gebeliğe Hazırlık Klomen kullananlar bakabilir mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım öncelikle cevap verdiğin için çok teşekkür ederim.. reglimin 12. Günü gittim 22 mm bi yumurta var dedi bi tane daha var ama o pek önemli değil bir tane yeterli dedi ne zaman çatlar dedim 2-3 güne çatlar dedi. Tam o gün rahim filmi de çektim akıntı falan oldu ama rahim filminden kaynaklıydı hastaneye gittiğimde ayın 5 ydi 15 gün oldu yani 22 mm yumurta az değil çatlamışsa 7 sinde falan çatlamıştır heralde çatlamamışsa regl gecikir mi baya karışık oldu ama inş anlamışsındır 🤭
22 mm o gün çatlamalı bence 24den sonra kiste dönüyor Allah korusun. Çaytamamışsa regl gecikir tabi bana şu an çatlamamış gibi de geldi. Bilemiyorum. Ay bana haber ver sonucu 🤗

22 mm o gün çatlamalı bence 24den sonra kiste dönüyor Allah korusun. Çaytamamışsa regl gecikir tabi bana şu an çatlamamış gibi de geldi. Bilemiyorum. Ay bana haber ver sonucu 🤗
Gebelik testi yaptım negatif çıktı canım.. adet öncesi olan göğüs ağrım da var regl olunca doktora gideceğim inş kist olmamıştır doktoru dava ederim inan çok sinirlendim.. yumurtlamam gayet normaldi klomenle düzenim bozuldu sanırım

Gebelik testi yaptım negatif çıktı canım.. adet öncesi olan göğüs ağrım da var regl olunca doktora gideceğim inş kist olmamıştır doktoru dava ederim inan çok sinirlendim.. yumurtlamam gayet normaldi klomenle düzenim bozuldu sanırım
Ben de 4 ay kullnadım tiksindim valla altüst oldum.@ankay48 a da yaramadı hiç.

X