Gebeliğe Hazırlık Klomen kullananalar bakabilirmi acaba

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben çalışıyorum canım 7 buçukta anca geliyorum eve
Çalışıyorsan sıkıntı yok aktif sin gun icinde ben evdeyim hep ozaman yemene dikkat et brokoli ye bide ben de yicem 2 gune bir brokoli yicem folik asit alıyorum ama normal gıdalar daha sağlıklıdır brokoli yumurta yeşil soğan marul bunlar sağlıklı yumurta oluşmasında etkiliymis baya bi

Ben çalışıyorum canım 7 buçukta anca geliyorum evbende

Ben çalışıyorum canım 7 buçukta anca geliyorum eve
Bende bunların hic birini bilmiyordum arastira arastira ogrendim 5 ayda araştırmadigim kalmadı bide kilom sabit kalsin ben kilo aldım diyet yaparak 36 kg idim diyetisyene gittim 52 kilo oldum kilo 1 sene uğraştım alınca pko cikti ortaya daha once gunu gününe regl oluyordum zayifken suan sabit kalmam lazım 58 istiyordum ama artık sabitim zaten ne kadr yersemde almıyorum. Kilo

kızlar merhaba ben doktordan çıktım yumurtalığım sağda 11 mm büyümüş çarşamba tekrar çağırdı doktor böyle olup gelişen oldu mu 2 günde ?
Çarşamba günü bende doktora gittim yumurtaliklarim büyümemisti cuma tekrar gittim yine büyümemisti yarın icin tekrar çağırdı.Bende bı kaç gündür bal çörek otu tarçın karışımı yapıp yiyorum.Sende öyle yap.insallah bı etkisi olmuştur.Yarin gidip.gorucez

Kizlar buyur bi sekilde cok erken çağırıyor doktorlar sizi gunde zaten en fazla 2mm buyuyor hesaplayıp çağırsalar mesela 10 mm yumurta 2 gun sonra 18 mm zaten olmaz

Kiloya bakmıyor bence pko ya garip bişey

Senin hiç mi yumurtan yok yoksa biraz mi büyümüş benim gibi

Kiloya bakmıyor bence pko ya garip bişey
En azindan bakmasa bile gunu gününe yumurtluyor dum 40 kg iken hep ayni duzenliydi ve bebek olma şansı vardi tabi ben istemedim korundik karar verdik adetim kesildi o ay bende bebek diye bekledim 50 gun gelmedi regl malesef nerden bilecektim pkoyu (

Millet ne güzel ilk gecede kalıyor ben evlenmeden çocuk hemen olur sanardim ne bilim bu kadar ugrascagimi

Millet ne güzel ilk gecede kalıyor ben evlenmeden çocuk hemen olur sanardim ne bilim bu kadar ugrascagimi
Bende oyle sanıyordum bize göre adam ceketini atsa hamile olcax sanıyorduk hatta korunmamiza ragmen şüphe duyup kac test yapmıştım simdi ise kendime gülüyorum

Hayir yok malesef ilk gebeliğim olacak Allah nasip ederse tedavi ise yararsa 1 bucuk yıllık evliyim 6 ay dir korunmuyorum mart ayında ilk tedavimi oldum fakat ovitrelle igneye ragmen büyüyen yumurtam catlamadi bana kaldi 2.5 cm catlamamis yumurta kisti ara verdık 1 ay suan 1 hafta var reglime tekrar baslicaz kist gider dedi ara verdık klomen kistide büyütür dedi vermedi yani nisan ayında 2.tedavim olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…