Gebeliğe Hazırlık Klomen kullananalar bakabilirmi acaba

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar merhaba ben doktordan çıktım yumurtalığım sağda 11 mm büyümüş çarşamba tekrar çağırdı doktor böyle olup gelişen oldu mu 2 günde ?

ben adettin 5 . günü klomene başladım canım 12 sinde adet başlangıcım 10. gün oluyor yani .
Tabiki gelişir benim ki 12.gun 10 mm di 5 gun sonra çağırdı 17.gun 18 mm olmuştu 18.gun sabah ignemi oldum 12.gun 10 mm olunca cok üzülmüştüm ise yaramad diye ama buyuyormus sadece gec yumurtkuyoruz pko olduğumuz ici gec buyudu reglime 14 gub varken ignemi oldum 32 gunde regli oluyorm doktor normal demisti

çok sağol canım benim içime su serptin resmen korkuyorum ya 4 senelik evliyim kilom var adetlerim düzensiz geçen ay klomen kullanmadım ama yumurtalamam olmadı pko yok ama doktorda kendi doktorum değildi soru soramadım

çok sağol canım benim içime su serptin resmen korkuyorum ya 4 senelik evliyim kilom var adetlerim düzensiz geçen ay klomen kullanmadım ama yumurtalamam olmadı pko yok ama doktorda kendi doktorum değildi soru soramadım
Ben de bu ay kullanmadım olmadi yumurtlama ama adet düzensizliği yumurtlama olmaması genelde pkolarda oluyor malesef

Ben de bu ay kullanmadım olmadi yumurtlama ama adet düzensizliği yumurtlama olmaması genelde pkolarda oluyor malesef
benim bütün tahlilerim yapıldı adet düzensizliğim kilodan denildi pko yok dendi bilmiyorumki üzülüyor insan 3 senedir deniyorum ve doktorlar hep kafasından attı özell bide

26 yaşındayım şuan ilk 23 yaşımda gittim doktoraa

26 yaşındayım şuan ilk 23 yaşımda gittim doktora
Ayni yastaymisiz nasip diyelim benim yumurtam catlamiyor buyuyor ama catlamiyor o yüzden olmuyo kilo da etken diye biliyorum sizde zayıflamaya calisirsaniz belki adetiniz düzene girer bu arada Civan percemini duydunuz mu adete bir hafta kala icin hemen adet getiriyormus 2 3 ay düzenli gelirse eğer lh testi ile gunu takip edin bide oyle deneyin bence pko yokmus çünkü bende pko var yeni öğrendim lh testinde yumurtlama olmuyor malesef o yüzden klomen ve ovitrelle kullanmak zorundayim

bazen kadınlarda yumurtalama olmuyormuş kilo vermeye çalışıyorum civan perçemi duydum clife kullandım oda güzel bende 2 ay görmedim yumurtalama

bazen kadınlarda yumurtalama olmuyormuş kilo vermeye çalışıyorum civan perçemi duydum clife kullandım oda güzel bende 2 ay görmedim yumurtalama
Onun benzeri naturallan diye macun kullandim bu ay bitirdi. Kutuyu hic bir ise yaramadi üstelik kilom bile yok benim 50 kg yum

Civan percemini kullancam ama doktor duphostan verdi onu kullanıyorum. Adet oluyorum adet olmazsam da kesin hamilelik oluyornus bebegi koruyornus Civan percemini o yüzden kullanamıyorum Rabbım ol derse olur Civan percemi içersem dusuk olur doye hic denemedim

ayy inşallah hamilelik olurda bunlara gerek kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…