Gebeliğe Hazırlık Klomen kullananalar bakabilirmi acaba

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Seheralican

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2020
14
3
29
Kızlar ben klomen kullandım adetin 3 günü. Biteli 5 gün oluyor ve bugün doktor solda yumurta lar biraz büyümüş ddi 15 mm biri 14 mm. Sizce nasıl. Ilk defa kullanıyorum bi bilgim yok

Bence güzel büyümüş en fazla 4 gün içinde çatlamaya hazır olur inşallah bebeğinize tez zamanda kavuştursun

Kızlar ben klomen kullandım adetin 3 günü. Biteli 5 gün oluyor ve bugün doktor solda yumurta lar biraz büyümüş ddi 15 mm biri 14 mm. Sizce nasıl. Ilk defa kullanıyorum bi bilgim yok
Canım gunde 1-2 mm büyüyor yumurtalar 18-25 mm arası yeterlı oluyor ve yumurtlamaya hazır oluyor

Canım bende kullandım mesela örnek olarak söylüyorum çarşamba bitmişti cuma kontrole gittim 15 mm demişti. Yani ilacın 1. Gününden sayarsak 7. Gündü doktor kendisi çatlar dedi 2 gün daha büyüdükten sonra ama senin biraz daha geç büyümüş sanki doktor çatlayacak falan demedi mi

Herkesin ki farkli oluyor canim benim reglin 17.gunu 18 mm olmuştu dusun adete 14 gun vardi klomene ragmen insallah bidahaki ay guzel gelişir

Herkesin ki farkli oluyor canim benim reglin 17.gunu 18 mm olmuştu dusun adete 14 gun vardi klomene ragmen insallah bidahaki ay guzel gelişir
İnşallah canım biz değerlendirik dün erken gebelik testi de acayip hayalet bir çizgi çıktı normal test negatif bilmiyorm adetimi bekliyorum

Önceki gittiğim doktorlar sormadan söylüyordu kaç cm olduğunu bu sefer doktor söylemedi benimde aklıma gelmedi sormak o an
Açıkçası bende çok merak ediyorum.
Keşke sorsaydın canım ovülasyon testi kullanıyor musun peki onunla yumurtanın çatlamasını anlarsın yakalarsın

Keşke sorsaydın canım ovülasyon testi kullanıyor musun peki onunla yumurtanın çatlamasını anlarsın yakalarsın
Evet keşke sorsaydım. Muayeneye cuma gitmiştik pazardan itibaren sık birliktelik önerdi. Evet ovülasyonda kullanıyorum aynı zamanda bakalım inşallah Allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin

Evet keşke sorsaydım. Muayeneye cuma gitmiştik pazardan itibaren sık birliktelik önerdi. Evet ovülasyonda kullanıyorum aynı zamanda bakalım inşallah Allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin
Canım sen sıkma canını bende senin gibi gittiğim de bi cuma günüydü pazardan sonra değerlendirin n dedi bize ovülasyon la kontrol ettim salı- çarşamba gibi çatladı değerlendirdik bizde test yapıyorum negatif ama malesef silik çizgi çıktı birinde ama çooook silik yoktur bence onda da

Aa ama silik çıkıyorsa umut yok mudur sanki. Ben çok yaptım silik bile olmadı hiç bence bekle biraz daha tekrar test yap

Aa ama silik çıkıyorsa umut yok mudur sanki. Ben çok yaptım silik bile olmadı hiç bence bekle biraz daha tekrar test yap
Yapıcam bakalım canım bakalım inşallah iyi sonuçlar alırız ikimiz de kısmetse

Merhaba bende bu ay ilk defa klomen ve çatlama iğnesi oldum, 5 gün kullandım ve sonra sağ tarafta 20mm iki tane yumurta olmuş dedi doktor iğne verdi söylediği saatte iğneyi oldum. 9 gün geçti, Bekliyoruz şu an inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…