Klomen ile kaçıncı gün yumurtlama gördünüz

Kızlar açtığım başlığa cevap olarak yazmak istedim.
Klomeni 9.gün son kez içtim kutu bitti.
Döngümün 12.gününde doktor kontrolünde 19 mm yumurtam olduğunu öğrendim. Aynı gün çatlatma iğnesi vuruldum.
14.gün testim pik yaptı. 15.gün çatladı.
Merakla ve umutla bekliyorum duanızı isterim🙏🏼
Klomenle ilgili bir tecrübe olarak bırakmak istedim merak edenlere ♥️

Eklentiler

• AA370B40-D0B4-40BB-90AB-E3E58875C0D5.jpeg
    AA370B40-D0B4-40BB-90AB-E3E58875C0D5.jpeg
    125,5 KB · Görüntüleme: 144
Merhaba ben de paylaşmak istiyorum. Bu ay ilk kez klomen kullandım. 7 Şubat sat, 21 Şubat yumurtlama oldu. 3 Mart da bat.. 14-16-28 mm yumurtaların oluştu. 16 mm olan zamanı gelince çatladı. Diğerlerine ne oldu bilmiyorum. Adetle atabileceğimi söyledi doktor. Çatlatma iğnesi olmadım.

Merhaba ben de paylaşmak istiyorum. Bu ay ilk kez klomen kullandım. 7 Şubat sat, 21 Şubat yumurtlama oldu. 3 Mart da bat.. 14-16-28 mm yumurtaların oluştu. 16 mm olan zamanı gelince çatladı. Diğerlerine ne oldu bilmiyorum. Adetle atabileceğimi söyledi doktor. Çatlatma iğnesi olmadım.
Yumurtalarınızın ne zaman çatladığını bilmiyorsanız bat 3 Mart olamaz
28 olan fazla büyümüş çatlamamış olabilir Ya da çatladıysa bile tutmama ihtimali var,başıma geldi
16 mm olan da 23-24 şubat gibi anca büyüdü çatladı desek beklenen adet tarihiniz 10 Mart falan olur bence
Bize sonucu bildirin inşaAllah gönlünüzce olur ♥️

28 olan fazla büyümüş çatlamamış olabilir Ya da çatladıysa bile tutmama ihtimali var,başıma geldi
16 mm olan da 23-24 şubat gibi anca büyüdü çatladı desek beklenen adet tarihiniz 10 Mart falan olur bence
Benim döngüm çok kısa. 23-24 gün sürüyor. O sebeple 7 Şubat sat, 3 Mart bat uygulamaya göre. Uygulama tutuyor benim adet günlerimle ama bu ay ilk kez klomen kullandım, değişiklik olursa uzarsa tabi bilemiyorum.. evet 28mm ve 14mm olanı pek ciddiye almadı doktor. Kiste dönüşüp vücut atar büyük ihtimalle dedi.

16 mm olan 21 Şubat'ta gittiğimde yeterli boyuta gelip çatlamıştı. 28mm olan 30a çıkmıştı, 14mm olan yerinde sayıyordu 😊 sönme de olabiliyormuş sanırım. Sağlıklı bir yumurtam oldu yani.

16 mm olan 21 Şubat'ta gittiğimde yeterli boyuta gelip çatlamıştı. 28mm olan 30a çıkmıştı, 14mm olan yerinde sayıyordu 😊 sönme de olabiliyormuş sanırım. Sağlıklı bir yumurtam oldu yani.
O zaman 21 şıbatta mı çatladığını varsayıyorsunuz
Bu durumda eski döngünüzü dikkate almayın
Yumurtlama + 14 gün = beklenen adet günü olur
Sizin de o zaman 7 Mart falan oluyor
Ama önemi yok
Yeter ki tutsun
Kendim gibi herkese dua ediyorum

O zaman 21 şıbatta mı çatladığını varsayıyorsunuz
Bu durumda eski döngünüzü dikkate almayın
Yumurtlama + 14 gün = beklenen adet günü olur
Sizin de o zaman 7 Mart falan oluyor
Ama önemi yok
Yeter ki tutsun
Kendim gibi herkese dua ediyorum
Yok canım benim dediğin gibi değil. 35 yaşındayım, muhtemelen 23 yıldır 23-24 gün sürüyor döngüm, uzamıyor ve bu şekilde oluyor. Kendimi biliyorum yani ♥️😊 . senin dediğin genel bilgi. Kişiden kişiye değişiyor döngü ve yumurtlama zamanları. senin dediğin 28-30 gün döngülü kadınlar için geçerli. Evet canım yeterki pozitifi görelim. Günler çok önemli değil. Hepimiz için dua ediyorum ben de

Yok canım benim dediğin gibi değil. 35 yaşındayım, muhtemelen 23 yıldır 23-24 gün sürüyor döngüm, uzamıyor ve bu şekilde oluyor. Kendimi biliyorum yani ♥️😊 . senin dediğin genel bilgi. Kişiden kişiye değişiyor döngü ve yumurtlama zamanları. senin dediğin 28-30 gün döngülü kadınlar için geçerli. Evet canım yeterki pozitifi görelim. Günler çok önemli değil. Hepimiz için dua ediyorum ben de
14 gün kuralı sabittir 🥰 35 günlük döngüsü olanda da 35-14 kullanılır
25 günlük olanda da.
Doktorlar sadece 28 günlük döngüyü hep örnek gösterdikleri için hep onlara ait yumurtlama zannediliyor.
Sadece siz bu ay klomen kullandığınız için istisnasınız unutmayın.
Size ait döngüde büyümedi yumurtalar,klomenle büyüdü 🥰
Yine de dediğiniz gibi olsun 🥰 önemi yok bunların.

14 gün kuralı sabittir 🥰 35 günlük döngüsü olanda da 35-14 kullanılır
25 günlük olanda da.
Doktorlar sadece 28 günlük döngüyü hep örnek gösterdikleri için hep onlara ait yumurtlama zannediliyor.
Sadece siz bu ay klomen kullandığınız için istisnasınız unutmayın.
Size ait döngüde büyümedi yumurtalar,klomenle büyüdü 🥰
Yine de dediğiniz gibi olsun 🥰 önemi yok bunların.
Canım benim iyi niyetini anlıyorum. Senin dediğin yanlış demiyorum zaten de ben de kendimi biliyorum yani neyi bu kadar uzattık bilemedim. Beni ve benim döngümü benden daha iyi biliyorsan birşey demiyorum artık. Genel çerçevede dediklerine katılıyorum. Ama forumlarda okursan adetinin son haftası yumurtlayan çatlayan kadınları da görürsün. Ben mesela Adetin 7. Günü çatladığımı da biliyorum. Ama döngüm değişmiyor. Belki seninki değişiyordur. Bence burda bırakalım sohbetimizi. Teşekkür ederim iyi niyetin için. Mutlu günler dilerim ♥️

X