Klomen ile gebe kalabilirmiyim?

baharsensin0906

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2023
175
32
24
Merhaba hanımlar 1 buçuk yıldır evliyim korunmadık hiç tahlillerimizde temiz doktorumuz çatlama iğnesi önerdi bugün adetimin 2. günü
yarın sabah akşam 5 gün kullanarak başla dedi. salı günü eğer yumurtalıklarım büyürse iğne ile çatlatacak. bu iğne kaç kere yapılıyor 1 ayda ? hamile kalma şansım varmı ? birde yorumlarda ikiz çok oluyor çatlatmada yazan var doğrumudur ? teşekkürler

Mrb arkadaşlar bnde 13 ağustos ta regal oldum çıktım 4 gunu temizledim regalimin akşamına eşimle birlikte oldum ertesi sabahı wc giderken kan parçası düştü bnde esimde söyledi hatta korumasız Bi şekil çocuk bkliyoruz genelde 2 ayda bir regal görüyorum geçen ay 4 günüm geçti bu ay ise 9 onden oldum ve doktora çıktım bana Bi ilaç verdim 1 haftadır onu kullanıyorum prowomen yardımcı olurmusunuz sizce hamile kalmış olabilirsiniz yada yerleşim olmuştu kazıkların da çok ağrıyor ve sürekli yorgunluk ve uyku bastırıyor sabahlarda uyandığım zaman sürekli midem bulaniyor

Mrb arkadaşlar bnde 13 ağustos ta regal oldum çıktım 4 gunu temizledim regalimin akşamına eşimle birlikte oldum ertesi sabahı wc giderken kan parçası düştü bnde esimde söyledi hatta korumasız Bi şekil çocuk bkliyoruz genelde 2 ayda bir regal görüyorum geçen ay 4 günüm geçti bu ay ise 9 onden oldum ve doktora çıktım bana Bi ilaç verdim 1 haftadır onu kullanıyorum prowomen yardımcı olurmusunuz sizce hamile kalmış olabilirsiniz yada yerleşim olmuştu kazıkların da çok ağrıyor ve sürekli yorgunluk ve uyku bastırıyor sabahlarda uyandığım zaman sürekli midem bulaniyor
hastaneye neden gitmediniz parçayı görünce ? birde test yapabilirsiniz bence önemli birşey

X