klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ayy bende hep ruyalarimda dogum uapiyorum. Bi hun kizim bigun oglum oluyor sonra onu emziriyorum falan. Sonra baskabirgun ruyamda guya test yapiyorum pozitif cikiyor. Ruyamda bile inanmiyorum ruya icinde riya gorup bida cift ciktigini goruyorum. Insanin psikolojisi alt ust oluyor. Benim ile ayni durumda olan insanlarla konusunca rahayliyorum sadece. Beni anca bnm gibi biri anliyor

Canim senin doktorun seni guzel yönlendir mis bizim ki kilo ver diyo yolluyo
Kesinlikle oyle canim. Ee geri gonderiyor veremiyorum ben kendu adima. Stresten uzuntuden daha cok yemeye basliyorum. Cevremde bnle beraber evlenen kisiler 2 aya dogum yapacak. Bendaha tedaviye bile baslayamadim die uzulup stres oluyorum. Nasil kilo vereyim. Anca zaman caliyor bu doktorlar. 100 kilo uzeri insanlar dogum uapiyor. Sen tedaviyi yap dogurcak bnm nasil olsa. Ama diyemiyor iste insan bunu

Canim anliyorum seni ben disari bile cikmak istemiyorum beninle aybi senr de evlenen ark.hepsi dogurdu facebook bile kapattim gormek istemiyirum insanlar habire yaziyo görüncede soruyo yok sogan kuru yok keci boynuxu yok belinin altina yastik koy sikildim bu kocakari laflarindan stres yapiyoruz elimde degil rabbim bizim yuzumuzu guldursub ins. Kucagimizi bos koymasın insan konusunca gercekten rahatlıyor

Ben bu ay aysegul arkadasin dedigini yapcam. Inofolic kullncam. Insaalllah vesile olur ve iyi sonuclar alirim. Rabbim isteyen herkese versin icinde bizede versin. Amin

Aynn oyle valla bilmiyorm bize ne zaman nasip olucak vardr her serde bi hayr Rabbim vaktini yazmistr kaderimize bz yetr ki elimzdn geleni yapalm

Benim suan ki doktorm o kdr kati bi adam ki sdece bnm dedklerimi yap diyo catltma ignesi dye sordm bign klomen kullanrken snn zaten catliyo ymrtalarn ne grek var vcuduna hrmon almanin dedi bnde bsy diyemedm tabii ama bikac ay dha olmazsa brakicm o dktru son adetm 16 kasim hala adet olmadm tarlusl kullanmama rgmen 8 gun once kan testi ypildi negatf tbii ondn snra trlusl kullndm olmadm hala adet napcm ne etcm blmiyorm

Canom inofolic suya katilip iciliyor en az 3 ay kullan dedi doktorum ama ilk ay hamile kaldim o kdar etkilu. Istanbuldaysan doktor da onerebilirim bir kac tane

Canom inofolic suya katilip iciliyor en az 3 ay kullan dedi doktorum ama ilk ay hamile kaldim o kdar etkilu. Istanbuldaysan doktor da onerebilirim bir kac tane
Kendim istanbulda degilim ailem istanbulda bradaki tedavmden bikac ay dha sonc alamzsam gdicm istanbula bikac tane sylersen iyi olur fkrim olur en azndan

Kendim istanbulda degilim ailem istanbulda bradaki tedavmden bikac ay dha sonc alamzsam gdicm istanbula bikac tane sylersen iyi olur fkrim olur en azndan
Bayrampasa kolan hastanesi dr murat ozturk (randevu almak cok zor bi kac hafta onceden alman gerekiyor.)
Bagcilar Safa hastanesi Dr. Feride Mimaroglu (benim doktorum. Alaninda cok iyi. 8 ay tedavi gordum ve surecimi anlattim. Tavsiye ederim

Bayrampasa kolan hastanesi dr murat ozturk (randevu almak cok zor bi kac hafta onceden alman gerekiyor.)
Bagcilar Safa hastanesi Dr. Feride Mimaroglu (benim doktorum. Alaninda cok iyi. 8 ay tedavi gordum ve surecimi anlattim. Tavsiye ederim
Cok tesekkur ederim canim bayrampasa pek yakin degl ama olsun gtmeyi isterim gerek kalmz insallah ama bakalm nasip

Klomen + çatlatma iğnesi 3 ayım bugün kan testimde neg olduğunu öğrendim. yumurtalarım sağlıkla oluşmasına ramen artık beni çok üzüyor.bu ay kendimi vucdumu dinlendircem. bakalım klomensiz yumurtalarım nasılmış

Klomen + çatlatma iğnesi 3 ayım bugün kan testimde neg olduğunu öğrendim. yumurtalarım sağlıkla oluşmasına ramen artık beni çok üzüyor.bu ay kendimi vucdumu dinlendircem. bakalım klomensiz yumurtalarım nasılmış

bende geçtiğimiz ay hesaplarımı kapadım çatır çatır doğum yapan arkadasları gorunce daha cok uzuluyorum karamsarlığa kapılıuorum hakkımızda hayırlısı olsun

Merhabalar bayanlar 16 aylik evliyim hiç korunmadım herseyimiz normal çıktı ama istediğim için 5 gün x2 klomen kullandım.. ardından 13.gun bugün sağda 1 adet kaliteli yumurta oluşmuş 19 mm...
Klomen kullanan varmı daha fazla yumurta olması gerekmiyormuydu?? Sadece 1 tane şansımız ne olur ??

Yumurta kaliteliyse 1 yumurta yeter zaten. Dollenecek 1 yumurta olmasi yeterli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…