klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:
elif kız senın ıkızler ıcın yapıyorum :) gecenkı tek dıye nıyetlendımdı ıkız olunca ıkı tane lazım. ama yıne pembe:)

iyi gecelerrr herkese

pek takilmiorum nete.kafami farkli seylerle dagitmaya calisiyorum.puzzle aldik esimle ona basladik bu aksam.mayista isle ilgili bir sinavim var.ona calismaya baslicam.

adet agrisi gibi agrim oluo belime vuran.korkuyorum kistik bisi oldu yine diye.

iyi gecelerrr herkese

pek takilmiorum nete.kafami farkli seylerle dagitmaya calisiyorum.puzzle aldik esimle ona basladik bu aksam.mayista isle ilgili bir sinavim var.ona calismaya baslicam.

adet agrisi gibi agrim oluo belime vuran.korkuyorum kistik bisi oldu yine diye.

İyi geceler canim....en iyisini yapmissin biraz vücudunu rahat birakmak iyi gelecektir sana...sinavina yogunlas sonrasında herşey çok güzel olucak insallah

:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:elif kız senın ıkızler ıcın yapıyorum :) gecenkı tek dıye nıyetlendımdı ıkız olunca ıkı tane lazım. ama yıne pembe:)
Tesekkur ederiz teyzesi oğlumun evde var 4-5 yeleği hirkasi kişinin azdi zaten annesi de halsizlikten oremiyo seninkileri sıcak sıcak giydiririm malum sivas soğuk:KK1::KK1:

Iyi aksamlar kizlar benim klomen+igne + çatlatma ignesi ikindi défaut kullandim ilkinde çatlatma ignesi olmadim 2 ci tedavimde oldm 2 nisanda oldum sizce ogünü de sayiliyormu Ben kacinci günümdeyim kafam karisti

Envoyé de mon iPad à l'aide de Kadınlar Kulübü

Canım sen klomen sonrası olgunlaşmadığı için hemen olgunlaştırıcı iğnemi vuruldun .benim bugün dr kontrolüm vardı klomen ile olgunlaşmadığı için hemen 5 tane iğne yazdı.birini vurdu.bilgilendirirsen sevinirim.:))))

Kızlar naber arada gelmeye çalışıyorum kımse yazmıyor unuttunuz mu benı bız de omercıgı sünnet ettık darısı hepsinizin basına ınsallah nerden nerelere geldık kımse umudunu kesmesın Rabbım hepimize hayırlı evlatlar versın ınsallah

Elifcim Ankaraya uzakmısın simdi transferden sonra nazil donucen kaç dk suruyo evin
evet canım 3 saat falan suruyor... ama 9 gun kalacagım rapor aldım... bu haftayı evde gecırcem sonrakı hafta pazartesı baslıycam ıse nasıp olursa
Tesekkur ederiz teyzesi oğlumun evde var 4-5 yeleği hirkasi kişinin azdi zaten annesi de halsizlikten oremiyo seninkileri sıcak sıcak giydiririm malum sivas soğuk:KK1::KK1:

canım ben ona örer gonderırım sıcak sıcak gıyer kızımız....

evet canım 3 saat falan suruyor... ama 9 gun kalacagım rapor aldım... bu haftayı evde gecırcem sonrakı hafta pazartesı baslıycam ıse nasıp olursa

canım ben ona örer gonderırım sıcak sıcak gıyer kızımız....

Dualarim seninle canim...iyi baya dinlenmiş olucaksin...ben arka koltukta ayaklarimi dikmiştim arabada....
Benim cok agrim var kalcam cok agriyo yuruyemiyorum :KK43:

Kızlar naber arada gelmeye çalışıyorum kımse yazmıyor unuttunuz mu benı bız de omercıgı sünnet ettık darısı hepsinizin basına ınsallah nerden nerelere geldık kımse umudunu kesmesın Rabbım hepimize hayırlı evlatlar versın ınsallah
Gozunaydin canim ohh bundan da kurtulmussun...

Gunaydin kizlar kafam cok karisik dun adetin 15.gunuydu. kahverengi leke tarzinda camasirim kirlenmiş cok korktum acaba neden? Yerlesme kanamasi icin erken bi zaman! Bu ay da bununla ugrasmak istemiyrm bebek beklerken bu oldu malesef :KK43:

kkızlar dün transfer yapıldı bütün gün uyumusum:)gecede de uyudum ara ara agrılarım oluyor. HAFIFbir hafta burdayım

Gunaydin kizlar kafam cok karisik dun adetin 15.gunuydu. kahverengi leke tarzinda camasirim kirlenmiş cok korktum acaba neden? Yerlesme kanamasi icin erken bi zaman! Bu ay da bununla ugrasmak istemiyrm bebek beklerken bu oldu malesef :KK43:

Bende de bir kere olmustu ayni gunlerde. Dr yumurtlama zamani olabiliyor bazi kisilerde, normal dedi. O ay yumurtam catlamamisti gerci ama yumurta buyurken veya catlarken olabiliyor bazen.

Bende de bir kere olmustu ayni gunlerde. Dr yumurtlama zamani olabiliyor bazi kisilerde, normal dedi. O ay yumurtam catlamamisti gerci ama yumurta buyurken veya catlarken olabiliyor bazen.

Ah canim insallah yumurta catlamistir iyi biseydir yani kotu olmasindan korktum

kızlar hamılelık takvımı yapamıyorum hep şöyle bır uyarı verıyor...

Bu alandaki Bebeğinizin Tahmini Doğum Tarihi yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.

kızlar hamılelık takvımı yapamıyorum hep şöyle bır uyarı verıyor...

Bu alandaki Bebeğinizin Tahmini Doğum Tarihi yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.

Tarihin aralarına kısa çizgi koy da dene. Bende öyle gözüküyor.

X