klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Arkadaslar ben de 1 kez tup denedim negatif sonuclandi simdi2.yi deniycem.hacettepe`ye gitmeyi dusunuyorum...
hosgeldin hayat hikayeni anlatsana
cnm bana mi dion:-)ben cat ignesi kullanmadim yumos buyumedigi icin.bu aydan bisi cikmayacak zaten umut fakirin ekmegi:-):-):-)
hee sana dedim ama igne olrsan aklinda olsun :KK60:
yaa kızlar hayıt nasıl kullanılıyor? bir türlü bulamadım. herkes bişeyler yazmış ama nasıl yapıldığını nasıl kullanıldığı hakkında bilgi vermemiş
ben nasil kullaniliyor bilmiyorum canim bir topik vardi onu bulsana arama yerine hayit yaz.yada aktar anlatir sana ama aktarin erkek olursa kocana soyleme neme lazimm...

Hayıt çayının hazırlanması oldukça kolaydır. Hayıt tohumundan yarım çay kaşığı alarak ezmek suretiyle ufalanır. Daha sonra bu tohumu bir bardak su dolu bir cezveye atmak suretiyle kaynatılır. 15-20 dakika kadar tohumu kaynattıktan sonra süzülerek içilir. Hayıt çayının daha etkili olması için, tohumun taze olmasına dikkat edilmeli ve çay soğutulmadan içilmelidir.

sağol canım ama soruna göre kullanım farklı hep. hazır suyu falan satılıyormuş. suyla karıştırıp içiyormuşsun.

hosgeldin hayat hikayeni anlatsana

hee sana dedim ama igne olrsan aklinda olsun :KK60:

ben nasil kullaniliyor bilmiyorum canim bir topik vardi onu bulsana arama yerine hayit yaz.yada aktar anlatir sana ama aktarin erkek olursa kocana soyleme neme lazimm...

aldırmaz zaten :) gebelik testini de erkek eczacıdan alamıyorum. erkekse ben gitmiyorum o alıyor :))

Hayıt çayının hazırlanması oldukça kolaydır. Hayıt tohumundan yarım çay kaşığı alarak ezmek suretiyle ufalanır. Daha sonra bu tohumu bir bardak su dolu bir cezveye atmak suretiyle kaynatılır. 15-20 dakika kadar tohumu kaynattıktan sonra süzülerek içilir. Hayıt çayının daha etkili olması için, tohumun taze olmasına dikkat edilmeli ve çay soğutulmadan içilmelidir.
hayit suyu diye biliyorum ben o topikdeki mehmetefendimi ne gibi bir marka dedi birde 12 tl mi 15 tlmi neydi int.siparis vercektim ama igneler falan alinca vazgectim.
Sag kasigim agrio ya.nolduysa durup dururken
onu sakin hamilelik zannetma canim ilacdan oldugunu untma ben icmedim benimde agriyor herhalde etkisi var vucudumda

sağol canım ama soruna göre kullanım farklı hep. hazır suyu falan satılıyormuş. suyla karıştırıp içiyormuşsun.

benım bu tarıf kısırlık ıcın tazesıyle suyu bır olmaz bence cnm taze taze yap ıc walla ben bu konularda cok arastırma yaptım :) ama uygulamıyorum mıdem den dırek cıkarıyorum bole seylerı ama artık ne yapıp edıp denıcem :)

Zd86 benim bu ayki hamilelik umudum sali gunu yumurtanin buyumedigini ogrenince bitti zaten.o yuzden hamilelige yormam bu ay.onumuzdeki maclara bakicaz:-)

ayy kolaylik versin sana allah boyleside kotu canim ozgurluk kisitlama yani ben gelemem

valla bazen zor oluyor da kıskanç olmayan bir erkekle hiiç yapamazdım. ben bekarken çok rahattım. ben bile alıştıysam herkes alışır canım. sevince her şeye katlanıyor insan. bazen hoşuma bile gidiyor :)) bu arada ben de kıskancım yanii :) tamamlıyoz birbirimizi.

Zd86 benim bu ayki hamilelik umudum sali gunu yumurtanin buyumedigini ogrenince bitti zaten.o yuzden hamilelige yormam bu ay.onumuzdeki maclara bakicaz:-)
benim yumurtanin buyumedigi ayki yazilari bir okusan senin tam tersindim bu ayy tutcak mucize olcak diyee .... sende oyle ol canim.

valla bazen zor oluyor da kıskanç olmayan bir erkekle hiiç yapamazdım. ben bekarken çok rahattım. ben bile alıştıysam herkes alışır canım. sevince her şeye katlanıyor insan. bazen hoşuma bile gidiyor :)) bu arada ben de kıskancım yanii :) tamamlıyoz birbirimizi.

sende ona yap kizz.sen kartaldami buyudun bende soganlikda buyudum canim

kızlar ben çıkıyorum. uykum geldi. ya bide böyle adet olacak gibiyim belim kopacak gögüslerim ağrıyor. ne saçma ne zamansız bir belirti yaa..adet de hamile de olmam imkansız :)

X