klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar şimdik size bişey anlatcamm. benim görümcem bir hocaya gitmiş. ama tanıdıkları bir adam. böyle daha önce büyü yapılmış sorunları olan kişilere derman bulmuş. gittiğinde adama eşimle benim resmimi de göstermiş. "1 senedir çocukları olmuyor" falan demiş. adam da ne demiş biliyor musunuzz :)))
ne demiş ne demiş kız meraklandırma da ded hadi hele:KK23:bak zaten dişim ağrıyor ağlarım:KK43:

ne demiş ne demiş kız meraklandırma da ded hadi hele:KK23:bak zaten dişim ağrıyor ağlarım:KK43:

meraklanın diye yazmadım zaten :) "bunların bir oğlu olacak, adını ömer koysunlar" demiş yaa.. daha önce biri yine bu sorunla gitmiş ona da yakında çocuğu olacak adını bilmem ne koysun demiş onlara da. kız bikaç sonra hamile kalmış.
bi de eşimle bana büyü yapmışlar :KK43:((

yaw ne çok konuşmuşsunuz sayfa sayısını görünce gözlerim açıldı:KK53::KK53:
okuyamadım ama var mı önemli bi gelişme siz söyleyin bana :KK1:

aşılamam yapıldı bugün çokkk güzel geçti
sperm yıkat al gel biraz koşturmacalı stresli oldu ama çok şükür herşey yolunda gitti
5 dk da bitti canım çok az acıdı şimdi uzanıyorum hala karnım hassas
dr adeti bekleme 10 gün sonra gel dedi kandan mı bakacak acaba:18:
allah hepimizin yardımcısı olsun öptüm hepinizi
ben istirahate devam :)
canim gozun aydin mutlu haberleri bekliyorum.
kizzzzlaaar..naber nasilsiniz bakayim? cepten girdigimden kimler var goredim. aferin dunden beri cok yazilmamis.cabucak okuyuverdim :)
ben yeni geldim.
hangi sehirdesin sen sibel? istanbulda zeynep kamilde asilama yaptiracak bir arkadas. sanirim tup bebek de yapiliyor
o benim :KK1:
tam olarak bılmıyorum ama hastahaneden hastahaneye degısıo bır hastahane 2000 tl ye kadar yapıosa bı hastahane 600 tl ye yapıo klomen gıbı haplarla basıt tedawıyle asılama yapılırsa ucuz oluo ama ıgneye bındımı ıs 1000 tl gıbı malıyet cıkıo dewlette daha ucuz tabıkı cnm ben hergun saatlerce arastırıyorum yaptımasam da :)
ben zk gidiyorum asilama ucretsiz olcak ilaclara 3 igne 1 catlatma ignesi muane ucreti raporla 243 aldim baya indirimli oldu normalde 856 tutuyordu.
kızlar şimdik size bişey anlatcamm. benim görümcem bir hocaya gitmiş. ama tanıdıkları bir adam. böyle daha önce büyü yapılmış sorunları olan kişilere derman bulmuş. gittiğinde adama eşimle benim resmimi de göstermiş. "1 senedir çocukları olmuyor" falan demiş. adam da ne demiş biliyor musunuzz :)))

neeeee ???????

yaaa evet çok küçüksün dahaa.. kız senin doğurganlık yaşın bile gelmemiş :))) senin yaşında ben ooo evlenmeyi bile düşünmüyordum. daha çok küçüksün oluruna bırak. 25 ten sonra paniklersin.

:))))) hahahha :) bence dr larda ıcten ıce bunu soyluolar :) 19 yasında ewlendım ıste :) dewlet bıle bu yasta bazı ılacları karsılamıo mus :) herkes yasım kucuk olsun dıe cabalar ben buyutmek ıstıyorum :) bende ewlenmeyı dusunmuyordumda cok sewınceeee düşünüyomus ınsan :)

meraklanın diye yazmadım zaten :) "bunların bir oğlu olacak, adını ömer koysunlar" demiş yaa.. daha önce biri yine bu sorunla gitmiş ona da yakında çocuğu olacak adını bilmem ne koysun demiş onlara da. kız bikaç sonra hamile kalmış.
kız ilk dediklerin güzelde inşallah olur :emir_bebek: bebişin ama 2. söylediğin büyü falan çok kötü hiç korkmuyorlarda böyle şeylerden:KK4::KK4::KK4:bulup kafa göz gircen:KK47:ahada bundan bulsunlar yapanlar

inş sende en yakın zamanda hamile kalırsın canım sonra bizde hocanın kapısında kuyruğa gireriz :KK1::KK1::KK1:

slm arkadaşlar.. zenderu kasıklarında hiç hafiften ağrı oluyor mu ?

ya ben bugün doktordan çıkınca kasığıma fena bir ağrı saplandı. kalakaldım öylece. 2 gündür de fena akıntım vardı. yumurta mı çatlıyor acaba dedim ama bugün doktor henüz bir yumurtan yok dedi pazartesi tekrar bakacak :KK43:( niye oldu ki bu ağrılar? kız ayşemm içine mi doğdu ağrılarım :))

bitkisel şeyler denedin mi? bal çörekotu tarçın, incir falan

2 yıllık evliyim denedim geçen yıl olmadı.pcos hastasıyım ben klomen de yanıt vermemişti o zaman şimdi de gonal f kullanacagız..uzun bir aradan sonra (yaklaşık 8 aydır hiç tedavi olmadık)bakalım nasıl olacak folükül oluşur mu oluşmaz mı d

bitkisel şeyler denedin mi? bal çörekotu tarçın, incir falan
canim ignelerle arti bisey kullanmasin bence
ayşemm deniz akigo bak burdasınız görüyorum şuan. susmayın gızz

burdayim okuyup yaziyodum bu arada yeni gelen arkadaslar hos gelmisler kollari dolu gitsinler kizz bilgisayardan bakan varsa kimler var ispiyonlasin

ya ben bugün doktordan çıkınca kasığıma fena bir ağrı saplandı. kalakaldım öylece. 2 gündür de fena akıntım vardı. yumurta mı çatlıyor acaba dedim ama bugün doktor henüz bir yumurtan yok dedi pazartesi tekrar bakacak :KK43:( niye oldu ki bu ağrılar? kız ayşemm içine mi doğdu ağrılarım :))

canım benimde hafiften ağrım var.. ondan sordum. hsg sonrası yaa. sen neden doktora gidiyorsun. yumurta takibimi yapıyor...?

kız ilk dediklerin güzelde inşallah olur :emir_bebek: bebişin ama 2. söylediğin büyü falan çok kötü hiç korkmuyorlarda böyle şeylerden:KK4::KK4::KK4:bulup kafa göz gircen:KK47:ahada bundan bulsunlar yapanlar

ya ben büyüden de yaptırandan da korkarım. kimseden de beklemem. ama kızlar valla adamın dedikleri de doğru yani. o yüzden kafam karıştı." bunlar çok tartışıyorlar, tartıştıktan sonra birbirleri görmek bile istemiyorlar, birbirlerini hor görüyorlar ve 10-15 gün küs kalıyorlar, büyü yapılmış"demiş. ve işin kötü tarafı doğru. uzun süredir çok tartışıp küsüyoruz.eşimle küslüklerimiz çok uzun sürüyor :KK43:( kızdıgım zaman gözüm görmek istemiyor.

2 yıllık evliyim denedim geçen yıl olmadı.pcos hastasıyım ben klomen de yanıt vermemişti o zaman şimdi de gonal f kullanacagız..uzun bir aradan sonra (yaklaşık 8 aydır hiç tedavi olmadık)bakalım nasıl olacak folükül oluşur mu oluşmaz mı d
canım inş oluşur ben de bu ay gonal f kullandım 2 tane yumurtam büyüdü umarım seninde büyür:KK34::KK34::KK34:

canim ignelerle arti bisey kullanmasin bence

burdayim okuyup yaziyodum bu arada yeni gelen arkadaslar hos gelmisler kollari dolu gitsinler kizz bilgisayardan bakan varsa kimler var ispiyonlasin

hosbuldukkk :) ınsallahhh ellerımız dolu gıtmıcez ellerımız dolu halen kalwyede kadınlar klubune yazacaz :) ınsallahhhhhhhhhhhhhhhhh

X