klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Aynen bende uyuz oluyorum ya kesildiği zaman sen nerde oturuyordun cadı

kız ben banyomu yaptımm çıktım vallahi sular az akıyodu ama daha fazla kesilmesin die yapıverdim:KK1::KK1: ben adana ceyhan ilçesinde oturuyorum hayatım çukurova adanalıyık allahın adamıyık :KK9::KK9::KK9:hesabı

bugün biraz gölün kenarına gideyim dedim kızım arkadaşlarıyla geziyor diye birşeyler hazırlayıp götürdüm neşeli neşeli:KK76::KK76::KK76:ama gittim oturdum biraz ne göreyim karınları şişik şişik :KK49::KK49::KK49:hamileler hem ellerinde birer tane :emir_bebek:bebek daha 1 er yaşlarında:KK43::KK43::KK43:of dedim offf ...ALLLAHIM bizleride gör nolursun dedim:KK19:

Slm hanimlar:-)

Ben dun o uzayan akintilari gorunce sabahi bos gecmedim.ya tutarsa ihtimali:-)telefondan girdigim icin pek arastirma yapamiyorum.19.gunde filan yumurtlama olurmu diye bakacaktim aslinda

cnm ben 21.günde yumurtlamıştım bir kere ve reglim 8 gün geçikmişti oyüzden

Arkadaşlar merhaba,Bugün doktora gittim nihayet bu ay yumurtalarımda gelişme var sağ ve sol yumurtalığımda birer tane yumurtam varmış.Ekranda gördüm biri 11 mm diğeri 9 mm. iğne verdi menogon iki gün vurulacağm pazartesi gelişmesine bakacak.Menogon kullanan var mı ve iki günde yumurtası büyüyen var mı ?

hadi inşallah canım...umarım istenilen boyuta gelir yumurtaların...

yaw ne çok konuşmuşsunuz sayfa sayısını görünce gözlerim açıldı:KK53::KK53:
okuyamadım ama var mı önemli bi gelişme siz söyleyin bana :KK1:

aşılamam yapıldı bugün çokkk güzel geçti
sperm yıkat al gel biraz koşturmacalı stresli oldu ama çok şükür herşey yolunda gitti
5 dk da bitti canım çok az acıdı şimdi uzanıyorum hala karnım hassas
dr adeti bekleme 10 gün sonra gel dedi kandan mı bakacak acaba:18:
allah hepimizin yardımcısı olsun öptüm hepinizi
ben istirahate devam :)

merhabaa arkadaslar nasılsınızzz topık topık gezıyorum bı de buraya yazayım dedım :))) ben daha klomen asamasına gerı döndüm ilerleme olmuo bende nedense :)

Kızlar bana da yardımcı ollur musunuz eşimde hareket sorunu var ama doktor bana serephone verdi. şimdi onu kullanıyorum çok şişkinlik yapıyor siz de de böyle problem olmuş muydu ayrıca eşime de klomen verdi doktoru. Klomen hem erkeklere hem kadınlara verilebiliyor mu son olarak da şu soruyu sormak istiyorum sizce kadın kısırlığında mı erkek kısırlığında mı aşılama veya tüp bebek daha başarılı oluyor

Kızlar bana da yardımcı ollur musunuz eşimde hareket sorunu var ama doktor bana serephone verdi. şimdi onu kullanıyorum çok şişkinlik yapıyor siz de de böyle problem olmuş muydu ayrıca eşime de klomen verdi doktoru. Klomen hem erkeklere hem kadınlara verilebiliyor mu son olarak da şu soruyu sormak istiyorum sizce kadın kısırlığında mı erkek kısırlığında mı aşılama veya tüp bebek daha başarılı oluyor

arastırma yaptıgıma gore asılama erkek faktorunde daha basarılı oluyormus dıye duydum ama kesınmı bılemem :) cnm

kizzzzlaaar..naber nasilsiniz bakayim? cepten girdigimden kimler var goredim. aferin dunden beri cok yazilmamis.cabucak okuyuverdim :)

yaw ne çok konuşmuşsunuz sayfa sayısını görünce gözlerim açıldı:KK53::KK53:
okuyamadım ama var mı önemli bi gelişme siz söyleyin bana :KK1:

aşılamam yapıldı bugün çokkk güzel geçti
sperm yıkat al gel biraz koşturmacalı stresli oldu ama çok şükür herşey yolunda gitti
5 dk da bitti canım çok az acıdı şimdi uzanıyorum hala karnım hassas
dr adeti bekleme 10 gün sonra gel dedi kandan mı bakacak acaba:18:
allah hepimizin yardımcısı olsun öptüm hepinizi
ben istirahate devam :)

gozunaydin. hadi bakalim topicteki ilk asilama sensin sanirim. bebisin gelir ins 10 gun sonra. 10 dan geri saymaya basla :)

sağolasın canım ben de merak ediyorum ona göre ilaçlarla vakit kaybetmek istemiyorum aşılamaya yada tüp bebeğe geçelim diyorum.

maddı durumun el werıyorsa bekleme bence cnm maddı olanagım olsa ben hemen dırek tüp bebek yaparım asılama ılacla tedawı felan yapmam :) beklemek cok yorucu :KK43:

maddı durumun el werıyorsa bekleme bence cnm maddı olanagım olsa ben hemen dırek tüp bebek yaparım asılama ılacla tedawı felan yapmam :) beklemek cok yorucu :KK43:

hangi sehirdesin sen sibel? istanbulda zeynep kamilde asilama yaptiracak bir arkadas. sanirim tup bebek de yapiliyor

X