Gebeliğe Hazırlık Klomen+ femara + catlatma ignesi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

bir umut belki

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2023
26
2
30
İkinci tedavim bu klomen+femara kullandim ovitrelle catlatma ignemide vurdum ilki tutmamıştı buda ikinci tedavim iğnenin bu gün 16 günüm vurdugum beklemedeyim halan geçende tam 14 günümde adet olmustum igneni. Tam ama şuan 16 gunundeyi.m 6 gündür de karin kaşık sancılar sisikinlik adet sancisi tıpkı bel ağrım olsun ama geciyor tam adet olucam derken daha olmadim olur muyum anlamadim dun testde yaptim tek çizgi çıktı hamilelik yok gibi ama adet opmadim yani sizlerde iğneden tam 14 gününde olmamiz lazimmii bilgilendirirseniz normalmi yoksa anlamadim bişey takviminde 2 gün sonrayı gösteriyor adet ama gecendeigneyi vurdugum tam 14 günümde adet oldum ama şuan 16 gunundeyim bekliyorum

Ben iğnenin 18. Günü adet oldum ve adet takviminde de Ayni o gün olacağımı gösteriyor du ve o gün oldum inşallah siz adet olmazsınız bu gecikme gebelik gecikmesidir kan verseydiniz aslında sonucunuz kesin belli olurdu

Valla ne güzel konuştun keske ama nerde bilmiyorum ki ilkinde 14 günümde oldum çünkü ama bakalim 2 gün daha bekliyecemona gore emin olayim umitlenmek istemiyorum dun test yaptim bişey çıkmadı çünkü

Hala adet olmadim 27 günüm bu gün normalde olmam lazimdi takvimim yarını gösteriyor daha yeni bakdimda adetimin27 günün deyim şuan yani yarina kadar oldum oldum ama bilemedim ben ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…