Klomen-Famera Kullananlar Bu Ay(Temmuz-Ağustos) Birlikte Takip Edelim

İnşallah yükselecektir bence çok minik çünkü ondan öyle çıkmıştır Canım benim bugün yine 3 4 damla koyu kahverengi lekelenmem oldu adet yok senin de bu şekilde lekelenmen oldu mu?
Ama benim açık kahverengi sarıya dönüktü akıntılarım yine de bence beklemeden git derimm

Kizlar bende dün regl oldum tam 17. Günde hayırlısı bakalım yarın bı daha Dr gidecem

Kızlar benim bugün 14. günüm günde 10 tane deli gibi test yaptığım için test kalmadı yapamadım bugün.

Doktorum 13. gel kan testi yapalım demişti.

Dün pazar olduğu için gidemedim. Bugünde doktorum izinliymiş sizce ne yapmalıyım ?

Benim de kimyasal gebelik olabilirmiş kızlar beklicez ama her gelişmeyi yazıcam burdan merak edenler için

Yaa, üzüldüm gerçekten hayırlısı olsun benim durumda farklı değil benimde umudum yok artık Bi iki güne olurum
Öyle demee, Allahtan umut kesilmez seni çok iyi anlıyorum benimde umudumu kestim artık dediğim çok oldu hatta eşime bu sefer dedimki sanki hiç olmicakmış gibi hissediyorum.. Ama umudumuzu kesmememiz lazım demekki geleceği zamanı kendi belirliyor bebişler

Hayırlısı olsun canım tez vakitte güzel haberler alırız umudumuzu yitirmeden
Hayırlısı tabiki canım yarın tekrar gidecem Dr bakalım ne yapacak ben inanıyorum olacak zaten genelde ilk seferde tutan az denedikce şans artar umarım bizde tez vakitte kavuşuruz bebislerimize

Ben 28 Temmuzda ovitrelle iğnesi yaptım. Yarın da regl olmam gerekiyor normalde de olacağım gibi. Moralim çok bozuk.

genelde yumurtalama gününden ( çatlatma değil yumurtlama ) 14 gün sonra test yapmamızı söylerler.
Bende klomen kullandım fakat herhangi bir çatlama olmadı maxiper kullanıyorum şuan aranızda maxiper kullanan oldu mu adetimin geçeli 18 gün oldu fakat ne kan tahlilin de ne de idrarlı testte çıktı aranızda bu durumu yaşıyan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…