Klomen-Famera Kullananlar Bu Ay(Temmuz-Ağustos) Birlikte Takip Edelim

İnşallah canım ya kör oldum testlerin içine girmekten doktorum olmazsa adetin ikinci günü gelmemi söyledi onun için bekliyorum bakalım önümüzdeki haftaya kaldı bekle bekle çatlıcam artık zaten
Ayy ben olsam dayanamam gider hemen kan verirdim Peki belirtin oldu mu hiç?

canım neden olmasınki biz iğne gününden sayıyoruz ama yumurta catladımı ne zaman catladı ne zaman döllendi bilmiyoruz o yüzden ihtimal her zaman vardır bence hemen kan ver en azından kanda kesinleşir

Ayy ben olsam dayanamam gider hemen kan verirdim Peki belirtin oldu ama ken gebelik testim pozitiften
Ama 10. günden sonra erken gebelik testlerim negatife döndü sonra üstüne kan testim negatif bu sabah da kaset test böyle çıkınca ne bileyim inanmıyorum artık ondan gitmiyorum tekrar teste Belirtim adetten önce olan hafif göğüs hassasiyeti , biraz kasık ağrısı ve hareketlilik var sanki orda bir de halsizliğim var o kadar. Siz ne durumdasınız?

canım neden olmasınki biz iğne gününden sayıyoruz ama yumurta catladımı ne zaman catladı ne zaman döllendi bilmiyoruz o yüzden ihtimal her zaman vardır bence hemen kan ver en azından kanda kesinleşir
Ne bileyim canım varsa 14. gün kesin çıkar diyorlar ya ama dediğin gibi mantıklı geldi. Önümüzdeki haftayı bekleyeyim diyorum artık. Sen nasılsın test yaptın mı ?

canım o bekleyişte cok stresli oluyor en azından testim negatif artık regl bekliyorum ben de 2 yıllık evliyim hiç korunmadım kendimce ovu testi takvıye falan derken yıne hamilelik ilk 1 yılım dolunca oldu ama boş gebelik tanısı kondu kürtaj oldum ekimde o zamandan bu yana denedik olmadı bu ay ilk defa tedavi denedik yıne olmadı galiba ama bı daha denemek istiyorum

ilkti canım bende zor buldum kac eczane gezdim anca bulabildim piyasada zor bulunuyormuş

Ne bileyim canım varsa 14. gün kesin çıkar diyorlar ya ama dediğin gibi mantıklı geldi. Önümüzdeki haftayı bekleyeyim diyorum artık. Sen nasılsın test yaptın mı ?
canım seni umutlandırmak istemem ama ben akşam bıraz catlama ile ilgili acılan yazılara baktım biri aynen senin gibi 10.gün 12. 15 galiba testleri negatif adet gelmeyince 17. gün direk kan vermiş çok düşük bi deger sonra tekrar kan vermiş artmış ve gayet sağlıklı hamileymiş o yüzden olabilir kac yumurtan vardı sonradan catlamıştır belki

Sağda ve solda iki tane vardı canım. Bir de ilk kez kahverengi lekelenmem oldu yine kan verdiğim gün. Ara ara peçeteye geliyor çok hafif sende var mı bu lekelenme yerleşme kanaması mı diye düşündüm

Sağda ve solda iki tane vardı canım. Bir de ilk kez kahverengi lekelenmem oldu yine kan verdiğim gün. Ara ara peçeteye geliyor çok hafif sende var mı bu lekelenme yerleşme kanaması mı diye düşündüm
yok canım benim dün 14. gün test negatifti ben 10. günde yapmıştım negatifti bugünde regl agrıları gelip gidiyor bi belirtim de yok benimki tutmadı diye düşünüyorum çünkü tek yumurtaydı ve son ilişki üstünden de 12 gün gecti tüm olasılıklar bende negatifi gösteriyor

Umutsuz olma ne olacağı hiç belli olmuyor senin de dediğin gibi. Zaten hamilelik belirtileri de adetle aynıymış. Ama bence biz erken test yapıyoruz gecikme olunca yapılmalı. Tutmazsa tekrar deneyelim illa ki olacak

Ama sen erken yapmışsın cidden bak hcg nin idrara geçmesi öyle hemen olmuyor ne kadar erken gebelik testi olursa olsun. En azından tüplerin tıkalı değil ondan eminsindir çünkü boşta olsa gebelik oluşmazdı Rabbim inşallah hayırlısıyla hepimize en kısa zamanda bu müjdeyi verir :)

Umutsuz olma ne olacağı hiç belli olmuyor senin de dediğin gibi. Zaten hamilelik belirtileri de adetle aynıymış. Ama bence biz erken test yapıyoruz gecikme olunca yapılmalı. Tutmazsa tekrar deneyelim illa ki olacak
canım başka yumurta görünseydi seninki gibi umudum olurdu tek yumurta gelişmişti o yuzden tutsaydı teste mutlaka çıkardı ben ateş takibide yapıyorum oda bugün düştü yani adet gelir bir iki güne

canım ilk gebeliğimde 11. gün direk teste belirgin cizgi ile öğrendim ama iğne kullanınca durum farklı oluyor çatladı mı diye tekrar doktora gitmedim ama hesap yapınca yinede yınede olsaydı dün yaptıgım teste cıkardı

Anladım canım doğrudur o zaman ama çıkanda var çıkmayanda var demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…