Klomen-Famera Kullananlar Bu Ay(Temmuz-Ağustos) Birlikte Takip Edelim

başka bi dr görünseydin iyi olurdu peki bu ay ilaç kullanıcakmısın ne yapacaksın
Sorma kuzum burada özel hastanede tüm doktorlar 2 gündür dolu ne hikmetse. Zaten 1 tane özel hastane var. Devlet hastanesine randevu aldım bulup biraz önce, eşimde o doktor bu doktor diye yazışırken onun istediği olsun diye iptal ettim ve şaka gibi 15 günden önce bir daha randevu alamıyor muşum. Eşime açtım ağzımı yumdum gözümü.. Delirdim iyice. Ağrım var diyorum dün kalk doktora gidelim bile demedi. İyice yıprandım artık inan.

alla alla keşke iptal etmeseydin hiç olmazsa bi ultrasona girerdin bişey varsa görünürdü kist falan canım bugün kaçıncı günün 2 veya 3 gündeysen sağlık ocagında hormonlarına baktır ve elinde ovulasyon testleri varsa bi onlarla takip et

bu arada adaçayı iç regl agrılarına çok iyi geliyor magnezyum varsa ondan da bi tane içebilirsin ağrılarını gecirir

4.Günümdeyim kuzum, ağrı kesiciyle duruyorum zaten

Kızlar ben bu femarayı clife macunla beraber kullansam sıkıntı olur mu acaba? Tüm tuşlara basıyorum bu ay inşallah ters tepmez

Kızlar ben bu femarayı clife macunla beraber kullansam sıkıntı olur mu acaba? Tüm tuşlara basıyorum bu ay inşallah ters tepmez
canım bence ters etki yapabilir Allah korusun bu tür ilaçlarla birlikte farklı şeyler kullanmak yumurtalıklarını aşırı çalıştırabilir

aramızda 1 gün var aynı ilerliyoruz o zaman umarım bu ay kendiliğinden gelir
İnşallah kuzum zaten doktora da gidemedim, kendi haline bırakacağım bu ay ne olur ne biter bilmiyorum, tek korkum reglin az olması kist mi oluştu diye

İnşallah kuzum zaten doktora da gidemedim, kendi haline bırakacağım bu ay ne olur ne biter bilmiyorum, tek korkum reglin az olması kist mi oluştu diye
sen agrı kesici aldım demiştin galiba ağrı kesici kanamayı kesiyor kuşum elinde ovulasyon testi varsa hemen başla gecen ay ilaç etkisi oldugu için yumurtlama erken olabilir

Canım ben de sipariş verdim hatta bugün gelecek nasipse :) Ama ben hiç kullanmadım daha önce sen kullandın mı ?
Bu ay ilaç tedavisi görmeyeceğim için başlayacağım ben canım ikisi birlikte ağır gelebilir

sen agrı kesici aldım demiştin galiba ağrı kesici kanamayı kesiyor kuşum elinde ovulasyon testi varsa hemen başla gecen ay ilaç etkisi oldugu için yumurtlama erken olabilir
Bugün 5. gün bebiş btti sayılır regl.Çok hafif oldu bu ssefer. Dün başladımmm bilee ovülasyon testine :)

Bugün 5. gün bebiş btti sayılır regl.Çok hafif oldu bu ssefer. Dün başladımmm bilee ovülasyon testine :)
iyi canım bende sipariş verdim yolda gelecek daha ama benim yumurta vardı bugün 6. gün ne oldu bilmiyorum ama yıne ovu ile takipte kalacam bu arada clife bende kullandım 2 ay hormonları düzenledi ama bende gebelik oluşmadı tabi herkeste farklı etki yapıyor

Hadi bu ay sırayla güzel haberleri verelim burdan AA ne güzel en azından işe yaramış hormonları dengelemiş, ben ilk kez kullanıcam bakalım i. Reglin ilk günü başlanıyormuş kullanmaya ama ben Bi dahaki Ayı bekleyemem hemen bugun gelsin başlıcam Ovülasyonu ben bir gebenin günlüğünden alıyorum kuzu sen nereden aldın?

ordan da almıştım ama bu sefer innovita dan aldım clife kullanırken bol su içmen lazım bi de yumurtlama gördükden sonraki günde içip bırakıyorsun bakalım inş bu ay buradan güzel haberler alırız

Ben de kullanmadım canım ama hayıt macunu kullanmıştım onun gibi tadı ondan biraz daha iyi. Evet doğru diyorsunuz ben de ikisini bir kullanmaya cesaret edemedim. Neyse elimde olsun bu da inşallah ihtiyacım olmaz

Yineden başlıyorum bu ay. Benim doktor izine çıktığı için başka doktora gitti o da aynı Klomen yazdı 5 gün kullanacağım sabah akşam. Sonra bidaha muayene gideceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…