Klomen-Famera Kullananlar Bu Ay(Temmuz-Ağustos) Birlikte Takip Edelim

Adet oldum galiba karnım ağrımaya başlamıştı zaten şimdi pembe pembe gelmiş biraz çok üzgünüm moralim çok bozuk sabırlı davrandım ama olmadı yine
Canım umut vermek gibi olmasın ama benim ilk gebeliğim de Bi kaç gün arayla kanama olmuştu, inşallah öyle bişeydir.

Maalesef normal adet olmuşum canım doktoruma ilk gidişimdi adet olursan ara demişti yarın aricam gittikçe umutlarım tükeniyor
17. Günde adet oldunuz galiba değil mi ? En azından belirsizlikten kurtuldunuz adetse bile. Şimdi yeniden başlama zamanı. Umutsuz olmayın dua edelim birbirimiz için

Kızlar merhaba yeniden ben kloben kullandım çatlatma iğnesi olmadım. Dün regl olmam gerekiyordu aşırı da ağrım var regl olucam belli aslında zaten hafif kahverengi akıntım olmaya başlamıştı regl olduğumu düşündüm ama olmadı sonra kesildi ben de yine de erken gebelik testi yaptım çok çok silik görünmicek kadar bir çizgi çıktı bu kuruma çizgisi mi oluyor? Ben artık çok istediğimden hayal mi görüyorum bilmiyorum (bu arada yumurta çatlamasının 7. Gününde kan testi negatif çıkmıştı Şuan pozitife dönmesi mümkün mü?) görselleri ekliyorum biri 5 biri 10 dk sonra çizginin durumu

Eklentiler

• IMG_0072.jpeg
    102,3 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_0073.jpeg
    131,4 KB · Görüntüleme: 21
Yarın kan tahlili yap bence canım var gibi ben de regl olamadım henüz

Evet kuzum silik ama çizgi görünüyor inşallah hayırlı ve müjdeli haberini alırız

Kızlar beta hcg değerim 18.92 çıktı. Doktor var da diyemem yok da diyemem 2 gün sonra tekrar bakalım dedi. Nolur benim için çok dua edin

İnşallah yükselir canım 2 gün sonra tekrar yazıcammm Allah inşallah hepimize nasip etsinnn
İnşallah yükselecektir bence çok minik çünkü ondan öyle çıkmıştır Canım benim bugün yine 3 4 damla koyu kahverengi lekelenmem oldu adet yok senin de bu şekilde lekelenmen oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…