Klomen-Famera Kullananlar Bu Ay(Temmuz-Ağustos) Birlikte Takip Edelim

iğneyi kaçıncı günde yaptırdı doktorun ? benim reglin 12.günü 25 temmuzda yaptırdı. Senin bat daha ileri olması gerekmiyor mu ? yada iğneyi mi geç yaptırdı acaba
Aslında 8 Ağustos yani bugün ama 3 gün oynama olduğu çok oluyor diye 11 Ağustos diye bekliyorum. İğne de 29 Temmuz

iğneyi kaçıncı günde yaptırdı doktorun ? benim reglin 12.günü 25 temmuzda yaptırdı. Senin bat daha ileri olması gerekmiyor mu ? yada iğneyi mi geç yaptırdı acaba
Evet kuzum geç yaptı 19. günü çünkü yumurta büyümemişti 20 mm olduğu tarih 29 Temmuz olduğu için o tarihte yaptı

hayırlısı olsun benim ilk deneyimimdi inş erkenden gelir regl cokta gecikmez inşallah 14. günden pozitife dönmesi çok zor tekrar kullanayımmı ne yapayım bilmiyorum senin kacıncı denemen
Canım durumlar nasıl? Regl oldun mu?

Sıfır belirti dün akşam çok hafif kasık ağrısı vardı regl olurum sabaha dedim o da yok
bende de öyle canım şuan agrı gelip gidiyor ama regl olacam ondan galiba regl olunca bi daha gidecem bi defa daha denesem mi diye düşünüyorum

hayırlısı olsun benim ilk deneyimimdi inş erkenden gelir regl cokta gecikmez inşallah 14. günden pozitife dönmesi çok zor tekrar kullanayımmı ne yapayım bilmiyorum senin kacıncı denemen
Benimde klomen ve çatlatma iğnesi için ilk denemem ama ben o tek çizgiyi görmeden adet olucaksam olayım diye bekliyorum yani çünkü gerçekten o tek çizgiyi görmek beni strese sokuyor bu sefer adetim daha da gecikiyor o yüzden en azından adetim tam anlamıyla bi geciksin istiyorum veya olucaksam da olayım istiyorum. Biz 10 aydır deniyoruz canım siz ?

bende de öyle canım şuan agrı gelip gidiyor ama regl olacam ondan galiba regl olunca bi daha gidecem bi defa daha denesem mi diye düşünüyorum
İlk miydi kuzum? Benim ilk birde ovitrelle bulamadım ben ona çok üzüldüm başka iğne işe yaramadı mı diye de düşünüyorum. Ayrıca doktor ovitrelle vurucam deseydi önceden yönlendirseydi keşke ben bulunmayacağını bilmiyordum o yüzden üzgünüm çok

Merhaba kızlar ne durumdasınız ben bugün 19. günümdeyim ve hâlâ adet olamadım kafayı yemek üzereyim artık bugün de kaset testim de aşırı silik bir çizgi görüyorum sanki. Salı günü verdiğim kan testi 0,89la negatif çıkmıştı acaba yükselme imkanı var mı ki bu saatten sonra??
20240809_122505.jpg

Merhaba kızlar ne durumdasınız ben bugün 19. günümdeyim ve hâlâ adet olamadım kafayı yemek üzereyim artık bugün de kaset testim de aşırı silik bir çizgi görüyorum sanki. Salı günü verdiğim kan testi 0,89la negatif çıkmıştı acaba yükselme imkanı var mı ki bu saatten sonra??
Eki Görüntüle 3463430
Canım evet silik çizgi çıkmış hayırlı olsun inşallah 🥰 Salıdan bu yana 3 gün var bence hemen test vermelisin 🙏🏻❤️

Canım evet silik çizgi çıkmış hayırlı olsun inşallah 🥰 Salıdan bu yana 3 gün var bence hemen test vermelisin 🙏🏻❤️
İnşallah canım ya kör oldum testlerin içine girmekten 🤦🏼‍♀️ doktorum olmazsa adetin ikinci günü gelmemi söyledi onun için bekliyorum bakalım önümüzdeki haftaya kaldı bekle bekle çatlıcam artık zaten 😅

X