Klomen-Famera Kullananlar Bu Ay(Temmuz-Ağustos) Birlikte Takip Edelim

Neyse durduk durduk şurda 5 gün daha duralım, erken gebelikte de çıkmaz falan şimdi daha kötü olurum :/
inşallah hayırlı haberler alırız hep birlikte

ne oldu canım niye ara veriyorsun
Eşim pek istekli değil zaten yumurtlama haftasında tek bı kere iliski oldu yumurtlama haftam bitti iki gündür iliski ye giriyor bende madem istemiyon söyle yapmayalim dedim saldım artık ya

Kızlar bugün 9. günüm iğne günü hariç sabah test yaptım negatif.
İğneden 2 sonra da yapmıştım iğne ovitrelle olmadığı için o zamanda negatifti. Bat 11 Ağustos erken sanırım ama hiç belirtim de yok. İğneden sonra göğüs uçlarım sızlıyordu ama şimdi o da yok. Sanırım bende umutsuzum artık

Erken gebelik testi yaparım sanırım bide bişey sorucam normal şartlarda kesin çatlamadan 2 hafta sonra mı adet olunuyor
bende burdan okuduğum kadarıyla öyle ama bilemiyorum herkesin vucut yapısı bir degil bugün 14. gün sabah test yaptım negatif sanırım burdan pozitife dönmez artık regl agrılarımda başladı

Eşim pek istekli değil zaten yumurtlama haftasında tek bı kere iliski oldu yumurtlama haftam bitti iki gündür iliski ye giriyor bende madem istemiyon söyle yapmayalim dedim saldım artık ya
hayırlısı olsun canım belki salınca olur biz ugraşıyoruzda olmuyor

Benimde Bat'a 4 gün kaldı. Hiç erken gebelik testi yapmadım yarın yapmayı düşünüyorum. Kasıklarım ağrıyor, sol bacağıma ağrı giriyor ara ara, öksürürken karnımın altı acıyor, mide bulantısı denemez ama öğürme refleksi geliyor gibi oluyor, göğüs uçlarım sızlıyor ve acıyor. Bu kadar şeye rağmen regl olursam daha asla kendimi dinlemeyeceğim. Psikolojikse hepsi helal olsun nasıl bir beynim varsa gerçek gibi yaşadım tüm belirtileri

İnşallah bebiş haberini alırsın bende tık yok Bu sabahta test negatif

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…