Klomen-Famera Kullananlar Bu Ay(Temmuz-Ağustos) Birlikte Takip Edelim

Kızlar bugün iğnenin vurulduğu gün hariç 11. Günüm biraz önce erken gebelik testi yaptım. Resimde çekemediğim ancak kendimin görebildiği incecik bir çizgi var. Hemen çıktı 2 dk içerisinde. Normalde de iğne olduğumda 11. Gün test yapmışsınız vardır ama tertemiz çıkardı. İğne etkisi değildir demi ? İğneyi ilk kullanışım değil sonuçta

6. Ve 8. Günde de mi negatif çıkmıştı? Şansımıza demek ki.. yaz diye su falanda çok içiyoruz belki ondandır..
Evet o günlerde de negatif çıkmıştı.Bende demek ki etkisi gitti diye düşündüm.Hatta burdan çoğu kişinin yorumlarına baktım etkisi 12 gün süren bile vardı şaşırmıştım

Kızlar bugün iğnenin vurulduğu gün hariç 11. Günüm biraz önce erken gebelik testi yaptım. Resimde çekemediğim ancak kendimin görebildiği incecik bir çizgi var. Hemen çıktı 2 dk içerisinde. Normalde de iğne olduğumda 11. Gün test yapmışsınız vardır ama tertemiz çıkardı. İğne etkisi değildir demi ? İğneyi ilk kullanışım değil sonuçta
Ben 11 temmizfa iğneyi vurdum bugün negatif çıktı yani bugün 10. Gün değilmiş ben karıştırdım 11. Günüymüş. Siz iğneyi ne zaman vurdunuz

Merhabalar kullandığımız ürün nedir acaba bende bir sonraki ay kullanmak isterim çünkü benimde yumurta kalitem iyi değil maalesef 🥺
Canım itimat bitkisel yazarsanız çıkar trendyoldan.Pembesini kendim için mavisini eşim için almıştım. Ama muhakkak doktorunuza danışın. Ben sorup o şekilde aldım inşallah işe yaramıştır

Bende 11 temmuzda sabah 10 da vuruldum. İnşallah güzel sonuçlar alırız çok zor
İğneyi aynı gün aynı saatte vurmuşuz🥰 Ne kadar tuhaf değil mi sizde bende belki bizim gibi binlerce kişi ne umutla o iğneyi vuruyor. Dilerim ki hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. Dediğiniz ilacı araştıracağım bende polikistik over var mutlaka doktoruma da soracağım . Siz ne için kullanıyorsunuz. Birde eşim sperm testi yaptı herhangi bir sorun yok dediler acaba eşimin de ilacı kullanmasına gerek var mı

İğneyi aynı gün aynı saatte vurmuşuz🥰 Ne kadar tuhaf değil mi sizde bende belki bizim gibi binlerce kişi ne umutla o iğneyi vuruyor. Dilerim ki hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. Dediğiniz ilacı araştıracağım bende polikistik over var mutlaka doktoruma da soracağım . Siz ne için kullanıyorsunuz. Birde eşim sperm testi yaptı herhangi bir sorun yok dediler acaba eşimin de ilacı kullanmasına gerek var mı
Bende bişey yok canım. Eşimede doktor normal demişti sadece ileri hızı biraz arttırabiliriz ama değerleriniz güzel sizin sorun kafanızda dedi. Sürekli düşünmekten olmadığını ve ne zaman düşünmeyi bırakırsam o zaman olacağını söyledi. Tabi 1 buçuk yıl geçmiş nasıl düşünmeyeceksin. Bu ay düşünmemek için puzzle falan aldım onla takılıyorum işten gelince

Bende bişey yok canım. Eşimede doktor normal demişti sadece ileri hızı biraz arttırabiliriz ama değerleriniz güzel sizin sorun kafanızda dedi. Sürekli düşünmekten olmadığını ve ne zaman düşünmeyi bırakırsam o zaman olacağını söyledi. Tabi 1 buçuk yıl geçmiş nasıl düşünmeyeceksin. Bu ay düşünmemek için puzzle falan aldım onla takılıyorum işten gelince
Aynı şekilde bende bir buçuk yıldır evliyim. İki tane düşüğüm oldu herkes kafana takma diyor ama bunu demek gerçekten çok kolay. Belki de gerçekten düşünmeyi bırakmamız gerekiyor ama bunu nasıl yaparız hiç bilmiyorum 😌

Aynı şekilde bende bir buçuk yıldır evliyim. İki tane düşüğüm oldu herkes kafana takma diyor ama bunu demek gerçekten çok kolay. Belki de gerçekten düşünmeyi bırakmamız gerekiyor ama bunu nasıl yaparız hiç bilmiyorum 😌
Uğraş bulmak gerekiyor belkide 🫠 Allah yardımcımız olsun

Ay ağlıycam ya haftaya transferim olucaktı şimdi taş düşürüyorum yada kum böyle bir ağrı olamaz. Etelenir mi transfer

insallah hamilesindir canım bence hamilesin Allahın izniyle
Ay ağlıycam ya haftaya transferim olucaktı şimdi taş düşürüyorum yada kum böyle bir ağrı olamaz. Etelenir mi transfer
cok gecmiş olsun agrısı cok kötü olurmus insallah gecer o zamana dek nasıl oldunuz simdi

Kızlar selam ben iğnenin 10.gunundeyim.. klomen tedavisi yapmıştık ardından iğne.. sizde durumlar nedir poztif negatif alanlar var mı
bende negatif sanırım hiç bir belirtim yok
Ben yaklaşık 20 gündür kullanıyorum. Bu ay yumurtlama döneminde baya akıntı vardı. Hiç belirtim yok benimde inşallah işe yara 🙏
sifa olsun ben düzenli içmedim sabah aksam ac içmek lazım degilmi içeyim bende
Evet canım eşime de mavisinden aldım
sifa olsun
anladım öncesi ilişki olduysa sperm vucutta kalıyor yıne şans olabilir hayırlısı olsun
insallah canım ama kacırdık sanırım :KK43:
Çatlatma iğnesinin 10.gunu tertemiz bir negatif kızlar. . iğnenin etkisi gayet güzel geçmiş..
belki pozitif olur kuzum ne zaman netlesir acaba
Benimde bugün iğneyi vurduğum günle beraber 10. Günüm ve bugün Test yaptım negatif çıktı. Ama ben iğneyi 6. Ve 8. Günlerde yaptığım zamanda herhangi birşey çıkmamıştı yani yine negatifti. Bende etkisi hemen kayboldu sanırım
normalde silik cıkması lazım degilmi erken vakitlerde insallah olur belli olmaz

bugün duphaston aldım basladım büyük ihtimal tutmadı adet olmak için basladım bakalım tekrar klomen kullanmak istemiyorum famera daha iyi sanırım

bende negatif sanırım hiç bir belirtim yok

sifa olsun ben düzenli içmedim sabah aksam ac içmek lazım degilmi içeyim bende

sifa olsun

insallah canım ama kacırdık sanırım :KK43:

belki pozitif olur kuzum ne zaman netlesir acaba

normalde silik cıkması lazım degilmi erken vakitlerde insallah olur belli olmaz
İnşallah canım sabah kaset testle yaptım bu seferde yine silik çizgi. Bugün 12. Günümdü iğneden sonra. Sabah dayanamadım kan verdim. Acaba kaç çıkarsa iğne etkisi değildir demek lazım ? Sabah akşam 5ml içtik sabah genelde aç karnına ama akşam unutup tok içiyorduk. Hiç bir belirtim yok korkuyorum

İnşallah canım sabah kaset testle yaptım bu seferde yine silik çizgi. Bugün 12. Günümdü iğneden sonra. Sabah dayanamadım kan verdim. Acaba kaç çıkarsa iğne etkisi değildir demek lazım ? Sabah akşam 5ml içtik sabah genelde aç karnına ama akşam unutup tok içiyorduk. Hiç bir belirtim yok korkuyorum
insallah hamilesin hadi bize umut ol ....ben iğne vurulmadım ama 10.gün diye hatırlıyorum.yumurtlamadan 10 gün sonra gebelik belli olyo hamilesin insallah

X