Klomen-Famera Kullananlar Bu Ay(Temmuz-Ağustos) Birlikte Takip Edelim

Kızlar selam ben iğnenin 10.gunundeyim.. klomen tedavisi yapmıştık ardından iğne.. sizde durumlar nedir poztif negatif alanlar var mı

test yaptın mı canım genelde 12 güne kadar iğne etkisi geciyo
12.gun çarşamba oluyor kan testi yapmayı düşünüyorum tabi çokta korkuyorum.. sonra 14:gün tekrar kan testi vermem gerekecek.. ya da belki de 12.gun hiç çıkmayacak bisey.. cumaya kadar Allah bekleme gücü versin diyorum kuzucum:)

12.gun çarşamba oluyor kan testi yapmayı düşünüyorum tabi çokta korkuyorum.. sonra 14:gün tekrar kan testi vermem gerekecek.. ya da belki de 12.gun hiç çıkmayacak bisey.. cumaya kadar Allah bekleme gücü versin diyorum kuzucum:)
testin varsa evde takibini yap bakarsın pozitif cıkarsa sonraki gün koyulaşma olmuş mu olmamış diye yıne test yaparsın zaten koyuluk varsa hamileliktir yoksa da 14 güne kadar yıne pozitife dönme olabilir

testin varsa evde takibini yap bakarsın pozitif cıkarsa sonraki gün koyulaşma olmuş mu olmamış diye yıne test yaparsın zaten koyuluk varsa hamileliktir yoksa da 14 güne kadar yıne pozitife dönme olabilir
Hepsinden korkuyorum valla.. bisey soracam reglime de 5 gün kaldı.. cinsel iliski sorun olur mu ki bebek varsa tutunma evresindeyse.. ona da hevesim kalmadı:)

İnşallah tekrar sağlıklı bir hamileliğin olur.evet miyomla çok gebe kalan var amelyatta sıkıntı rahimde yapışıklık vs olabiliyormuş gerçekten iyi bir doktorun yapması lazım.sen kaç yaşındasın ben 39. Bu ay bu ürünü aldım amh içinde etkili diyor ama trendyoldan bir bak istersen bende forumda pkolu bir kızdan görüp aldım.hamile kalmış.doktoruna danışıp bir bak kuzum
Ay bu ay bunu bizde kullanıyoruz. Yorumlar baya iyi. Sizin herhangi bir belirtiniz var mı ? Bat ne zaman

Hepsinden korkuyorum valla.. bisey soracam reglime de 5 gün kaldı.. cinsel iliski sorun olur mu ki bebek varsa tutunma evresindeyse.. ona da hevesim kalmadı:)
sorma ya hangimizde heves kaldıkı sürekli yumurtlama dönemi ilişki olsun diye uğraşınca heveste kalmıyor 😂 bişey olmaz canım daha varmış regline son bir iki gün kala belki oda bir ihtimal bebek için sorun olabilir yoksa bişey olmaz 😊

sorma ya hangimizde heves kaldıkı sürekli yumurtlama dönemi ilişki olsun diye uğraşınca heveste kalmıyor 😂 bişey olmaz canım daha varmış regline son bir iki gün kala belki oda bir ihtimal bebek için sorun olabilir yoksa bişey olmaz 😊
Tamam askusum teşekkür ederim ❣️ cümleten müjdeli haberlerimiz olsun..

Ay bu ay bunu bizde kullanıyoruz. Yorumlar baya iyi. Sizin herhangi bir belirtiniz var mı ? Bat ne zaman
belirtim yok canım ama büyük ihtimal ben kaliteli yumurtlamadım.bende yeni kullanıyorum bakalım diğer ay belli olur bence fayda ettimi die.bat 4-8 agustos arası ama pko oldugu için belli olmuyor

belirtim yok canım ama büyük ihtimal ben kaliteli yumurtlamadım.bende yeni kullanıyorum bakalım diğer ay belli olur bence fayda ettimi die.bat 4-8 agustos arası ama pko oldugu için belli olmuyor
Ben yaklaşık 20 gündür kullanıyorum. Bu ay yumurtlama döneminde baya akıntı vardı. Hiç belirtim yok benimde inşallah işe yara 🙏

evet koyulaşmış canım sen dr gitmedinmi yumurta boyutu için yoksa evde ovu testi ile mi takip ediyorsun
gittim kuzum yumurtan catlamıs dedi ama ben yinede evde test yapıp takip ettim ama koyu oldugunda ilişki olmadı gecti yani:KK43: diğer ay hsg cektirmeyi istiyorum sonra düzenli bir doktor ve tahlil yaptırmayı.ben bu aydan pek bişey anlamadım.

fameraya klomenden daha iyi diyolar kızlar dogru mu? diğer ay famera isteyecegim doktordan

gittim kuzum yumurtan catlamıs dedi ama ben yinede evde test yapıp takip ettim ama koyu oldugunda ilişki olmadı gecti yani:KK43: diğer ay hsg cektirmeyi istiyorum sonra düzenli bir doktor ve tahlil yaptırmayı.ben bu aydan pek bişey anlamadım.
anladım öncesi ilişki olduysa sperm vucutta kalıyor yıne şans olabilir hayırlısı olsun

Bu ilaçlar iğneler bende göğüs büyümesi yapti çok fena hafta sonu denize girerken bikini olmuyordu resmen.. Allah bu emeklerimizi boş çıkarmasın.. bunca hormon ilaçları iğneler..

Çatlatma iğnesinin 10.gunu tertemiz bir negatif kızlar. . iğnenin etkisi gayet güzel geçmiş..

Eklentiler

• IMG_0323.jpeg
    IMG_0323.jpeg
    126,4 KB · Görüntüleme: 13
Çatlatma iğnesinin 10.gunu tertemiz bir negatif kızlar. . iğnenin etkisi gayet güzel geçmiş..
Benimde bugün iğneyi vurduğum günle beraber 10. Günüm ve bugün Test yaptım negatif çıktı. Ama ben iğneyi 6. Ve 8. Günlerde yaptığım zamanda herhangi birşey çıkmamıştı yani yine negatifti. Bende etkisi hemen kayboldu sanırım

Benimde bugün iğneyi vurduğum günle beraber 10. Günüm ve bugün Test yaptım negatif çıktı. Ama ben iğneyi 6. Ve 8. Günlerde yaptığım zamanda herhangi birşey çıkmamıştı yani yine negatifti. Bende etkisi hemen kayboldu sanırım
6. Ve 8. Günde de mi negatif çıkmıştı? Şansımıza demek ki.. yaz diye su falanda çok içiyoruz belki ondandır..

Kızlar selam,

Ben 1 Şubatta bebeğimin kalbi durması sonucu kürtaj oldum.

2,5 yıllık evliyim. Korunmamamıza rağmen sadece 1 kere gebe kalabildim ve o da maalesef 9 haftalık sonlandı :KK43:

Daha sonra kist oluşumu vs derken Şubattan bu yana yine gebelik oluşmadı.

Amh: 0.22 diğer tüm hormonlar normal, eştede sıkıntı yok.

Ama yumurta rezervim az olduğu için ve yeterli büyüklüğe ulaşmadan atıldığı için gebelik gerçekleşmiyor.

Cumartesi günü doktorum Klomen verdi Pazartesi başla ve günde 2 adet sabah akşam al dedi.

Dün başladım.Haftaya Pazartesi gel iğne yapalım çatlatalım dedi.Salı müsait olduğum için salı gideceğim.

Bugün 2. günüm.

Sizlerde Klomen kullanan var mı ? Kist oluşumu yapıyor diyorlar bu doğru mu ?
Merhaba ben klomen kullandım kullandığım ay da hamile kaldım ama 6. Haftamda bi hekime olmadığı için gebeliğimi sonlandırdı doktor kürtaj oldum ama klomen kullanıp hamile kalan çok kişi var etrafımda bazılarına da etki etmiyor

X