Klomen-Famera Kullananlar Bu Ay(Temmuz-Ağustos) Birlikte Takip Edelim

İğne olmadığım ay ovulasyon ile takip ettim iğne olduğum ay takip etmedim çünkü zaten iğneden sonraki gün her halükarda çatlama olacaktı
Bugün klomenin 7. Günü yarın kontrolüm var ama silik çıkıyor testte büyümemiş galiba

Eklentiler

• IMG20240723164950.jpg
    IMG20240723164950.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 18
İnşallah canım sabah kaset testle yaptım bu seferde yine silik çizgi. Bugün 12. Günümdü iğneden sonra. Sabah dayanamadım kan verdim. Acaba kaç çıkarsa iğne etkisi değildir demek lazım ? Sabah akşam 5ml içtik sabah genelde aç karnına ama akşam unutup tok içiyorduk. Hiç bir belirtim yok korkuyorum
Yükselme ihtimali var aslında isterseniz birkaç gün sonra tekrardan test yapın

Bugün klomenin 7. Günü yarın kontrolüm var ama silik çıkıyor testte büyümemiş galiba
Eğer 3. Gün başladıysanız bugün adetinizin 10. Gün oluyor. Benim klomeni birinci kullanmamda adetin 21.Günü çatlama olmuştu ikinci kullanmamda adetin 13. Günü çatlama olmuştu. İnanın o kadar değişik bir olay ki bilemezsiniz. Büyüyüp büyümediğini ya doktor kontrolüyle öğreneceksiniz ya da evde ovulasyon testiyle takip edeceksiniz.

Eğer 3. Gün başladıysanız bugün adetinizin 10. Gün oluyor. Benim klomeni birinci kullanmamda adetin 21.Günü çatlama olmuştu ikinci kullanmamda adetin 13. Günü çatlama olmuştu. İnanın o kadar değişik bir olay ki bilemezsiniz. Büyüyüp büyümediğini ya doktor kontrolüyle öğreneceksiniz ya da evde ovulasyon testiyle takip edeceksiniz.
Yarın kontrolüm aşılama olacağım merak ediyorum büyüyecek mi diye

Yarın kontrolüm aşılama olacağım merak ediyorum büyüyecek mi diye
İnşallah büyümüştür herşey gönlünüzce olsun. Ben 10. Gün gittiğimde doktorum istediğim kadar büyümedi demişti. 12. Gün gittiğimde çok güzel büyümüştü doktorum bile şaşırdı. İnşallah sizde yarın güzel sonuçlar alırsınız 🌺😍

İnşallah büyümüştür herşey gönlünüzce olsun. Ben 10. Gün gittiğimde doktorum istediğim kadar büyümedi demişti. 12. Gün gittiğimde çok güzel büyümüştü doktorum bile şaşırdı. İnşallah sizde yarın güzel sonuçlar alırsınız 🌺😍
Ay inşaallah ♥️ bana umut oldunuz 🌸🤗

Canm pik anı kacmıs olablr Dr sana alenen demiş catlamıs diye ovulasyon a mı guveneceksın dra mı 😍

Selam kızlar durumlar nasıl iğne sonrası gelişme durumları?

Benim ilaç kullanımına başlayalı 8. Gün Dü 3 gün önce bitmişti. Kontrole gittim bugün 2 yumurta var dedi ama biri 9 mm diğeri 11 mm. Cuma günü tekrar yumurta kontrolüne çağırdı. Cuma istediğimiz seviyeye ulaşırsa iğneyi yapalım dedi. 🥺
hadi insallah güzelce büyüsünler masallah
Beta 4.14 gelmiş iğne etkisi sanırım 😢
yükselir insallah bekle gülüm umut var insallah hiç belli olmuyor
Kızlar selam bende bugün femara ya başladım adetimin 3. Günü 5 gün kullacam
hayırlı olsun canım famera daha iyi okudum güzel güzel büyüsün yumoşlar
tatlım onu kendin mi aldın dr mı yazdırdın
kendim aldım kuzum bende pko var ilaçsız adet olamıyorum
Selam kızlar klomen kullanırken yada sonrasında ovulasyon testiyle takip ettiniz mi ?
ben yaptım kuzum ovulasyon testi
Evet doğru normalde 6. Gün silik çıkması gerekiyor iğnenin etkisinden dolayı ama hiçbirşey çıkmadı bende ona şaşırdım çünkü kimisinde 12. Gün bile silik çıkan vardı
hiç belli olmaz bekle bakalım canım doktoruna sordunmu neden böyle oldugunu
Ay inşaallah ♥️ bana umut oldunuz 🌸🤗
canım büyür insallah benim doktor bir günde 4mm büyümüş demişti ultrasona bakıp

hadi insallah güzelce büyüsünler masallah

yükselir insallah bekle gülüm umut var insallah hiç belli olmuyor

hayırlı olsun canım famera daha iyi okudum güzel güzel büyüsün yumoşlar

kendim aldım kuzum bende pko var ilaçsız adet olamıyorum

ben yaptım kuzum ovulasyon testi

hiç belli olmaz bekle bakalım canım doktoruna sordunmu neden böyle oldugunu

canım büyür insallah benim doktor bir günde 4mm büyümüş demişti ultrasona bakıp
İnşallah bu ay dan umudum var ya ☺️🤲

Bende adetin 5.günü başladım 5 gün femara kullandım. İlaç bittikten bir gün sonra kontrole gittim. En büyük yumurta 18 mm di. Doktor bekleyelim kendi çatlasın dedi. 2 gün sonra gittim 24 mm olmuş çatlatma iğnesi vuralım dedi ve vurduk. Çatlatma iğnesinden 36 saat sonra yumurta çatlar o zaman ilişki önerdi. Sonrasında da kontrole çağırdı. Sabah kontrole gideceğim çatlamış mı diye :)

Kızlar çatlatma iğnemin 12.gunu kan testi verdim yoksa da kafamdan çıksın diye.. bekliyorum sonucu.. ama yine de güzel enerjilerinizi bekliyorum ♥️

X