Klomen-Famera Kullananlar Bu Ay(Temmuz-Ağustos) Birlikte Takip Edelim

Merhaba ben klomen kullandım kullandığım ay da hamile kaldım ama 6. Haftamda bi hekime olmadığı için gebeliğimi sonlandırdı doktor kürtaj oldum ama klomen kullanıp hamile kalan çok kişi var etrafımda bazılarına da etki etmiyor
Çok geçmiş olsun 🥺 İnşallah bana fayda eder Bi ümit bekliyorum

Selam kızlar durumlar nasıl iğne sonrası gelişme durumları?

Benim ilaç kullanımına başlayalı 8. Gün Dü 3 gün önce bitmişti. Kontrole gittim bugün 2 yumurta var dedi ama biri 9 mm diğeri 11 mm. Cuma günü tekrar yumurta kontrolüne çağırdı. Cuma istediğimiz seviyeye ulaşırsa iğneyi yapalım dedi. 🥺

Bazen insan ne yapacağını şaşırıyor çok zor bunca zaman beklemek. Rabbim artık kolaylıkla nasip etsin inşallah isteyen herkese
Aminnnn yavrucum benim aminnnn.. benimde yarın 12. Gun kan testi yaparım bende büyük ihtimal ama umudum yok.. stresten de olmayacak bu gidişle ya

Kızlar selam bende bugün femara ya başladım adetimin 3. Günü 5 gün kullacam

İnşallah hayırlı sonuçlar alırsın 🙏
Akşama misafir çağırdım valla sırf kafam dağılsın diye.. tarif bakıyorum.. yarin yaptırmadan durabilirsem dururum.. sizde kafanızı dağıtın olacak bi gun bebislerimiz o zaman totisiniiii yer bugünlerin acısını çıkarırız 🐣🍓

Akşama misafir çağırdım valla sırf kafam dağılsın diye.. tarif bakıyorum.. yarin yaptırmadan durabilirsem dururum.. sizde kafanızı dağıtın olacak bi gun bebislerimiz o zaman totisiniiii yer bugünlerin acısını çıkarırız 🐣🍓
Nazlı yavrum olsun her yerini ısırcam. Çok iyi yapmışsınız 🌸

Selam kızlar klomen kullanırken yada sonrasında ovulasyon testiyle takip ettiniz mi ?

bende negatif sanırım hiç bir belirtim yok

sifa olsun ben düzenli içmedim sabah aksam ac içmek lazım degilmi içeyim bende

sifa olsun

insallah canım ama kacırdık sanırım :KK43:

belki pozitif olur kuzum ne zaman netlesir acaba

normalde silik cıkması lazım degilmi erken vakitlerde insallah olur belli olmaz
Evet doğru normalde 6. Gün silik çıkması gerekiyor iğnenin etkisinden dolayı ama hiçbirşey çıkmadı bende ona şaşırdım çünkü kimisinde 12. Gün bile silik çıkan vardı

X