Klomen catlatma ignesi gelin beraber bekleyelim :)

Kizlar benim 11.gun kasiklarimda bir an sanci geldi ve kanamam geldi 2. Kez klomene basladik bugun 18inde bidaha catlatma ignesi vurulcam hayrlisi baklm ins hepiniz hamis olursunuz bu ay

Su akinti olayina pek guvenmeyin bu igneler oyle biseyki o gunn gun boyunca akintm vardi sut beyazi gibi kesin adet olmcm diodum ki akintyla alakasi yokmus adete yaklasncada oluomus dedi bugun doktor

Çok zprladom kendmi gördüm çizgiyi canım
Yani çokta belirgin değil aslında gölge gibi bişey var laboquick test kuruma çizgisi göstermiyormuş öyle duydum o yüzden bunu aldım belli belirsiz bi çizgi çıktı dünkünden bi tık daha belli sanki ya da kendimi kandırıyorjm 😀

Yani çokta belirgin değil aslında gölge gibi bişey var laboquick test kuruma çizgisi göstermiyormuş öyle duydum o yüzden bunu aldım belli belirsiz bi çizgi çıktı dünkünden bi tık daha belli sanki ya da kendimi kandırıyorjm 😀
Valla bn gördüm canım kaçinci dk çektin bunu😀 ya da hep olmlu düşünmeye yoğnlaştiğimz için görüyoruz ama bariz varr ya i görmek istedğm için deil

Su akinti olayina pek guvenmeyin bu igneler oyle biseyki o gunn gun boyunca akintm vardi sut beyazi gibi kesin adet olmcm diodum ki akintyla alakasi yokmus adete yaklasncada oluomus dedi bugun doktor
Aynen canım ben de geçen ay akıntım olunca çok heveslenmiştim meğerse ilaçtanmış hep

Dünkü böyle değildi ya bi heveslendim şimdi
inşallah heveslerimiz boşa gitmez benim 14. gün bugünde silik sanki daha net gibi geliyor ya hayırlısı

Eklentiler

• IMG-20230508-WA0001.jpg
    IMG-20230508-WA0001.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 43
Canım dünle bugünü kıyasladımm şimdi. Sanki bugün çok az daha koyu gibi kuzum. Tabi idrarın yoğunluğu falan da etki ediyor olabilir daha erken amA birazcık daha koyu kuzum. Hadi inşallah yaaaa 🧿🧿🧿
Bana da öyle geldi her sabah ilk idrarla yapıyorum ama biraz heveslendim bu kadar etken heveslenmek istemiyorum gerçi yarınki teste göre hareket edicem artık 🥹

X