Klomen catlatma ignesi gelin beraber bekleyelim :)

Ben de doktor kontrolünden geldim femara verdi pazar gününe kadar kullanacağım bir de pergoveris isimli bir iğne verdi pazar günü yapacağım onu. Bir de vagifem fitil verdi onu da pazar günü başla dedi pazartesi de kontrole gidicem tekrar inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız
Merhaba. Bu iğne ve famera ile opu ya hazırladınız. Yoksa aşılama mı?

yok cnm ben doktor disinda kullandim bu ay oncede kullanmistim igneye gerek duymuyodu kendiliginden catliyodu bu ayda bn kendi basima kullandim bklm nolur
Merhaba bende klomen kullanıyorum bu ay yumurtalarımdan biri 29 diğeri 31 mm yakın ama catlama hala yok iğne yapmak istemedim beklemek kendiliğinden çatlamasını istedim sizce catlar mı

Merhaba bende klomen kullanıyorum bu ay yumurtalarımdan biri 29 diğeri 31 mm yakın ama catlama hala yok iğne yapmak istemedim beklemek kendiliğinden çatlamasını istedim sizce catlar mı
doltorunuz ne dedi yani igne onerdimi benim olmadi malesef bnde klomen kullanmistim bu ay ama adet oldum malesef

Kızlar merhaba bana yardımcı olurmusunuz lütfen 6 yaşında bir kızım var iki yıldır korunmasız ilişki yaşadım ama gebelik oluşmadı adet dönemimde klomen kullandım çarşamba günü ovitrelle iğne vuruldum 18 mm 16 mm iki yumurtalığım vardı doktor çok umutlu konuştu perşembe ve cumarteside ilişki oldu kasıklarımda kramplar ve batmalar oluyor bide dün duphastona başladım aşırı gaz ve sıcak basması oluyor bide çok sık idrara gidiyorum sizce gebeliğin erken belirtisi midir veya ilaçların etkisimi yardım ederseniz çok sevinirim🙏🌹

Merhaba. Bu iğne ve famera ile opu ya hazırladınız. Yoksa aşılama mı?
Merhaba ikisi de değil . İlk kez ilaç tedavisine başladık. Bugün kontrolüm vardı. 2 tane yumurta oluşmuş biri 10.5 mm diğeri 13 mm dedi. Bugün ve yarın iğnelere devam edicem. Perşembe de kontrole gel dedi tekrar yumurtalara bakacakmış femarayı geçen hafta kullandım ve bitti sadece 2 kere iğne olucam yani inşallah perşembe günü gittiğimde yumurtalar daha da büyümüş olur . Ama bugün doktorum rahim ince dedi 3 mm miş onun için de fitil kullanıcam günde 2 sefer inşallah o da kalınlaşır bakalım perşembe durum güncellemesi yaparım sizin durumlar nasıl ?

Merhaba ikisi de değil . İlk kez ilaç tedavisine başladık. Bugün kontrolüm vardı. 2 tane yumurta oluşmuş biri 10.5 mm diğeri 13 mm dedi. Bugün ve yarın iğnelere devam edicem. Perşembe de kontrole gel dedi tekrar yumurtalara bakacakmış femarayı geçen hafta kullandım ve bitti sadece 2 kere iğne olucam yani inşallah perşembe günü gittiğimde yumurtalar daha da büyümüş olur . Ama bugün doktorum rahim ince dedi 3 mm miş onun için de fitil kullanıcam günde 2 sefer inşallah o da kalınlaşır bakalım perşembe durum güncellemesi yaparım sizin durumlar nasıl ?
Ben ileri yaştan dolayı sıkıntıdayım tüp bebek tedavisi görüyordum ama yumurta sadece 1 tane toplanacaktı iptal ettim.

Merhaba arkadaşlar öncelikle bu ay 2. Denemem klomen ile 2 yumurtam oluştu 19mm ve 21mm bugün ignemi yaptım ve artık bekleme sürecine girdim. Burda herkes birbirine çok güzel destek oluyor ve gerçekten aile gibi oluyor o yüzden bende burda sizinle birlikte sürecimi devam ettirmek istiyorum catlatma ignesi olanları bekliyorum. Siz neler yaşadınız ne ilaç kullandınız kaçıncı denemeniz hadi gelin tanışalım 😊
Merhabalar bende 2 aydır tedavi oluyorum klomen le başladım yumurtalik büyümedi femera kullandım yumurtalik büyüdü ovitrelle verdi 1 adet vuruldum ama catlayamamis kist oluştu çok üzgünüm 1 ay tedaviye ara verdik dienille yazdı acaba bu ay soğan kürünü denesem mi

Arkadaşlar geçen ay çatlatma iğnesi ile tutturamadık bu ay yine deniyoruz klomen kullandım solda minnoş bir yumurtam oldu bugün iğneyi yaptık yarından itibaren değerlendirip beklicez

Arkadaşlar merhaba ovitrelle iğnenin 12. günündeyim test böyle. Fikir ve düşüncelerinize ihtiyacm var

Eklentiler

• 20230517_183739.jpg
    20230517_183739.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 32
Arkadaşlar merhaba ovitrelle iğnenin 12. günündeyim test böyle. Fikir ve düşüncelerinize ihtiyacm var
Belirti var mı canım çift çizgi hamile olabilirsin 2 gün sonra tekrar test yap koyulaşacak mı yoksa açılacak mı açılırsa iğne etkisidir

Belirti var mı canım çift çizgi hamile olabilirsin 2 gün sonra tekrar test yap koyulaşacak mı yoksa açılacak mı açılırsa iğne etkisidir
Kasıklarımda cok batma var su 2 gündür. Ben testi dedigin gibi yarin diger gün tekrar edeyim. Ignenin etkisi 10 gun devamlık gosteriyor diyorlar ama tabi bilemiyorum

Kasıklarımda cok batma var su 2 gündür. Ben testi dedigin gibi yarin diger gün tekrar edeyim. Ignenin etkisi 10 gun devamlık gosteriyor diyorlar ama tabi bilemiyorum
12. Güne iğne etkisinin bu kadar kalcağını düşünmüyorum canım çok net belli çünkü yarın ilk idrarla tekrar yap aynı olursa koşarak kan ver 😍😍

12. Güne iğne etkisinin bu kadar kalcağını düşünmüyorum canım çok net belli çünkü yarın ilk idrarla tekrar yap aynı olursa koşarak kan ver 😍😍
Testi tekrarladm bugun 13üncü gün. Tabi testi yaparken bununla beraber 3-4 test yapiyorm emin olmak icin 😂 ama durum bu

Eklentiler

• 20230518_101341.jpg
    20230518_101341.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 27
X