Klitoral ve vajinal orgazm.. İkisi farklı şeyler değil!

Ya bu işi başaranlar nasıl başardılar? Bende uzun bi suredir evliyim ama orgazm oldum diyemem. Nasıl bir şey bu?olursam anlar miyim onu da bilmiyorum. Ozeldende yazabilirsiniz.

bence sadece doğru deyip bırakmamak lazım nasıl olduğunu anlatmak lazım
bence erkekler gibi bir boşalma yok
sadece içerde biriken zevk suyu kasılma esnasında dışarı çıkıyor
bazen hiçbirşey çıkmıyor
orgazm olmak demek bahsedilen boşalma olacak demek değildir

bu bıraz daha acıklayıcı olmus .

Sence olmayabilir yada sende olmayabilir bu bir eksiklik yada fazlalık değildir,
Anatomik yapıdan kaynaklanır.

Çok faydalı bir paylaşım ben de okumuştum bunları ama justholdmetight bir araya getirip düzenlemiş tebrikler. Ben vajinal orgazma inanmayanlardanım. Kadınlarda boşalma diye bir şey yok zaten. Orgazma ulaşmam için öncelikle zihnimi temizlemem gerekiyor. Vücudumu tanımaya çok önem gösterdim. Orgazm olmayı mastürbasyon ile öğrendim. Ne istediğimi bildiğim için partnerimi yönlendirmem çok kolaylaştı. Libidom zaten yüksek benim ama masturbasyondan aldığım zevk sekste aldığımın yarısı bile diil. Benim için en uygun pozisyon benim üstte olduğum ve oturup kalkma değil de ileri geri hareket ettiğim pozisyondur. Bir de partnerim omuzlarımdan tutup bastırıyorsa kasıla kasıla orgazm olabiliyorum. Ama orgazm öncelikle insanın beynindedir. Çok rahat olmak gerekiyor bir anlık konsantre bozukluğu insanı 10 dakika geriye atabiliyor. 5 ilişkimden 1'inde zevk almıyorsam o bir tanesini kafama takmam mesela.. Nasıl ki bir erkeğin her boşalması orgazm diilse kadın da sürekli orgazm olacak diye bir şey yok. Tarzını belirle, pozisyonunu belirle ve beynini berrak tut kurallarına uyarak küçük sayılabilecek bir penisle orgazma ulaşabildim ve kendi kendine aşamayan kadınların mutlaka psikolojik yardım almasını isterim. Bu zevkten ayıp/günah diyerek mahrum bırakmamalısınız kendinizi..

Ay resmen bir sene gecmis uzerinden bu konunun ama bir sorum var ben iliskiden once ve iliski sirasinda islanmiyorum hatta kuruluk oluyor ve penisin girip cikmasindan nerdeyse hic zevk almiyorum iliski sirasinda elimle klitorisi uyararak zevk almaya calisiyor orgazm oluyor bir nevi masturbasyon yapiyorum bu yuzden kendimi eksik ve tevrubesiz bir kadin gibi hisediyorum 4senedir aktif bir cinsel hayatim var partnerimle sevisirken tadini cikarip orgazm yasayacagima hatur hutur kendimle ilgilenmem hem beni hem karsimdakini sogutuyormus gibi hissediyorum boyle problemler yasayanlar var mi sizce sorun ne psikolojik mi ya da nasil duzelir?

ilişkiniz kısamı sürüyoru canım oyüzden olabilr

Bir çözüm sunulmamış.
Evet ben de tek çözüm önerisinin ön sevişme olduğunu fark ettim. Evlendikten sonra iki ay aldı benim de kendimi kontrol etmem. yani olayı anlamak ve nasıl hareket edilmesi gerektiğini fark etmek tamamen tecrübe ile oluyor. Zaman geçmesine rağmen orgazm olamıyorsanız ya da cinsellikten daha fazla zevk almak istiyorsanız. Bundan yıllaar önce keşfedilmil yöntemler var. En iyisi KEGEL EGZERSIZI. internetten araştırın. Kadının vajina bölgesindeki kaslarına hükmedebilmesini sağlıyor. Sadece kadın için değil. Erkek için de önemli. Kasları istediğiniz zaman sıkıp gevşetince karşı taraf daha fazla zevk alıyor. "Fi" isimli kitabı okuduysanız oradaki bir kadın bu kas hareketlerini yapabiliyor ve adam ne kadar zevk aldığından bahsediyor.

tavsiye verilmiş işte, kafayı boşalt ön sevişmeyi uzun tut seks yapmadığın zamanlarda da kendi vücudunu keşfetmeye bak

Canım ben klitoristen orgazm oluyorum ama seksten nasil olunuyo hic bilmiyorum ikisi ayni degil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…