Klitoral ve vajinal orgazm.. İkisi farklı şeyler değil!

Bacak bacak üstüne atıp orgazm olan bile var ( hatta az önce haberlerde izledim amerikada kadının birinin orgazmı iki saat sürmüş hastaneye gitmişler doktorlarda şaşırmış (

öncelikle herkese mrb ben elle kendimi uyararak dahaçabuk oluyorum sürtünme ile ilişki sırasında çok uzun sürüyor orgazm elle başlayıp sonra boşalmaya yakın eşime bırakıyorum normalde nasıl olur bir fikrim yok bunu kız arkadaşlarıma falan soramam yani banada yardım edermisiniz bilgilerinizle

Hayatımda hiç klitoral boşalamadım ben de onu merak ediyorum sanırım beceremiyoruz ya gıdıklanıyo ya da çok oynayınca acıyo

Canim bende kendimi uyararak daha cabuk orgazma ulasiyorum vajinal zaten haz almiyorum klitoral oluyorum onuda esim yapiyo bazende kendim(((

Hayatımda hiç klitoral boşalamadım ben de onu merak ediyorum sanırım beceremiyoruz ya gıdıklanıyo ya da çok oynayınca acıyo
Gıdıklanma zamanla; alıştıkça azalıyor.
Ben ilk seferlerde o gıklanma kıvranması yüzünden, bacaklarımla, eşimin neredeyse boynunu kırıyordum ninjalar gibi

ben hala çözüm bulamadım yalancıktan sesler çıkarıyorum hala
Ay kizlar bende vajinal bosalamiyorumm anca klitoral oda her defa olmuyo((((yardimmm:)
Ön sevişmeyi yeterince uzatın, hiç bişi düşünmemeye çalış(beceremiyorsan o ara bişiye odaklan), eşinde bi zahmet biraz kendini tutsun.

Ha bir de ilişki öncesi için özel taktik vereyim;
"Bak, bir haftadır beklediğim diziyi kaçırdığıma değisin!"
"İlk boşalan diğerine oral yapar"
demek bazı şeyleri! daha baştan garantiye alıyor(tabi ki eşinin karakteri de önemli)
Hem bu tarz laflar ne kadar kullansan da eskimiyor.

bence bu düşünceden vazgeçin
cinsel hayatınızı biraz renklendirin bence farklı mekan veya özel ortamlar hazırlayın ve keyif olduğunu hatırlayın

aynen katılıyorum... kendini nasıl güzel hissediyorsan öyle hazırlan makyaj kıyafet parfüm....
ayrıca eşini sen yönlendir...
yanlış mı düşünüyorum?:44:

kızlar bende 1 yıllık evliyim ama orgazm olamıyorum bunu eşime belli etmiyorm olmus gibi yapıyorm ama artık anlamaya başladı ama eşim eliyle yapınca cok guzel orgazm oluyorum ama diger turlu olmuyo bana da yardımcı olursanz sevinirm ( bide on sevişme falan oluyo hersey yolunda vajinam ıslanıyo tam birlikte olurken kendimi kasıyorum istekde gidiyo vajinam kuruyo (

mükemmel paylaşım benim yıllardır savundugum bir şeydir tek bir farkla biri daha çabuk gerçekleşir digeri için daha uzun süre gereklidir kadından sıvı gelmesine gelince evet gelebilir fakat bu sıvı beyaz yapışkansıdır aynı ıslanmakta olduguna benzer nerdeyse. fışkırma olmasıda ıkınmayla mumkündür fakat kanıtlanmamıştır sebebi her kadında olması imkansızdır

Tüm romantizm gidiyor o ses çıktığı anda kahkahayı basıyorum hiç olmuyor.

hahahhaha aynı sorun bende de var sadece onunla kalsa iyidir bende hazımsızlıkta var ikisi bir arada pırt pırt:) bu işin geçici çözümü yavaş yapmak o zaman az hava giriyor ses çıkmıyor boşuna dememişler acele eden ecele gider 1 dk için ses haha:)

ahahahha biliyorum o anı. Duraksama. Kim yaptı?
görevli hemşire neye gülüyorum diye bana bakıyor güldürdün beni aynen öyle gülmekten durmaktan işin büyüsü kaçıyor işin yoksa baştan başla vay anam vay:) dikkat ediyorumda çocugumuz çogu şeyi yanlış biliyoruz doktor olarak kendimide katıyorum orgazmı o pırt olayını ne bilim erken boşalma denilen olayı hepsi baştan aşagı tartışmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…