Klitoral ve vajinal orgazm.. İkisi farklı şeyler değil!

Soru 1. Kadın boşalır mı, boşalmıyorsa o gelen sıvı da ne ola ki. gibi

Zaten en mantıklısı kendi kendine çözmek. kimseden fayda yok. Benim için sorun şuydu doktora gittim doktor bana fizyolojik bir engelin yok dedi. O andan itibaren kendim uğraştım hep. Çünkü onu duyana kadar hep acabalarla doluydum.

Şu saatte zor geldi artı soru cevap yaparken aradaki detayları kaçırabilirim ya beraber tartışalım önce de bakalım

bu arada bu konuda ben de paranoyaktım vajinamın girişinde kemik olduğunu bunun bana engel olduğunu düşünüyordum sanki ilk zamanları kıtırt kıtırt ses geliyordu ya da ben vajina şizofrenisi yaşadım

Ya aslında evet bende çok rahat konuşabilirim , ama aslında konu çok kasıyoruz kadınlar nasıl görünüyorum bunu yaparken en mükemmel nasıl tatmin ederim vs vs vs ve verdiğin örnekler doğrultusunda erkekler yüzünün şekline bakmak o dakika sende gerçekçi zevkler alıyorsan daha da tatmin olur yaptığın bir çok şeyden ..

Yani çok yönlü bir konu bu ..

Bu konuyu konuşmak hoşumuza gidiyor en azından benim neden mi , Kimler nasıl neler yaşıyor , aynı problemleri nasıl çözmüşüz ,

Belki bilmediğim farklı bir nokta var onu kullana bilirim gibi bu konuda herkesten realde de çok bilgi alamadığımız dan ..

Yalnız biz daha önce de bir şeyler konuşmuştuk hep aynı hisleri yaşamışız. Evet pozisyondan ve yeterince ıslanamamaktanmış o kemik ve kırt sesler de zamanla öğreniyorsun. Ama ben bir ara diyodum ki kesin benim vajinamda fazladan kemik var ameliyat olmam gerekicek

ahahaha kesinlikle ya ben de ameliyat mı olucam şimdi diye üzülüyordum
çok dalga geçiyordu eşim aa kemik nereye gitmiş diye

la' bébé git cinsellik +18 e aç konunu

burası jinekoloji ayıp mı kardeşim
o zaman yorum yazamazlar hem
konu açarken size mi soracaktım pardon ama istemiyorsanız bakmayın görmeyin. hıh.

PROfesyoneller cevap yazsın diye dedi idim

bir şey dicem de böyle uluorta alışık değilim. o sesin gelmesi için standart dışı pozisyon gerekmiyor mu en can alıcı pozisyonlar falan ahaha. iyi başlangıç mı kötü başlangıç mı bilemedim.

al işte dinime küfreden müslüman olsa derim ben buna
hemen pozisyona falan geçtin

yok bebişim ya bakireyken orası dar oluyor ya genişlerken biraz zorluyor galiba kırt kırt

Hayir canim asla oyle bir sey olmaz uremenin amacina aykiri :)

ben de bunu söyleyenlere dudak bükerek bakardım ama doğruluk payı olabilir. geçenlerde bununla ilgili bilimsel bir yazı okudum. g noktasının uyarılmasıyla belirli aşamaları geçtikten sonra böyle bir sonuç mümkün yazıyordu. bir bardak dolusu kadar bir sonuçtan bahsediyor

Bence saçmalığı şurada öyle erkekler gibi fışkırmıyor sanki öyle gibi anlatıyorlar ama bir sıvı geliyor evet

gelen sıvı vajinanın içinde biriken sıvı kasılma esnasında dışarı çıkıyor sadece bu eğer fışkıran varsa çiştir o

O zaman yeniden bir edit yapayım,

o gelen ses genelde pozisyon alakalıdır, doggy pozisyonda olur

evet kadınlarda boşalır ve erkeklerinki gibi fışkırabilir ve hayır o çiş degil.

soruları olan olursa daha detaylı cevaplmaya çalışırım

Evet dogru, kadınlarda erkekler gibi boşalabilir, squirting denir

ben yeni evliyim.ilk iki ay vajinal olarak hiçbirsey hissetmedim o yuzden her seksten sonra havada kalmıs gibi hissediyordum kendimi.ama onun dısında yinede cok zevk alıyordum.iki aydan sonra vajinal olarak hissetmeye basladım.ve kadın orgazmı var mı diyorsanız evet artık var diyorum bende.

Ben 2 yıllık evliyim daha hiç olmadım çare arıyorum yardım edebilecekte yok maalesef.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…