Klitoral ve vajinal orgazm.. İkisi farklı şeyler değil!

vajınal yapıya mudale yanı dıkıldıgınde daraltma yapılıyor ya kalıcı bu durumu degıstırebıkırmı ki

o tedirginlğin sebebi nedir onu kafandan atman lazım canım birde ön sevişme çok önemli yeterince yapmak lazım onuda
Canim bende cinsel isteksizlik gibi bisey var arti baslarda vajinismus yasadim ALLAHIN IZNILE YENDIM iste bunlar beni geriyo on sevisme cok dogru soluyosun istek sorunum var benim canim bunun tedavisi varmidir

Canim bende cinsel isteksizlik gibi bisey var arti baslarda vajinismus yasadim ALLAHIN IZNILE YENDIM iste bunlar beni geriyo on sevisme cok dogru soluyosun istek sorunum var benim canim bunun tedavisi varmidir

tedavisi varmıdır bilmiyorum ama psikolojik destek alırsan eminim çok faydalı olur

klitoralla arada oluyorum arada olamıyorum isteksizlikte başladı galiba umutlarımı kaybedince

biz kadınların kafalarında herzaman birsürü şey dolaştığından odaklanamıyoruz sende yine olmayacak deyip telaşlanıyorsun bitip gidiyor bütün keyif herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…