Klipsli ETS tedavisi(Terleme)

ben de 24 nisan 2011de oldum bu ameliyatı. Ali bayram özuslu'ya. o günden beri ne kolaltım terledi ne de ellerim fakat ayaklarım terlemeye devam ediyor. bi de sanırım yan etki olarak ilk bi yıl bacaklarım belim göbeğim göğüslerimin arası aşırı derecede terledi ama şimdi çok memnunum hiç bi sorunum yok şükür. öneririm herkese. fiyat da 1800 tl civarıydı.

Bende sanirim 2011 sonu ya da 2012 ydi ellerim sifir koltuk altim normal derecede terliyor ayaklarda devam zfn ameliyat eller icindi cok cok mutluyum! Safakta mi olmustun sende?

Bende sanirim 2011 sonu ya da 2012 ydi ellerim sifir koltuk altim normal derecede terliyor ayaklarda devam zfn ameliyat eller icindi cok cok mutluyum! Safakta mi olmustun sende?

Yok acibadem butik. Hastanede calisma varmis o yuzden. Ya ama sanirim cok zayif oldugum icin ben klipslerimi hissediyorum. Bazen agri yapiyolar sogukta kalinca falan. Sana da oluyor mu?

Yok acibadem butik. Hastanede calisma varmis o yuzden. Ya ama sanirim cok zayif oldugum icin ben klipslerimi hissediyorum. Bazen agri yapiyolar sogukta kalinca falan. Sana da oluyor mu?

Evettttttt bende bunun icin doktoru aricaktim ama o kdr zaman gecti unutuyorm klipslerin yerini inanilmaz hissediuorm 40 kiloyim bende ondan olabilir mi ? Agri yapiyo bende sporda sirt calisiyodm hatta

Evettttttt bende bunun icin doktoru aricaktim ama o kdr zaman gecti unutuyorm klipslerin yerini inanilmaz hissediuorm 40 kiloyim bende ondan olabilir mi ? Agri yapiyo bende sporda sirt calisiyodm hatta
Valla ben basimi one egince sanki etim cekiliyo gibi oluyo umarim klipslerden degildir cunku cok rahatsiz edici ya soguktan da etkileniyo mu?

Valla ben basimi one egince sanki etim cekiliyo gibi oluyo umarim klipslerden degildir cunku cok rahatsiz edici ya soguktan da etkileniyo mu?

Soguk sicak etkilemiyo ama noktasal hissediyorum orayi bisiler surebiliriz belkide arastiralim bunu

Klipsli ETS yaptirmayi düsünüyorum eskiden yaptiran arkadaslar bunca yil sonra da tavsiye ediyor mu hala?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…