Klavyenin kaydettikleri

sizden önce sevgilisi olmamış mı? Eski sevgilisinin adı Hande değil mi?

Hande olsa belki Handemm ise yazılmış birşey olduğu için kaydeder kesin bilgi.

200 kere basacağız mecbur.

Allah korusun ya ben şeye de kızdım kendime bir şekilde ortalamayı de çok güzel olmuş ama bir zahmet çalıştıracak hastaneler beni görünce gene demiştir ki ben de özledim klip yayınlandı ve bu harika Bir animasyon film indir de bu he is on fire in Istanbul İstanbul Türkiye bir bağlantı paylaştı de bu he has bir şey değil ama bu ne biçim iş günü içerisinde kargoya teslim edildi görünüyorsa ama ben de bu kadar rahat değildim ben de bu kadar rahat değildim de bu kadar rahat namussuzluğa de çok iyi olur bence de yeterli değildir yav he he dedim ve bu harika olmuş ilk kez gördüm ki bir şey yok uyum içinde kargoya verilir mi ve o da ne o kadar da iyi bir şekilde yorumlar yapmak için giriş yapın veya üye de çok iyi bir de böyle bir şey değil ama bu da yok bence de öyle düşünüyorum ama o kadar da iyi bir de böyle bir şey değil ama bu da çok önemli bir şey değil ya hayır şimdi üye olmak istiyorum izle için bulunan videolar da ilginizi çekebilir.

İsim yok, hayatımda animasyon film izlemiş/aratmış değilim başlarda çıktı.

Şüphelenip bakabilir kocası yani neden sorunlu oluyor destek alıyor konu sahibi ya saçmasapan yorumlar gelmiş

Neden böyle bir şey yapma gereği duydunuz?
Eşimden şüphelensem mesajlarına, maillerine, galerisine, arama geçmişine, sosyal medya hesaplarına bakarım ama şunun klavyesini açıp 200 300 kere basayım bakalım hangi kelimeleri kullanmış demem ya. Hiç aklıma gelmez. Aşırı derecede şüphe içindesiniz her yeri karıştırıp bir şey bulamayınca buralara kadar mı geldiniz acaba? Sonraki hamle nedir çok merak ediyorum.

Kendiliğinden olması mümkün değil. Bellek gibi düşünün ne yazılırsa onu kaydeder.

Şüphelenip bakabilir kocası yani neden sorunlu oluyor destek alıyor konu sahibi ya saçmasapan yorumlar gelmiş
İyi de hem yapmaz şüphelenmiyorum diyor hem de 200 kere, bakın 199 da değil 200 kere rastgele basmış. Şüphelenmeyen güvenen bir insan işi değil ki bu. Ben hiç öyle bir şey aklıma dahi gelmemiştir şimdiye kadar.

Ha o doğru ya yani şüphelenmeyen yapmaz bunu tabi demekki şüphelenmiş ki denemiş bu kadar

Aiy bu kadar mı işsizsiniz? Kocamın telefonuna 200 kere basıcam da ne geliyor diye bakıcam. Tövbeler olsun

Ahahha çeyrek paragraf okudum anlayana kadar

Yav he he dedim
Bu kadar namussuzluğa de çok iyi olur

Bunu sorunca eline ne geçti? Adam şimdi bir iş çeviriyorsa daha gizli şekilde çevirmeye devam edecek. Takibe alacaksın böyle durumlarda

Aldatıldığını böyle öğrenmiş olursan ilginç olur aldatılmıyorsun diyelim şüpheyle nasıl yaşanır ? Her şeyi geçtim siz takıntı yaptınız diyelim bu sürekli devam edebilir ? Boşanacak mısınız boşanmayacaksınız diye soramam ortada bir delil yok ? Nereden baksanız çıkılmayan bir yol
Sıkıldı kelimesini “si…. di ye çeviren klavye gördüm de handemi hiç görmedim bilemiyorum .

Sormayın buradaki insanlar eşine nasıl davranıyor ben bilemiyorum yorum yapamıyorum
Hayır tuhaf bir olay değil ki yani bu sorunlu olmak ne alaka.eşi yani şüphelenirse bakabilir ne var anlamadım.galiba burdaki hanımlar saldım çayıra mevlam kayıra yaptıkları kocalarını hiç kıskanmayıp şüphelenmiyorlar. sosyal medyada eklesin etsin kadınları ne var diyen de çok anlamak güç

Evet eşimin telini karıştırmıyorum. O da benimkini karıştırmıyor. Saldım çayıra mevlam kayıra demek değil bu, saygı.
Ha ola ki şüphelendim, bir şeyler arıyorum. 200 kere klavyeye basıp kadın ismi buldum.Şüphelerimin doğru çıkmasından şüphelendim. E ne diye asla yapmaz eşim diyeyim bu konudaki gibi?
Yapabilir ki kontrol etme gereği duymuşum. Bulmuşum, ama inkar ediyorum.
Mantıksızlık burada.

Ve yine tekrarlıyorum telefon karıştırmak çok saygısızca bir davranış.
Ben saldım çayıra mevlam kayıra olmaktan gayet memnunum.

Şüphelenen insan karıştırır da bakar da. 200 kere basar da.elin adamı değil bu kocası saygı değil bu umursamazlık oluyor biraz

Yani bir nevi anestezi ile birlikte bir şey var ki o kadar da olmaz ama bu kadar çok şey mi istiyorum dedim ama sen yine iyisin hoşsun bir sey yok ya ne güzel olur geceler mesajı almayan bir sey yok ya ne güzel olur geceler mesajı almayan bir sey yok ya ne güzel olur geceler mesajı almayan bir sey yok ya ne güzel olur geceler mesajı atmadığı için çok önemli değil de ne kadar dar bir sey anlamiyorum ki ben sana bir sır vereceğim nasılsın 6.5 nasılsın nasılsın 6 7 nasılsın nasılsın nasılsın nasılsın nasılsın

Benim klavye bir noktadan sonra tekrara girdi. Vir de iyi geceler mesajına takintisi cikti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…