Klavyenin kaydettikleri

Kızlar merhaba ben bisey sormak istiyorum esimin telefonunda msj yazma kısmına girdim dün üstte kelimeler çıkıyor ya mesela belki 200 kere rastgele bastım mesela tamam aşkm geliyorum gbi 200 den fazla tıklayınca handemm geldi sordum böyle bise yok diyor ona güven duymadığım için üzüldü ve bana böle hissetmen senin karakterinle alakalı dedi ben sana o güveni verememiş gibi konuşuyor 2011 çıktık 2021 evlendik 2022 kızımız oldu asla beni üzmez her dediğimi yapar karım diye hitap eder bana bi problem yaşamadık hiç demem o ki kendiliğinden telefonlar o şekilde kaydedermi
Akıllı telefon adı üstünde “akıllı”😄 klavyenin üstünde çıkan kelimeler 2 yöntemle belirleniyor:
1- senin sık yazdığın kelime ve cümle kalıpları
2- yazmakta olduğun kelimeleri gramere ve dil bilgisine uygun tahmin etmekle ilerliyor.
İkinci şıkkı eliyorum çünkü akıllı teknoloji grameri göz önünde bulundurup “handemm” yazmaz, hem gramer hatası var hem de “handemm” yazısına bir kullanıcının ihtiyaç duyacağını düşünüp hızlı klavyeye eklemez bu ne saçma bişey. Adamlar “günaydın”, “merhaba” vs gibi sık kullanımların yanına “dur biz handemm de ekleyelim telefonu alacak kişi kesin ihtiyaç duyar” dememişlerdir dimi? 😂 kocan yaptığı hareketi bir de senin üzerine atmaktan da utanmamış karakterine hakaret etmiş olayın senin karakterinle alakalı olduğunu söylemiş. İğrenç bi hareket bu adam bir gün sıkışırsa kalkar sana iftira da atar. Kötü kalpli

Kızlar merhaba ben bisey sormak istiyorum esimin telefonunda msj yazma kısmına girdim dün üstte kelimeler çıkıyor ya mesela belki 200 kere rastgele bastım mesela tamam aşkm geliyorum gbi 200 den fazla tıklayınca handemm geldi sordum böyle bise yok diyor ona güven duymadığım için üzüldü ve bana böle hissetmen senin karakterinle alakalı dedi ben sana o güveni verememiş gibi konuşuyor 2011 çıktık 2021 evlendik 2022 kızımız oldu asla beni üzmez her dediğimi yapar karım diye hitap eder bana bi problem yaşamadık hiç demem o ki kendiliğinden telefonlar o şekilde kaydedermi
Telefon rehberinde yada sosyal medya hesaplarında Hande diye biri var mı baktın mi . Günlük kullandığı kelimeler olduğu için kendi çıkmaz canım sen yine dikkatli davran emin olmadan bulandırma ortalığı

Yazmaz özellikle yazılmadıysa eşiniz tarafından, peki boşanacak mısınız? yoksa eşinizin söylediklerine inanmış gibi yapacaksınız. 200 Kere basmakta klavyeye sabır işi siz bence bişeyinden süphelendiniz onun o yuzden bu mesajlardaki kelimelere kadar bakıldı yoksa durduk yere kimse böyle birşey aklına gelipte bakmaz anlatmadığınız birşeyler var.

Tamam abi teşekkür ediyorum hayırlı işler diliyorum sana kolay olsun her zaman için hayırlı işlerin bol bereketli işlerin olur umarım her zaman mutlu ol her şey için çok teşekkürler çok güzel şeyler söyledin her zaman her daim yanındayım abi saygılar sunuyorum hayırlı işler bol bereketli işler dilerim abim saygılar sunuyorum saygılar hürmetler abim saygılar hürmetler saygılar hürmetler abim ellerinden öperim saygılar sunarım abim saygılar sunarım hayırlı geceler dilerim abim saygılar sevgiler hürmetler saygılar hürmetler saygılar sunuyorum efendim abi abim benim saygılar sevgiler hürmetler abim ellerinden öptüm abim saygılar sunuyorum abim saygılar sunuyorum abim saygılar sunuyorum ellerinden öperim
NENİM KLAVYE BAYA KENDİ KENDİNE SOHBET ETTİ VALLA 🤓🤓VE HAYATIMDA ABİM KELİMESİNİ KULLANMAM ABİMDE YOK🤪🤪🤪
Denedim ve aynısı çıktı bende de. Ben hiç bu üslupla konuşmam, klavyemden nargile kafe delikanlısı çıktı resmen🤣🤣🤣🤣

Onu görünce afaladim ama gormezmis gibi yapip mekani hemen terk ettim diyebilmektir aşk ve güven ile evlenilse de erkeğin vicdansız ve bencil tavırları yüzünden boşanmalar oluyor da bu ilaç başka bir tedavi için olabilir mi acaba diye düşünüyorum evlilikte kadının da erkeğin de görevleri ayrı bir güzel giyinip süslenip kendinizi dışarı atıyorsunuz ya da benim sözümden çıkmasın demedi eşim bi anda ters yapınca olanlar oldu o da çocuk olduktan sonra tavrı bianda değişti problem burada da bir şey yok biliyor musunuz yeni doğmuş bebekte merhaba arkadaşlar buçuk yıldır düzenli giden bir ilişkim var ve evlilik hedefliyoruz merhaba arkadaşlar buçuk yıldır düzenli giden bir ilişkim var ve evlilik hedefliyoruz merhaba arkadaşlar buçuk yıldır düzenli giden bir ilişkim var ve evlilik hedefliyoruz merhaba arkadaşlar buçuk yıldır düzenli giden bir ilişkim var ve evlilik hedefliyoruz merhaba arkadaşlar buçuk yıldır düzenli giden bir ilişkim var ve evlilik hedefliyoruz merhaba arkadaşlar buçuk yıldır düzenli giden bir ilişkim var ve evlilik hedefliyoruz

Bunların hiçbirini ben yazmadım, hep yanlışlıkla yaptığım alıntıları temizlerken klavye kaydetmiş.

Merhabalar ben sana mecburum sana Bir sır vereceğim yeni bölüm fragmanı izle HD ırmak gerçeği açıklıyor mu yoksa demis ne kadar çok şey var mı acaba yanlış bir şey yok ki Allah korusun ve hamileliğin ilk üç ayında da devam ediyor sürekli olarak kontrol edilmektedir ve bu kadar çok şey öğrendim ki bu da bir başka bir şey yok ki Allah korusun ve ben yani bu kadar çok şey öğrendim ki bu da bir başka bir şey yok ki....
Hiç izlemedim diziler nasıl çıktı anlamadım.
İsim vs çıkıyor ama sonunda mm diye uzatılması masumane değil maalesef.

Ben cok bir sey anlamadim ilk yazilandan hem karisik hem belirsiz
Yorumlara baktim handem yazisina takilmissiniz
Simdi ben de hand yazdim handeeli handenin handegulerler diye bir sey cikti hiç hande diye daha önce yazdigimi hatırlamıyorum yani neyi kafaya taktiniz ki? Bazi kadinlar da kuruyor da kuruyor bence
Ha adam aldatti mi o zaman bu ihtimalde ne yapacaksiniz? Boşanacak misiniz? Yani sorup burada rahatlamaya geldiyseniz hic kurcalamadan hayatiniza dönün yok ben gemileri yakarim diyorsanız esinize sorun buradaki insanlar sizin klavyenizi ya da esinizi/cevresini bilmez ki

Onu görünce afaladim ama gormezmis gibi yapip mekani hemen terk ettim diyebilmektir aşk ve güven ile evlenilse de erkeğin vicdansız ve bencil tavırları yüzünden boşanmalar oluyor da bu ilaç başka bir tedavi için olabilir mi acaba diye düşünüyorum evlilikte kadının da erkeğin de görevleri ayrı bir güzel giyinip süslenip kendinizi dışarı atıyorsunuz ya da benim sözümden çıkmasın demedi eşim bi anda ters yapınca olanlar oldu o da çocuk olduktan sonra tavrı bianda değişti problem burada da bir şey yok biliyor musunuz yeni doğmuş bebekte merhaba arkadaşlar buçuk yıldır düzenli giden bir ilişkim var ve evlilik hedefliyoruz merhaba arkadaşlar buçuk yıldır düzenli giden bir ilişkim var ve evlilik hedefliyoruz merhaba arkadaşlar buçuk yıldır düzenli giden bir ilişkim var ve evlilik hedefliyoruz merhaba arkadaşlar buçuk yıldır düzenli giden bir ilişkim var ve evlilik hedefliyoruz merhaba arkadaşlar buçuk yıldır düzenli giden bir ilişkim var ve evlilik hedefliyoruz merhaba arkadaşlar buçuk yıldır düzenli giden bir ilişkim var ve evlilik hedefliyoruz

Bunların hiçbirini ben yazmadım, hep yanlışlıkla yaptığım alıntıları temizlerken klavye kaydetmiş.
Yalnız baya aforizmalar yapmış senin klavye. Benimki sürekli eyvallah abim büyüksün abim modunda🤣🤣

Yani kullanacak durum yok misafir gelmiyor zaten biz de bu ürün için ilave bir resim bulunmamaktadır ve bu ara çok zor bir şey yok ki Allah cezasını versin inşallah nadir bulunuyor malum yapay zeka oyunları da Android için indir download yükle bedava etkinlikleri sunu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerini verin bence bu olmalıydı ki ben de özledim ki bu da benim en çok mezun oldu ve son olarak da bilinir ve bebeğiyle bu kadar çok şey var mı bilmiyorum kuzum belki bir renk körü da var mı yyryı bu uyy da bu kadar çok mezun oldu ve son olarak da bilinir ve bu ara çok zor bir şey yok ki Allah cezasını versin inşallah nadir bulunuyor malum senelerce da var ki o da bana lazım dedi Bayraktar özür dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek törenle açıldı Binali Yıldırım'a Şok daha sonra da tam tersi bir durum var ya o yüzden de bu ürün hakkındaki düşünceni yaz çıkan bir şey değil bence de inşallah rabbim sana bir de bu ürün hakkındaki düşünceni de öyle bi de ben de seni sevmek ne Güzel şey yok ki ben bir şey yok r da var ki o zaman da bu arada ben de bu ürün kapanmıştır bu kadar çok şey öğrendim ki bir çok zor bir iş değil mi diye mi sevdim seni bir kere kan bilem verdim ve rehabilitasyon merkezi iyileştirme ve geliştirme uzmanı tarafından kontrol edilen biyonik adam da 16 yaşında kara kara düşünmeye başladım Mardin'de siyasete nokta

Benimki arada laz oldu arada siyasete bağladı bazen beddua ediyo bi de

Benim esimin klavyesine baktim mesela öpüyorum yazdım heryerinden falan çıkıyor güzel yazdım çok güzelsin çok tatlısın falan çıkıyor bende kuskulanmaya basladim

Valla üşenmedim sizin için whatsappa Handemm yazdım Hande olarak düzeltti devamında da önerdiği kelimeler HAnım Yener ve Ben. Çok yakın olup konuştuğum bir hande yok, hande yeneri nasıl biliyor bilmiyorum

hadi diyelim ki böyle bir şey yok, kalkıp savunurken sizi suçlaması ne kadar normal? handemm diye hiçbir çocuk yazamaz bi kere. hemen karşı atağa geçip manipülasyon yapması pek normal değil :KK43:

Neden ki aşkım ya da ben de laftan kurtulurum merhaba iyi günler dilerim ama ben seni çok seviyorum aşkım benim seni çok seviyorum aşkım sen bilirsin yine aynı şey senin elinde telefon numarası da çok kötü oldum zaten çok da önemli bir durum değil ama çok iyi ya bende öyle düşündüm ben seni her halinle çok seviyorum sevgilim

Sevgi pıtırcığı mübarek 😂😂😂😂

Sadece whatsappta yazdıklarımızı kaydetmiyor akıllı telefon bence. Katip yukarida alıntılar da kaydediliyor demiş. O şekilde komik video aratmis, instagram veya youtube veya forumda birini alintilamis cevap vermiş vs vs olabilir mi? Akıllı klavyeden anlamam anlayanlara soruyorum. Atıyorum hande ercel instagraminin altına tamam handemm yazan birine cevap vermiş olsa filan?

Bu arada ben de yapicam bu deneyi ama hep ortadakine değil arada sağ ve soldakine de basabilirim çok monotonlasirsa:

Bir şey var ki o kadar da olmaz ama ben seni seviyorum demek kolay değil. Neden değersizlik olsun aşkım ben ayrılmak zorunda mı ya bu kadar zorbalayacak bir sürü şey var ki benim gibi seveni severim. Nasılsın aşkım ben mi bencilim ben de aynı şekilde devam. Merhaba arkadaşlar lütfen tıklayınız. Nasılsın merhaba ben seni çok seviyorum ya çok güzel bir gün evden çıkamadım. Nasılsın aşkım ben mi yanlış anladım ki susan dilsiz şeytandır. Tamam bebek gibi hala açıklanmadı ama çok da iyi bayramlar diliyorum sana da günaydın.

Sadece whatsappta yazdıklarımızı kaydetmiyor akıllı telefon bence. Katip yukarida alıntılar da kaydediliyor demiş. O şekilde komik video aratmis, instagram veya youtube veya forumda birini alintilamis cevap vermiş vs vs olabilir mi? Akıllı klavyeden anlamam anlayanlara soruyorum. Atıyorum hande ercel instagraminin altına tamam handemm yazan birine cevap vermiş olsa filan?

Bu arada ben de yapicam bu deneyi ama hep ortadakine değil arada sağ ve soldakine de basabilirim çok monotonlasirsa:

Bir şey var ki o kadar da olmaz ama ben seni seviyorum demek kolay değil. Neden değersizlik olsun aşkım ben ayrılmak zorunda mı ya bu kadar zorbalayacak bir sürü şey var ki benim gibi seveni severim. Nasılsın aşkım ben mi bencilim ben de aynı şekilde devam. Merhaba arkadaşlar lütfen tıklayınız. Nasılsın merhaba ben seni çok seviyorum ya çok güzel bir gün evden çıkamadım. Nasılsın aşkım ben mi yanlış anladım ki susan dilsiz şeytandır. Tamam bebek gibi hala açıklanmadı ama çok da iyi bayramlar diliyorum sana da günaydın.

Ben ömrü hayatımda susan dilsiz şeytandır ifadesini daha kullanmış değilim. Bir de akıllı klavyemin yazdıkları bir derdim var konusu gibi. Ben mi bencilim ben mi yanlış anladım.

Örneğin şu an bu konuya 8 sayfa yorum yapan hepimizin klavyesi artık handemm kelimesini kaydetti (evet bende çıktı şu an mesela). Bu bir erkek ismi olsaydı şu yorumlarda dalga geçtiğimiz isim yani, eslerimiz diyecekti ki kim bu Abdullah?

Handemm ile yazismasi dışında bir sürü ihtimal olabilir demek istiyorum.

X