Klavyenin kaydettikleri

Sevgilimin adı mert. Kendisine sürekli ''Mertim'' diye hitap ettiğim için mert yazınca otomatik mertim çıkıyor. Sonrasında ise canım çıkıyor zaten. Yukarıda bir üyenin dediği gibi tam olarak aldattı diyemesek bile bir olasılık var. Eşinize belli etmeden tetikte olun.

1717505148480.png

1717505219603.png

Üşenmedim denedim, 200 kere basınca kullanmadığım kelimeler de çıktı. Zaten kullandığımız kelimeler az çok belli, onlar da birbirini tekrar ediyor bastıkça ama 200'de anlamsız şeyler de gördüm. Siz yine de takip edin tabii istiyorsanız ama vovovo haram diyemedim ben şu an.

Ayrıca merak ettim nerden aklınıza geldi?
Abi 200 kere nereye basıyoz ben de basiim

Yapmış ama . Tamam aşkım tamam bitanem yazıları çok kullanıldığı için tamam kelimesi yazıldıktan sonra yanında başka birşey beliriyorsa bu birkaç defa kullanildigi içindir . Hele ki handemm kelimesi iki tane m içeriyor. Belli ki spesifik yazılmış . Aldatiliyorsunuz üzgünüm
Kesin aldatıyor diyemeyiz ama klavye yazılmayan şeyi kaydetmez.arastirin bakalım iş yerinde çevresinde Hande diye biri var mı?
Handemm yazısını kullanmasa çıkmaz canım maalesef
Hayır kaybetmez kendisi yazmış handemi. Bundan sonra sözlüğü siler ya da kaydı kapatır.
S sevgineva
Hayır aşkım vallahi ben yapmadım bir gün iş yerinde bir arkadaşın telefonu bozuldu benim telefondan kız arkadaşı ile mesajlaşırken kayıt olmuş :KK70:

Bir Dost

Bu hikayeye hazır mısınız gençler 😎

Bende hep aynı şeyler çıktı sıra sıra bastım resmen KOCACIYIM oha şuna bakın 🤣kopyalıyorum, Handemm falan da çıkmadı. Hep Kullandığım kelimeler çıktı. Değişik bi şey çıksa ona basacaktım ama o da çıkmadı 🤣
“Tamam canım benim ben de şimdi eve geldim yemek yedim şimdi oturuyorum sen ne yapıyorsun iyi geceler seni seviyorum bir şey olmaz bir tanem seni seviyorum kendine dikkat edin tamam bir şey olmaz ben seni çok özledim bir de seni özledim seni seviyorum seni çok özledim aşkım seni seviyorum aşkım seni çok özledim seni seviyorum aşkım çok özledim seni bir tanem seni öpüyorum seni seviyorum seni seviyorum aşkım 🥰 benim güzel aşkım seni öpüyorum seni kocaman seviyorum iyi ki benimsin unutma”

Çok merak edip denedim valla. Rastgele önerilere basıp durdum ama sonunda alakasız şeyler çıkardı(iyi ki varsın kızım oğlum gibi seçenekler). Ama Handemm alakasız olamaz diye düşünüyorum o yazılmış net. İki m ise kesin yazılmış zaten

Bu erkeklerde de öyle bir manipülasyon var ki maşallah sizi suçlu çıkaracak neredeyse. Bende denedim ama bende Handemm falan olmadı. Kendisi daha önce bu şekilde yazdığı için sık sık kelime kaybolmuş. Üzgünüm ama bu kızınızın yapacağı bir işte değil. Zaten siz şüphelenip telefonun klavyesindeki kelimelere kadar dikkat ediyorsanız eşinize çokta güvenmiyorsunuz demektir.

Her şeyin çok güzel olduğu evliliğinizde, eşinizin telefonunu alıp 200 kere tuşlara basıp bir şey arama gereksinimi neden?

Ben aldatılsam ruhum duymaz herhalde, kocamın iyice gözüme sokması lazım. 🫠
Şimdi ne yapacaksınız? Abinize falan da söylemişsiniz. Bundan sonraki adamınız nedir?

Son düzenleme:
Sizce neden olabilir?
Normal bi insanın aklına böyle şeyleri kontrol etmek asla gelmez.
Madem kocanız çok iyi mükemmel anlattığınız gibi neden böyle şeyler yapıyorsunuz?
Madem boşanmayacaksınız veya inanmayacaksınız neden kurcalıyorsunuz?
Sizce normalmi?
Her yoruma ''tedavi ol'' demeyi bırakır mısınız? Birkaç seferdir yorumlarınızı okuyorum karşı tarafı kışkırtacak yorumlarınız bulunuyor. Bu konu ile konu sahibinin tedavi görmesi ne alaka? Ayrıca konu sahibi ''boşanmam, inanmam'' gibi söylemlerde dahi bulunmamışken siz nasıl bunu ifade edebiliyorsunuz? Güven duymadığını belirtmiş.

Burada üyenin içine bir şüphe girmiş ki bize sizin telefonlarda da bu şekilde mi diye akıl danışıyorken sizin yazdığınız yorumun akıl mantık işi yok. Her işimize gelmeyen konuya ''tedavi ol'' yazalım o zaman oh ne ala ama!

2011 çıktık 2021 evlendik 2022 kızımız oldu asla beni üzmez her dediğimi yapar karım diye hitap eder bana bi problem yaşamadık
hayır telefon durduk yere vahiy inmeyip handemmm diye yazmaz. Daha o tür zeka geliştiremediler maalesef.
bu sekil erkekler aldatmaya daha müsait oluyor bu arada.

Ben Nirvanayi şey sanmıştım " eşim baska kadınlara para yediriyor ama bakıyorum cebindeki miktar hep aynı bende seri numaralarını aldim paranın bence harcayıp atm den ekliyor cebine ben anlamadım diye " diyen bir kadın vardı tanıdığım onun üzerine kimse çıkamaz sanmıştım valla bravo siz onu geçtiniz ya kimin aklına gelir kocamın telefonunda klavyeye 200 defa bastım kadın ismi cıktı beni aldatıyor
Yemin ediyorum TÜBİTAK'a başvurun NASA ya başvurun kök hücre inceleyin bence kabul alırsınız gerçek söylüyorum o kadar şaşkınım ki ne akıl ya valla harcaniyorsunuz

X