Klavyenin kaydettikleri

Niye şüpheleneyim ki ben 14 yıllık evliyiz eşimin telefonunu kurcalamışlığım 1 elimin parmaklarını geçmez 5 6 kez anca belki o da güven önemli bir şey zaten yapıyorsa o illa ki senin karşına çıkar er ya da geç bu böyledir.
Evet öyle birşey varsa zaten senin birşeye yapmana gerek kalmıyor önüne çıkıyor yani

Niye şüpheleneyim ki ben 14 yıllık evliyiz eşimin telefonunu kurcalamışlığım 1 elimin parmaklarını geçmez 5 6 kez anca belki o da güven önemli bir şey zaten yapıyorsa o illa ki senin karşına çıkar er ya da geç bu böyledir.
Benim dediğim şüphe için geçerliydi zaten şüphelenince bakılır.

Tamam abi teşekkür ediyorum hayırlı işler diliyorum sana kolay olsun her zaman için hayırlı işlerin bol bereketli işlerin olur umarım her zaman mutlu ol her şey için çok teşekkürler çok güzel şeyler söyledin her zaman her daim yanındayım abi saygılar sunuyorum hayırlı işler bol bereketli işler dilerim abim saygılar sunuyorum saygılar hürmetler abim saygılar hürmetler saygılar hürmetler abim ellerinden öperim saygılar sunarım abim saygılar sunarım hayırlı geceler dilerim abim saygılar sevgiler hürmetler saygılar hürmetler saygılar sunuyorum efendim abi abim benim saygılar sevgiler hürmetler abim ellerinden öptüm abim saygılar sunuyorum abim saygılar sunuyorum abim saygılar sunuyorum ellerinden öperim
NENİM KLAVYE BAYA KENDİ KENDİNE SOHBET ETTİ VALLA 🤓🤓VE HAYATIMDA ABİM KELİMESİNİ KULLANMAM ABİMDE YOK🤪🤪🤪

Şüphelendiği halde bakmayan kadın artık umarsızlaşmıştır ve sevmiyordur onu dedim şüphelenen tabii ki bakacak kocası elin adamı değil

Keşke görmeseydim diyorum ya
Görmek için klavyeyi defalarca tıklayan sizsiniz
Ne olacaktı ki başka
Lütfen kendinize dürüst olun
Gerçekten sorunsuz bir ilişkiniz mi var ?
Gerçekten eşinizden emin misiniz?
Hiç bir kadın yada erkek içinde bir şüphe vs yoksa sizin yaptığınız şeyi yapmaz

Tamam abi teşekkür ediyorum hayırlı işler diliyorum sana kolay olsun her zaman için hayırlı işlerin bol bereketli işlerin olur umarım her zaman mutlu ol her şey için çok teşekkürler çok güzel şeyler söyledin her zaman her daim yanındayım abi saygılar sunuyorum hayırlı işler bol bereketli işler dilerim abim saygılar sunuyorum saygılar hürmetler abim saygılar hürmetler saygılar hürmetler abim ellerinden öperim saygılar sunarım abim saygılar sunarım hayırlı geceler dilerim abim saygılar sevgiler hürmetler saygılar hürmetler saygılar sunuyorum efendim abi abim benim saygılar sevgiler hürmetler abim ellerinden öptüm abim saygılar sunuyorum abim saygılar sunuyorum abim saygılar sunuyorum ellerinden öperim
NENİM KLAVYE BAYA KENDİ KENDİNE SOHBET ETTİ VALLA 🤓🤓VE HAYATIMDA ABİM KELİMESİNİ KULLANMAM ABİMDE YOK🤪🤪🤪

Bana da bunun aynısı çıktı😂 ya çok saçma hiç kullandığım kelimeler değil allah aşkına, başka kelimelerle de denedim bildiğin kelimelerden mantıklı bir hikaye yazmaya calışıyor klavye

Görmek için klavyeyi defalarca tıklayan sizsiniz
Ne olacaktı ki başka
Lütfen kendinize dürüst olun
Gerçekten sorunsuz bir ilişkiniz mi var ?
Gerçekten eşinizden emin misiniz?
Hiç bir kadın yada erkek içinde bir şüphe vs yoksa sizin yaptığınız şeyi yapmaz
Sorunsuzsa eminse herşey yolundaysa insan 200 kere basmaz. bi gariplik var.

S sevgineva telefonun hep ortada olması aldatmaz kesinlikle diye birşey temin etmez ikinci telefonu olabilir Evden işe işten eve idi mesai dediği başka şey olabilir neyse herkes aynı olacak diye birşey yok ama fevri davranıyorsunuz neden ağlayarak aradınız ki ?
Salağa yatip gizli gizli takip edip delil toplayabilirdiniz

Klavyeye göre ben sadece aynı kelimeleri kullanıyorum sanırım. Aşkım tamam bir şey her şey seni seviyorum demek sadece ve bu yüzden seni seviyorum aşkım tamam canımsın özledim her şey diye gidiyor 😂 sürekli bunlar çıkıyor bastıkça tekrarlanıp duruyor.

Kızlar merhaba ben bisey sormak istiyorum esimin telefonunda msj yazma kısmına girdim dün üstte kelimeler çıkıyor ya mesela belki 200 kere rastgele bastım mesela tamam aşkm geliyorum gbi 200 den fazla tıklayınca handemm geldi sordum böyle bise yok diyor ona güven duymadığım için üzüldü ve bana böle hissetmen senin karakterinle alakalı dedi ben sana o güveni verememiş gibi konuşuyor 2011 çıktık 2021 evlendik 2022 kızımız oldu asla beni üzmez her dediğimi yapar karım diye hitap eder bana bi problem yaşamadık hiç demem o ki kendiliğinden telefonlar o şekilde kaydedermi
Bende şimdi denedim ilk defa Hande yazdım Hande diye çıktı sadece , sonra handemm yazıp msj gonderdim, sonra bı daha Hande yazdım bu sefer handemm çıktı klavyede

Klavyenin abi sevgisi hgfddfhjk 😝

Denedim ama 2 harf yazsam erkek kız isimleri çıktı saçma yazılar çıktı karşıma.Kullanmadığım kelimeler hep.Eşinize birşey demeyin bence.Suçu olmayabilir.
Erkek kiz isimleri cikiyor da 'm takisi olmuyor
Kimse hasanim aysem vs cikti bende dememis
Handemm ustelik 2 m ile, tuhaf olan bu kisim

Kızlar merhaba ben bisey sormak istiyorum esimin telefonunda msj yazma kısmına girdim dün üstte kelimeler çıkıyor ya mesela belki 200 kere rastgele bastım mesela tamam aşkm geliyorum gbi 200 den fazla tıklayınca handemm geldi sordum böyle bise yok diyor ona güven duymadığım için üzüldü ve bana böle hissetmen senin karakterinle alakalı dedi ben sana o güveni verememiş gibi konuşuyor 2011 çıktık 2021 evlendik 2022 kızımız oldu asla beni üzmez her dediğimi yapar karım diye hitap eder bana bi problem yaşamadık hiç demem o ki kendiliğinden telefonlar o şekilde kaydederm
Şey gibi olmuş sosyal medyada kocası yemek yaparken yanlışlıkla saatin olmadığı duvara baktığında kocasının onu aldattığını anladığı gibi birşey olmuş.
Ama o yazılar durduk yere çıkmaz . Bunun altından çıkar birşey ler keşke söylemeseydin. Böyle biraz takip ederdin.

Simdi aradım ağlıyordum bak sole yaptıysan bileyim salak yerine koyma durduk yere klavye kaybetmez dedim yok yapmadım diyor gerçekten de evden işe işten eve gidip geliyor telefon hep ortadadır o yüzden konduramiyorum
Allahım bu kadar saf olunmaz ablacım kocaman kadınsın hangi erkek yaptığı şeyi itiraf etmiş de senin kocan itiraf edecek. Tabikide yaptım demez. Söylemekle üstelemekle çok büyük hata yapmışsın şimdi ultra dikkatli olucak. Gerçi erkekler aldatma konusuna gelince bazen fark etmeden açık veriyorlar. Dikkatli olun üstelemeyin sadece hareketlerine dikkatli izleyin. Öyle rastgele telefonu ortaya atıyorsa demekki iş saatleri içinde konuşuyor ve eve gelmeden bütün mesajları siliyor.gelmeden de kadına mesaj atıyor ben yazana kadar yazma diye. Bence var birşeyler.

Ajajaj senin klavye çingen cikti abim abim abim :KK70:

X