Klavyenin kaydettikleri

Konu sahibi belki de aldatılıyor arkadaşlar ya yardım istemiş sormuş.dalga geçmek yerine biraz insanlık mı yapsanız düzgün cevaplar vererek empati çok zor değil.

Yani bir nevi anestezi ile birlikte bir şey var ki o kadar da olmaz ama bu kadar çok şey mi istiyorum dedim ama sen yine iyisin hoşsun bir sey yok ya ne güzel olur geceler mesajı almayan bir sey yok ya ne güzel olur geceler mesajı almayan bir sey yok ya ne güzel olur geceler mesajı almayan bir sey yok ya ne güzel olur geceler mesajı atmadığı için çok önemli değil de ne kadar dar bir sey anlamiyorum ki ben sana bir sır vereceğim nasılsın 6.5 nasılsın nasılsın 6 7 nasılsın nasılsın nasılsın nasılsın nasılsın

Benim klavye bir noktadan sonra tekrara girdi. Vir de iyi geceler mesajına takintisi cikti
Benimki de "Seni Seviyorum, Seni çok özledim, Yemek yedin mi?" ye takıntılı çıktı. Papagan gibi tekrar ediyor.Ben uyurken telefon sevgilisi ile yazışıyor galiba. Yemek dediği şarj olsa gerek 🤣🤣🤣

Konu sahibi tavsiyem konuyu kapa burdan yardim bulamayacaksın anca dalga geçiliyor maalesef.
Ya tamamda şimdi saçma sapan bahaneler diyor inanmak için konu sahibi annemle abime sordum demiş. Annesinin teknolojik bilgisinede güveniyor demek ki 🤷‍♀️ Hani burada yemeyelim birbirimizi hangimizin annesi teknoloji konusunda çok bilgili

Ya tamamda şimdi saçma sapan bahaneler diyor inanmak için konu sahibi annemle abime sordum demiş. Annesinin teknolojik bilgisinede güveniyor demek ki 🤷‍♀️ Hani burada yemeyelim birbirimizi hangimizin annesi teknoloji konusunda çok bilgili
Tutarsızlık çok evet şüphem yok yapmaz diyip 200 kere basması da öyle ama konu ciddi yani. handemm diye çıkması aldatma olayını gündeme getiriyor o açıdan

Kızlar merhaba ben bisey sormak istiyorum esimin telefonunda msj yazma kısmına girdim dün üstte kelimeler çıkıyor ya mesela belki 200 kere rastgele bastım mesela tamam aşkm geliyorum gbi 200 den fazla tıklayınca handemm geldi sordum böyle bise yok diyor ona güven duymadığım için üzüldü ve bana böle hissetmen senin karakterinle alakalı dedi ben sana o güveni verememiş gibi konuşuyor 2011 çıktık 2021 evlendik 2022 kızımız oldu asla beni üzmez her dediğimi yapar karım diye hitap eder bana bi problem yaşamadık hiç demem o ki kendiliğinden telefonlar o şekilde kaydedermi
Bacım sen buraya yazarak zaten karışmış olan kafanı iyice Arap saçına çevirdin farkında mısın? Şimdi çık çıkabilirsen işin içinden

Benim hiç öyle kullandığım kelimeler çıkmadı seni çok seviyorum falan çıktı yakın zamanda kocama hiç yazmadım yani öyle

Hep ortadaki kelimeye mi 200 kez basmış acaba ben bastım hiç kullandığım kelimeler çıkmadı 😂ben kocamın keşfetine bakıp sonra s*yorum çarkına 😂
Kız bende paranoyak oldum iyice bu konulardan sonra. Kocam x te geziyor bende de ufaktan miyop var. Açtım kamerayı yaklaştırdım. Video izliyor adamın biri bitlenmiş taradıkça saçını bitleri gösteriyor. Hayır benim kocam da bu videoyu izliyor yani şuan midem bulandı

Kız bende paranoyak oldum iyice bu konulardan sonra. Kocam x te geziyor bende de ufaktan miyop var. Açtım kamerayı yaklaştırdım. Video izliyor adamın biri bitlenmiş taradıkça saçını bitleri gösteriyor. Hayır benim kocam da bu videoyu izliyor yani şuan midem bulandı
Bu da ilginçmiş 😂

Hayır tuhaf bir olay değil ki yani bu sorunlu olmak ne alaka.eşi yani şüphelenirse bakabilir ne var anlamadım.galiba burdaki hanımlar saldım çayıra mevlam kayıra yaptıkları kocalarını hiç kıskanmayıp şüphelenmiyorlar. sosyal medyada eklesin etsin kadınları ne var diyen de çok anlamak güç🤷‍♀️
Niye şüpheleneyim ki ben 14 yıllık evliyiz eşimin telefonunu kurcalamışlığım 1 elimin parmaklarını geçmez 5 6 kez anca belki o da güven önemli bir şey zaten yapıyorsa o illa ki senin karşına çıkar er ya da geç bu böyledir.

S sevgineva demekki içten içe kocanıza karşı bir güven problemi vardı ki hiç üşenmeden klavye kontrolü vs yaptınız
Ya da psikolojik vaka olacak kadar kıskanç bir yapıya sahipsiniz bilemiyorum
Ama kadın hissediyor bı şekilde aldatıldigini
Annenize ve kardeşinize bahsetmeniz iyi olmamış eşiniz ile bosanmayacak iseniz o insanlarda boşuna eşinize bilinecek içten içe
Çok çok iyi giden ilişkilerde de erkekler aldatıyor maalesef
Boşanma gibi bir durum olmayacak ise artık eşinizin telefonunu vs kurcalamayın
Zaten adam bundan sonrasi için önlem almıştır büyük ihtimalle
Hemen eşinize sormanız iyi olmamış biraz takipte kalabilirdiniz

Son düzenleme:
X