KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

İyi böyle bakalım:)
İyi olur tabi bekarlık ozgurluk ozgurluk herşey demek.kizma bunlar benim şahsi dusuncelerin. Evlendon bebeğin oldu onada pismanmisin dersen bilmiyorum. Ama yinede onun için canını verirmiyim veririm

İyi olmayıp ne olacak.bekarlık ozgurluk.ozgurluk hersy demek.kizmiyotsun dimi bunlar benim gerçek dusuncelerim.ha bebeğin oldu pismanmisin desem emin değilim ama yinede onun için canımı veririm

Naptınn sennnn, yıkıp sürüdün resmen evliliği
Neredeyse zorla evlendiğini düşüncemm

İyi geceler herkese..

Yarın lazer seansım var, düşündükçe ateşler bastı, acıyı hissettim şimdiden. Bu ikinci cihaza geçmek ne fenaymış diode. Cayır cayır yakıyolar anamm acımıyolar

O değil dışarsı şimdiden bembeyaz, çok kar yağıyo şuan..

Keyifler nasıl :))

İyi geceler :)

Ben lazere takıldımm :)) Acıdığını bilmiyordumm :/

Benimkii süperr :)) Sen yanma hissi dışında nasılsınn ??:))

İyi geceler :)

Ben lazere takıldımm :)) Acıdığını bilmiyordumm :/

Benimkii süperr :)) Sen yanma hissi dışında nasılsınn ??:))

Ooh ne güzel enerjin yansıdı valla

İyiyim de işte tırsmalar başladı şimdiden

Alex diye bi cihazla başlamıştım ben o katlanılabilir yüksek ayarlara da dayanabiliyorum ama bu diode öyle değil anam. Alexte ışını veriyo çekiyo veriyo çekiyo.

Bu zımbırtıda hiiiç kaldırmadan gezdirip duruyo düşün ki çakmakla tüylerini yakıyosun ama çakmağı daha uzun süre tutuyosun

Yanmış kadar oldummm

Ben de yaptırmayı düşünüyordum bir tırsma geldi, pek acıya dayanabilen değilim

Peki sonuçç ? yanmaya değiyor mu barii?

Yanmış kadar oldummm

Ben de yaptırmayı düşünüyordum bir tırsma geldi, pek acıya dayanabilen değilim

Peki sonuçç ? yanmaya değiyor mu barii?

Değmese akıl işi değil

Ya çok da abartmayayım dayanılıyor da bu 2. cihaz niyeyse bana daha az acıycakmış gibi geliyodu. -bunu da nerden çıkardıysam bilmiyorum artık -Onun şokuyla çok acı geldi heralde

Değiyor valla. Benim fırça gibi kıllar baya yumuşadı, seyreldi

Bacaklarım ve koltukaltım özellikle çok çok azaldı. Kol ve göbek için de gidiyorum. Orda çok daha az belli azaldığı, anlayacağın çok etkili olmadı bende bu bölgeler

Genitali de yarıda bıraktım ama ona rağmen azalmışlığını koruyor :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…