KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

Mazef yorgun mazef bitkin bebekte enerji bitmiyor ama mazef uykusuz
Oyy kiyamam sana sirinimvalla o kadar cabuk geciyorki bu zamanlari bebislerin degerlendirmek gerekbenimkilere bakiyorum bazen ne ara bu kadar buyudunuz diyorumbunlar tatli telaslar sirinim bu gunlerini arayacan buyudugu zaman emin ol

Estağfirullah

Valla hasta oluyor gibiyim, tuhaf hissediyorum kendimi.
Bir de etiketleme için ifadeden sonra boşluk bırak, uyarı gelmedi bana etiketlemenden
Cok gecmis olsun canim ya bol bol c vitamini tuket hafif atlatirsin insallahhe yaw yeni sayilirim bacim cogu seyi bilmiyom valla tsk ederim

İyi akşamlar

Yagmurun_kizi kızı uyutamadın mı hala

Misafitlikeydim canım
Kuuzuyyu yeni uyutuyorum daha
Yagmurun_kizi hasta oluyorum galiba nerdesin?..
Bak haftasonu giremeyebilirim, misafirim olacak, haber vermedi deme

Geçmiş olsun canım salgın var ortalıkta ben yeni düzeldim ya da

Tamam canım zaten haftasonları bende pek giremiyorum eşim evde oluyor yemektı çaydı kahveydı akşam oluyor.

Yapabildiğim kadar yaptım nerdeyse hiç uyumadi onun dışında kucaktan inmedi.kafayı yiyordum az kalsın şimdi yikadim bide calpol verdim uyuttum inşallah uğurda oda rahatlar bende rahatlarim
Tarafımdan bir öpücük bebeğe

Yapabildiğim kadar yaptım nerdeyse hiç uyumadi onun dışında kucaktan inmedi.kafayı yiyordum az kalsın şimdi yikadim bide calpol verdim uyuttum inşallah uğurda oda rahatlar bende rahatlarim
İnşallah canım. Kendini çok yorma dediğim gibi senin halinden anlarlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…