KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

Bebek deterjaninda yumosa gerek yok ama kendimizinkinr atiyorum onunkinde atiyorum sonuçta çamaşır da kalıyor alerji falan olur diye

Bende kullanmıyorum zaten hacı Şakirin bebe deterjanıni kullanıyorum ama hiç güzel kokmuyor

Şöyle anneli gezmelere çok imreniuorum ya annemden uzağım ya:KK43:

:KK19:

la ve olum kelımelerı bır bayana yakısmıyor cnm.ayrıca regl gunum dııl

Müdahil olmak zorunda hissettim. Belli bir samimiyetimiz var burada. Sana uymamış olabilir. Senin de tavrın bize uymadı mesela, gelir gelmez ne oluyor burda bana da anlatın gibi. Elektrik meselesi..

pekı.hayırlı geceler sızlere

Sana da hayırlı geceler..

Müdahil olmak zorunda hissettim. Belli bir samimiyetimiz var burada. Sana uymamış olabilir. Senin de tavrın bize uymadı mesela, gelir gelmez ne oluyor burda bana da anlatın gibi. Elektrik meselesi..

Salla dedim ya açıklama yapmaya gerek yok:KK53:

Buna sen karar veremezsin cicim ayrıca burada kasinti yapacak halim yok gerçek hayatta etrafımda o tipler den fazlasıyla var. Cekemem

karar vermıyorum zaten suan ben.verılen bır karar yok ortada.cekmenızı gerektırıcek bıseyde yok.

ben tuhaf bısı dedıgımı dusunmuyorum ama neyse.la olum kelımelerınden daha tuhaf dııldır en azından

dılegımı gerı aldım çoktan :)

topık sahıbı ortamı yatıstırır sız tam tersı atese verdınızz

Sana bir ayıp ettiğimi düşünmüyorum. Dileğini geri almış olabilirsin, ben almıyorum ve sana hayırlı bir gece diliyorum. Elektrik tutmadığından sebep ortamı yatıştırmak adına sana kapıyı gösteriyorum :) Hayırlı geceler tekrar..:)

Hee sindiremez, gitmez yazarsın, o senin bileceğin iş. Ancak şu söylediklerinden sonra seni dikkate almıyor ve cevap vermiyorum :)

Sana bir ayıp ettiğimi düşünmüyorum. Dileğini geri almış olabilirsin, ben almıyorum ve sana hayırlı bir gece diliyorum. Elektrik tutmadığından sebep ortamı yatıştırmak adına sana kapıyı gösteriyorum :) Hayırlı geceler tekrar..:)

Hee sindiremez, gitmez yazarsın, o senin bileceğin iş. Ancak şu söylediklerinden sonra seni dikkate almıyor ve cevap vermiyorum :)

özgur bır yer kk ıstedıgım topıge yazabılırım

X