KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

Millet fosur
Bu il faut que ' ler - j'aie je sois çekimleri var ya
Je voudrais 'ler - kibarlıktan kırılmalar
En marchant, parlant 'lar filan..

Ay daraldım :KK53:

Fransa he. Ay valla çok sevindim he :KK76: ara sıra cümlelerimi düzeltir misin, yardımına sığınabilir miyim o_O
Beni kim duzeltsin kiz:KK53:bende pek iyi sayilmam anacim ben sadece konusuyorum,okuyorum simdilerde yazmayi ogreniyorum:KK48:bu féminine et masculine verem etti beni:KK53: baglaclar bide oyle zor elles ils zor zaanat valla:KK51:elimden geleni yaparim ama eminim sen benden iyisindir hee:KK45:

Anamm yanlis yazmisim laa :KK70:cok pardon mekan sahibesi:KK22:@smeagol mus yaao_O

Rica ederim Hoppa

İyi senden :KK45:

Bal gibi de düşer canım sanki smeagol smeagol delusu tapumu aldı üstüne :KK53::KK53:

Sen bizle takılma devam ettiğin sürede daha neler neler olursun:KK14:

Tapu bende tabi, niye adıma konuşuosun sen bakim :KK67:

Srmayı bırakın.Bunla idare edin:)Eki Görüntüle 1745127

Oyy elifim bu saatte olur mu o hiç :KK57:

Millet fosur

Beni kim duzeltsin kiz:KK53:bende pek iyi sayilmam anacim ben sadece konusuyorum,okuyorum simdilerde yazmayi ogreniyorum:KK48:bu féminine et masculine verem etti beni:KK53: baglaclar bide oyle zor elles ils zor zaanat valla:KK51:elimden geleni yaparim ama eminim sen benden iyisindir hee:KK45:

Biz grammeri güya bitirdik işte ama olmuyo.. çok çok zor.

1 kural varsa 20 istisna var..

O bağlaçlar öyle sıkıntılı ki

Fransız bi kızla tanışmıştım şey demişti, fransızcada istisnalar kuraldır. Çok doğru ve çok fazlalar:KK34:

Biz grammeri güya bitirdik işte ama olmuyo.. çok çok zor.

1 kural varsa 20 istisna var..

O bağlaçlar öyle sıkıntılı ki

Fransız bi kızla tanışmıştım şey demişti, fransızcada istisnalar kuraldır. Çok doğru ve çok fazlalar:KK34:
O istisnalar zaten insani fitil ediyoki:KK53:valla kolay degil anacim allah sabir versin..ben iclerinde olmama ragmen zorlaniyorum:KK53:

X