KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

Kizim bizim el becerinizin sana faydası ne hayal gücü lazım o iş için.netten baksana

zey-mur sadece oyuncak olarak düşünme harika çocuk odası süslemeleri de yapabilirsin. Ah o keçeler bende olacak neler yapardım burada satılmıyor maalesef

Hamarat hatunun hali başka tabi
Kiz biraz kafamda dagilir iyi olur diye. Bide nolcak o keceler oyle bos bos durmasin. Benimki guya rengarenk almiski oglan renkleri ogrensin. Benim oglum renklerin ingilizcelerine gecti adamin cocugundan hberi yok.

Canim oglum 22 aylik olacak. Kizimda 3 aylik bizim ev kalabalik biraz bebislerime ayri oda kalmadi. Gorumcem uni. Kazansin onun odaya konacam insallah:)
Anladım. Görüncen gitsin dediğin gibi yavaş yavaş odasını hazırla zamanı gelmiş. Öncesinde odayı süsle kabullenmesı daha kolay olur.

Sus isi kolay yaparim onu. Gorumcem kazanmasada ayiracam yazin. insallah Kardesini kiskanmaz bizle kaliyo diye. Tek korkum o.

Sus isi kolay yaparim onu. Gorumcem kazanmasada ayiracam yazin. insallah Kardesini kiskanmaz bizle kaliyo diye. Tek korkum o.
Hm birde o var onu bir araştıralim nasıl anlatabilirsin ona.

Çünkü onun yaşi da küçük herseyi anlatamayabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…