KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

Şimdilik ben kaçar kızlar ders çalışmam lazım
Çok sevdim buralari hep sizleyim
Kocaman öpüyorum hepinizi

Anlatriim bi ara canim şimdi mola vaktim bitti
Bugün deneme berbatti
Biraz derse kacim:)

Hadi Allah zihin açıklığı versin Görüşürüz

Ya benim yine sarjim bitti yaaa. Akilli telefon aliyoruz ama prizle ask yasiyoruz resmen. Off. Sabahtan beri 24647494 kere sarja takisim. Hayirli geceler kizlar

Hayırlı geceler Bilgeee, görüşürüzz

Napayım canım bebegimi uyuttum.
Sohbet muhabbet gırgır şamata
Sen napıyorsun bebesin nasil
Bizde az önce bebisi yikadik elektrik li sobayı yaktım önüne yatirdim debeleniyor.bende birazdan uyutcam.şey soracaktim şapka ormustunya sen onu hangi iple ordun diyecektim

Bizde az önce bebisi yikadik elektrik li sobayı yaktım önüne yatirdim debeleniyor.bende birazdan uyutcam.şey soracaktim şapka ormustunya sen onu hangi iple ordun diyecektim
Bende dün akşam yıkadım

Biliyormusun benim şapkanın ponponları hala daha yapilacak

Bonbon diye bir marka 4 nolu şişle ördüm. Pembe krem

La ben grip oldum galiba nanayi i yedim he ilaç falan da kullanamiyorum.

Hemen kalk, evde varsa taze zencefili (1 diş sarımsak kadar büyüklükte) rendele, içine yarım limon sık, sıktığın limonu da içine at, kaynar su koy üstüne. 2-3 dk beklet, sıcak sıcak iç, gribe birebir

Aman ben bu allahın unuttuğu töbe töbe yerde zencefili hemide tazesini nerden bulam

Nane limon falan yapım bari

Su 2.5 tlye satilanmi sence tuylenirmi o IP belli olur orunce
Aynen 2.5 tanesi aman ne tuylenecek. Kışın sürekli dışarıya çıkmayacak ki zaten ayda yılda bir çıkacak da. Ben bir model daha buldum ondan yapmayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…