KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

Haklısınız kızlar. Her zaman tek dediğim hayırlısı ne zaman ise o zaman gelsin zaten. Şu an aldıgımız karar 1 sene sonra yaklaşık.Daha erken olmaz ama geç olurmu bilemem Hayırlısı.
Hakkinda hayirli olan gonlune hos gelsin;gonlune hos geleni hakkinda hayirlisi kilsin rabbim

Geçmiş olsun canım ee zeytin yağı falan içirdin mi
Evdeki zeytinyağından çok midesinde zeytinyağ var.ne yapacağını şaşırdım.bugün eczaneye sordum hoşaf ver dedi onu deneyecegim. Oda olmazsa Allah razı olsun nanelilimon bana fransadan ilaç yollayacak.valla onada zor banada ben ona uzulmekten helak oldum.onunda artık psikolojisi bozuldu

Üzülme annesi ona zahmet verir gerçi ama her çocuğun başına gelir bu tür şeyler

Üzülme annesi ona zahmet verir gerçi ama her çocuğun başına gelir bu tür şeyler
Orası öyle.ek gıdaya geçişte olurmuş.ama çok katı yapıyor. Zorlanıyor.yapana kadar agliyor yaptıktan sonra acidan agliyor.üzülüyorum elimden birşey gelmiyor.bide kafamda habire bu konu her yerde bunu anlatıyorum.içim sisti gayli

Doktora götürdün mu yazik kuzuya
Biz de geçtik ek gıdaya şükür böyle bir şeyle karşılaşmadık. İnternetten biraz araştıralım bari. Birde benin kuzenim bebe doktoru ona yarın bir soram bari ben ne diyecek.

Valla sor kız .bunaldim artık.bugün biraz cıvık yapmış.nasıl sevindim anlatamam.deselerdiki mazef b.k görünce sevineceksin inanmazdim ama oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…