KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

He ne güzel siz yoktunuz bizde Elif ablayla rahat rahat atıp tutuyorduk ben vara bebeksiz boş hatunmusum gibi perdeleri makine ye attim. Camların yarısını sildim.mutfak duruyor.şimdide kucakta kiz oturuyorum

Valla benimde o işleri yapasim var ama benim cimcim den yapamıyorum. İyiki de başlamamışım senin gibi yarıda kalırdı işim. E şimdi Kızçe uyuyana kadar perdeler kırışmasın makinada

Ay kıyamaaaaaam bi okuyup üfleyimde hemen yapsınlar modemi:).Lo mazef buzları geri alalım.Hemen sıcak bişeyler getireyim,ısıtayım deryamı

Valla benimde o işleri yapasim var ama benim cimcim den yapamıyorum. İyiki de başlamamışım senin gibi yarıda kalırdı işim. E şimdi Kızçe uyuyana kadar perdeler kırışmasın makinada
Şimdi biti makine kalan cami silip perdenin tekini astım oburunude kirismayacak şekilde serdim.napim er geç yine ben yapacak o işleri.yalnızlık zor valla

Ay kıyamaaaaaam bi okuyup üfleyimde hemen yapsınlar modemi:).Lo mazef buzları geri alalım.Hemen sıcak bişeyler getireyim,ısıtayım deryamı
Abla küstüm sana ben hani Kıyamazdin bana
Şimdi biti makine kalan cami silip perdenin tekini astım oburunude kirismayacak şekilde serdim.napim er geç yine ben yapacak o işleri.yalnızlık zor valla

Kolay gelsin bacum

Tepesinden aşağı kaynar su dönersek ısınabilir bence
Sen daha akillanmadin mi len

Tesekkur ederim canım.baya azalttim işi.kötü bisy demedim ayrıca sizi hemen ısıtmak adına fikir verdim

Aranizdaki o uyuma noldu. O benzersiz iliskimiz anne kiz olarakmi devam edecektihem sen benden buyuksun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…