KK'lı bayanların TAKI KUTUSUna hoşgeldiniz:)

E

EU2

Ziyaretçi
takılarımızı paylaşalım..ne var,ne yok dökelim ortalığahihoyyyt
en sevdiklerimizi,sürekli kullandıklarımızı,istersek hepsini,bütün takılar saçılsın,gözler şenlensin:dance:
topiği ben açtığıma göre,ilk resimler bendenkaydirigubbakcemile2

NOT=hepsi emitasyon altın yok içlerinde:hooray:
şimdilik bunları ekledim..daha çok beraberiz.:1hug:.hadi kızlar bekliyorumsositososito

çokk güzel hepsii kankaaaa bayıldımm:):)

bende olanlarrı eklimmm durr bulumda gelim:)

en sevdiklerimizi,sürekli kullandıklarımızı,istersek hepsini,bütün takılar saçılsın,gözler şenlensin:dance:

şimdilik bunları ekledim..daha çok beraberiz.:1hug:.hadi kızlar bekliyorumsositososito

topiğn hayırlı olsun canım benim kalpliler çook tatlıymış iyi günlerde tak inşallah benim fazla bişeyim yok, niyeyse pek takamıyorumkaydirigubbakcemile3
img8629s.jpg

img8624.jpg
yerimseniben

bende ekliyorum canemmm:):)
fazla yoksadaa olsun olanlarr yetiyoodelikafaduldensırnaşık şey

Eklentiler

• $13042009540-001.jpg
    $13042009540-001.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 112
sehnsutcht06 ..
çok hoşlar canımm özellikle saatine bayıldımmmmmm

duyguu senin cicilerinde pek güzel hemen bi kalp kolye almam lazım
belki vardır bi gidiyim bakıyımnaniknanik

topiğn hayırlı olsun canım benim kalpliler çook tatlıymış iyi günlerde tak inşallah benim fazla bişeyim yok, niyeyse pek takamıyorumkaydirigubbakcemile3
img8629s.jpg

img8624.jpg
yerimseniben

leopar kraliçemden zaten bu beklenirdikaydirigubbakcemile5saati bile leopar anam hatunun:teytey:
canım hepsi çok güzel..kız bende varda takıyomuyum sanki:roflol:alırım hoşuma gider,bende kullanmıyorum yoksa:nazar:sadece saat arada kolye..ama burdakiler değil..ama arada kokoşluğum tutuyo tabi:asigim:

çokk güzel hepsii kankaaaa bayıldımm:):)

duyguu...annem yerim senin cicilerini..güle güle kullan..krem rengi saatin çok hoş..kalpli kolyeni çok beğendim..dierleride sade ve şık günlük kullanım için
benimkileride beğendiğin için t.ederim tatlımhihoyyyt

kalbe bayildim benim favorilerim iri tasli ve parlaklardir daima:jeyyar:
en kisa zamanda bende eklerim insallah canim
güle güle takin hepsinidea.s.:nazar:

img8629s.jpg

img8624.jpg
yerimseniben

saatine bayildim begendim hayran kaldim fistik güle güle iyi günlerde tak insallaha.s.:nazar:

hayırlı olsun topikin canum hihoyyyt
bayıldım takılarına yerimseniben

amanda amaaan hayırlı olsun hayatım açmışsın evet bizleri gösteren aksesuardır.çok güzeller biliyosun çekicektim ama nedense pillerim şarj oluyo iki tane çekiyorum piller bitiyo yeni pil almam lazım çekebildiklerimi inş kısmetse eklerim bugün

kalbe bayildim benim favorilerim iri tasli ve parlaklardir daima:jeyyar:
en kisa zamanda bende eklerim insallah canim
güle güle takin hepsinidea.s.:nazar:
incitanemtuanaöncelikle çok teşekkür ederim:1hug:en kısa zamanda senin takılarınıda görmek istiyorum haberin olsun
hayırlı olsun topikin canum hihoyyyt
bayıldım takılarına yerimseniben

patücüm yok öyle hayırlı olsun beğendim..takılarını görelim canum:nazar:
canım arkadaşım teşekkür ederimŞeniz

amanda amaaan hayırlı olsun hayatım açmışsın evet bizleri gösteren aksesuardır.çok güzeller biliyosun çekicektim ama nedense pillerim şarj oluyo iki tane çekiyorum piller bitiyo yeni pil almam lazım çekebildiklerimi inş kısmetse eklerim bugün

bebişim benim saol hayatıma.s.kardeş topic seninkiyle biliyosun:nazar:tamam canım en kısa zamanda bekliyorum senide:teytey:

asocuğum tamam hallettim çektim fotolarını ama toplu çektim şimdi siteye yükleniyo hayatım

dscf3811.jpg
[

dscf3812d.jpg

dscf3814.jpg

dscf3817.jpg

dscf3818.jpg

bunlarda benden cnm

Son düzenleme:
bebişimmmdelikafaduldendelikafadulden
süper hepsi..:lepi:en çok parlak taşlıları beğendim..ama dierleride çok ama çok güzeller..içim açıldı..coştı burası birden oh oh..kolbastı yapan smiley:):teytey:

boncuklu olanların hepsini ben yaptım cnm

patücüm yok öyle hayırlı olsun beğendim..takılarını görelim canum:nazar:
canım arkadaşım teşekkür ederimŞeniz

tabi ki koycam resimleri cnm da telin foto çekmede sorun var bi hallediyim bekle beniiiiii delikafadulden

X