Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım fırçada düşünüyordum saol bilgi için glow allık zaten aklımda bloğunda bahsettiğinden sipariş verecektim :)
renkli nemlendiricileri var %15 korumalı onlar nasıl birde kaş kiti ve göz aydınlatıcısı var 4 renk olan onlarda fikrin varmı kaş kitini kullanmıştın gerçi
canım kodu bekliyorum zaten teşekkür ederim
paylaşırsan sevinirim

canım renkli nemlendiricileri hiç görmedim ama merak ettim şimdi bi bakayım ben de yerimseniben bi de yeni jel eyelinerları çıkmış onlara da bakabilirsin bence ben kullanmadım ama güzel olabilir a.s kaş farını da eet kullanmıştım hala da kullanıyorum cnm memnunum ondan da yerimseniben

canım yeni free shipping kodu gelmiş : 39KLIKEELFEU pazartesi gününe kadar geçerliymiş, iy alışverişlerrr :sm_cool:

hiç vaktim yok cnm ya doğru düzgün makyaj fotou bile koyamıyorum artık yerimseniben:1no2:

kibele canım ewet senden de birşey ler bekliyoruz
şu elf ürünlerim geldi çok ciciler hemen kaş kitini denedim ama anlamadım
biri krem biri toz nasıl yapaccaz canım ya, krem olanı sürüp toz olanı üstünden geçtim doğrumu eğik uçlu fırça kısmıyla, ama tam olmadı gibi :KK43:

kibele canım ewet senden de birşey ler bekliyoruz
şu elf ürünlerim geldi çok ciciler hemen kaş kitini denedim ama anlamadım
biri krem biri toz nasıl yapaccaz canım ya, krem olanı sürüp toz olanı üstünden geçtim doğrumu eğik uçlu fırça kısmıyla, ama tam olmadı gibi :KK43:

canım o eğik kısmıyla krem gibi olandan alıp kaşlarının çevresini belirleyeceksin, diğer tarafla da toz fardan alıp kaşlarının içini dolduracaksın

tamam canım saol
ben bu elfin ürünlerini çok beğendim ya
:) teşekkür ederim senden duydum bu markayı
yalnız bu elfin ürünleri zararlı değil dimi hani mineralli oluyor ya bazı markaların öylemi bunun ürünleri de

mineral olan ürünleri de var cnm .. Diğerleri de bence normal bi makyaj malzemesi ne kadar zarar veriyorsa onlar da o kadar veriyordur cnm yerimseniben

kızlar video çekmeyi inanın ben de sizin kadar istiyorum ama olmuyor, hiç bir şey belli olmuyor çektiğim videolarda ben de o yüzden koymuyorum yerimseniben

kkibele arkadaşım sen muhteşemsin yeminle bak..
bir sürü para veriyoruz böyle makyaj yaptırmak için kuaförlere.. bir çok seferinde de beğenmeyip sildiriyoruz...
bi kurs aç bişi yap.. faydalansın insanlar senden..

çok teşekkür ederim cnm güzel sözlerin için, valla utandırdın beni :kedi:eek:puyorumnanaktan

X