Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
süper gerçekten blogunu da takip ediyorum zaten eyeliner sürüşüne hayranım bendeeeeeeeeeeeee istiyorum

fırça bildiğin aplikatör mü canım yoksa başka özel bir fırçan mı var zahmet olmazsa resmini koyabilir misin eğer farklı bir şeyse? :)
Canım kesik uçlu eyeliner fırçası diye geçiyor. Benimkinin markası avon , ama artık avonda yok bu fırçadan, senin için coastal scentsden buldum, bu sitede de fırçaların fiyatları çok uygun en kısa zamanda almak istiyorum bunlardan :)

teşekkür ederimm opuyorumnanaktan
rica ederim cnm yerimseniben
of ya eyeliner surmesini ogrenmek istiyorum eyelinerin hangi marka canim. Harika yapmissin ya
cnm eyelinerım da coastal scentsin jel eyelinerı

süper gerçekten blogunu da takip ediyorum zaten eyeliner sürüşüne hayranım bendeeeeeeeeeeeee istiyorum
canım çok teşekkür ederim yerimseniben
bu ısrarlara bir video çeker artık arkadaşımız

çok sağolun kızlar, gerçekten ben de çok isterim sizlere bir fayda sağlasın die video çekmek ama daha önce de dediğim gibi video çeken makinem yok, arkadaşımda felan bi yerde rastlarsam ilk işim sizler için video çekmek olacak yerimseniben

yine çok güzel olmuş makyajın canım, foto eklediğin için teşekkür ederim en kısa zamanda böyle bir eyeliner fırçası alacağım

hepsi çok çok güzel olmuş,çok temiz görünüor,ellerine sağlık opuyorumnanaktan

eyelinerı cok guzel surmussun ya ben dipliner kullanıyorum genelde genede uyduruk oluyor :)

makyaj herzamanki gibi süper kkibele

eyelinerı cok guzel surmussun ya ben dipliner kullanıyorum genelde genede uyduruk oluyor :)

teşekkür ederim kızlar, moon'cum haksızlık etme kendine öle uyduruk felan die bence sadece dipliner fırçasından dolayı biraz kalın sürülmeye mahkum yani fırçaya hakim olamıyorsun diplinerdayerimseniben

öyle deme kkibele valla onu sürmek te bir marifet.ben nekadar uğraştıysam bir türlü süremedim eyelineri.birde her göze yakışmıyor bende çok kötü durur mesela kaydirigubbakcemile3

cnm eğer eyelinerın yakışmadığını düşünüyorsan gözlerini siyah,koyu gri füme rengi farlarla belirginleştirip buğulu bir görüntü oluşturabilirsin ve farın üstüne hiç eyeliner sürmeden direkt rümel sürüp makyajını bitirebilirsin. Örnek olarak da bilmiyorum izliyor musun ama aşk-ı memnudaki peyker'in makyajları genelde yoğun farlı makyajlar ama hiç eyeliner yok bazen kalın bir şekilde kalem çekiyolar

iş makyaj da deil gözlerinin yapısı rengi süper ceylan maşallah ama makyajıda çok güzel yapmışın eyalıner çok güzel çekmişin

bana da eyeliner yakışmıyor ben de kalem çekiyorum ve süngerle dağıtıyorum, o sert görüntüyü yumuşatıyorum, ama senin gibi farla deneyeceğim eyeliner fırçası alıp, çünkü çok güzel görünüyor :hulya:

iş makyaj da deil gözlerinin yapısı rengi süper ceylan maşallah ama makyajıda çok güzel yapmışın eyalıner çok güzel çekmişin
çok sağol cnm :kedipuyorumnanaktan

evet cnm eyeliner fırçasıyla far sürünce de çok güzel oluyor, ama benim gözlerim kapaklı oldugu için far sabit olarak kalmıyor gözümü açıp kapadıkça far dağılıyor, bu yüzden sürekli eyeliner kullanıyorum eyeliner sürünce donuyor ve dağılmıyor diye

Teşekkür ederim canım.Denicem a.s.

kkibeleee coastal scents eyelinerım hala gelmedi 4 gün önce mail geldi shippinge verildi diye sana kaç günde geliyordu tırstım bulamazlar diye :1ninca:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…